Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 20
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 8
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 19
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 7
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 18
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 6
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 13
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
PLAY OUT 2024, etapa 2
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 16
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 15
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 14
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 1
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 4
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 17
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 13
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 16
Teren: Traian / Traian
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Traian / Traian
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 14
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 11
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 13
Teren: Amara / Amara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Amara / Amara
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 10
Teren: Maia / Maia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 12
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 11
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Rovine / Rovine
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 8
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 10
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 6
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 8
Teren: Grivita / Grivita
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Grivita / Grivita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 4
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 6
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 3
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 5
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 2
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 4
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 1
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 3
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 2
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 2
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Gimbasani / Gimbasani