Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 15
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 15
Teren: Stelnica / Stelnica
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Stelnica / Stelnica
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 18
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OUT 2024, etapa 3
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 17
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 16
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
PLAY OUT 2024, etapa 1
Teren: Albesti / Albesti
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Albesti / Albesti
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 15
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 14
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 18
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 17
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 15
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 14
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 11
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 11
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Bordusani / Bordusani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 10
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Boranesti / Boranesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 10
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 9
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Boranesti / Boranesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 9
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 8
Teren: Amara / Amara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 8
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 7
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Boranesti / Boranesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 7
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 6
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 6
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 5
Teren: Maia / Maia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 5
Teren: Platonesti / Platonesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Platonesti / Platonesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 4
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 4
Teren: Suditi / Suditi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Suditi / Suditi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 3
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 3
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 2
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 4
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Rovine / Rovine
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 1
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 3
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 1
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 1
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Teren: Vointa Reviga / Reviga