Informari si comunicate
06-02-2017
Curs instruire arbitrii

Pregatire arbitrii si testare scrisa

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Tabel cu arbitrii candidati si conditiile ce trebuiesc indeplinite la examen

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Pregatire teoretica arbitrii

detalii...
16-01-2017
Planificarea echipelor pentru vize anuale- 2017

Va rugam sa va prezentati la sediul AJF Ialomita pentru vizele anuale astfel:

detalii...
06-12-2016
Cupa Romaniei- Etapa 3

Sambata, 10.12.2016, incepand cu orele 13:00 se va disputa etapa a-III-a din Cupa Romaniei astfel:

detalii...
29-11-2016
Cupa Romaniei- Etapa 2

Sambata si duminica se va disputa o noua etapa in cadrul Cupei Romaniei, faza judeteana astfel:

detalii...
21-11-2016
CUPA ROMANIEI- 27.11.2016, ora 13:00

Duminica, 27.11.2016, incepand cu orele 13.00 va avea loc etapa 1 din cadrul Cupei Romaniei dintre echipele din Liga a-VI-a. Echipa castigatoare va evolua in etapa urmatoare (etapa a-II-a) din data de 04.12.2016, orele 13.00, etapa in ca

detalii...
17-08-2016
SUPERCUPA jud. Ialomita- 21.08.2016, ora 17:30

Duminica, 21.08.2016, incepand cu orele 17:30, pe stadionul municipal din Slobozia se va disputa SuperCupa judetului Ialomita intre echipele Andrias Andrasesti (campioana judeteana) si C.F. Abatorul Slobozia (castigatoarea Cupei Romaniei, faza judete

detalii...
04-08-2016
ADUNARE GENERALA- 20 august 2016, ora 9.30

Sambata, 20.08.2016, incepand cu ora 9.30 va avea loc la CASA FOTBALULUI IALOMITEAN (sediul AJF) din Slobozia Adunarea Generala a A.J.F. Ialomita. Sunt invitati sa participe la acesta toti delegatii echipelor de fotbal afiliate la A.J.F. Ialomita.

detalii...
04-08-2016
Testare Observatori- 13.08.2016

Sambata, 13 august 2016, incepand cu ora 9, la Casa Fotbalului Ialomitean va avea loc testarea anuala a observatorilor de fotbal din cadrul judetului.

detalii...
toate comunicatele

Recolta 2008 Gh. Lazar

Localitatea Gh. Lazar

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Teren
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Cristea Petrica- tel. 0720077160
Antrenor
Liga a-IV-a, Seniori - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. Amara 15 12 2 1 52-13 38p +17
2Recolta Gh. Doja15113153-2236p+15
3 ACF Rapid Fetesti 15 10 3 2 42-25 33p +12
4C.S Victoria Tandarei1584343-1828p+7
5 Victoria Mt. Buzau 15 8 2 5 40-22 26p +5
6C.F. Abatorul Slobozia1572632-3023p-1
7 Viitorul Axintele 15 7 1 7 32-34 22p +1
8Recolta 2008 Gh. Lazar1570842-3821p-3
9 Spicul Colilia 15 6 3 6 41-41 21p 0
10Baraganul Ciulnita1570831-3921p-3
11 Unirea Ion Roata 15 6 0 9 36-36 18p -3
12Secunda Adincata1560931-3718p-6
13 Vointa Maia 15 5 2 8 34-51 17p -7
14AS FC Traian15311129-7010p-14
15 Recolta Barcanesti 15 2 2 11 15-35 8p -16
16Fulgerul Fierbinti15131118-606p-18
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anton Cristi 21-09-2000 9555
2 Besliu Florin 04-05-2002 10515
3 Bondoc Emilian 09-10-1999 8014
4 Bratila Marius Razvan 18-02-1997 8017
5 Buzea Alin- Marian 22-12-1997 10123
6 Buzea Nicusor- Ionut 09-03-2001 10484
7 Buzea Valentin- Auras 10-10-2004 10493
8 Caloianu Valentin- Marian 17-09-2005 10489
9 Chiroiu Florin 05-02-1992 49866
10 Ciocianu Iulian Cristian 25-08-1993 7706
11 Ciocianu Sandu 14-06-1969 10193
12 Coman Dorin 29-05-2002 10673
13 Coman Marian 06-06-2000 9535
14 Constantin Cosmin 23-09-1983 49430
15 Cremeanu Stefan- Valentin 21-06-2001 10488
16 Cristea Petrica 29-10-1971 10192
17 Cristea Victor 24-05-1975 75781
18 Cuti Andrei 24-07-2002 10796
19 Dinu Cristian Adrian 23-11-1984 8025
20 Donache Razvan Andrei 17-07-1995 9071
21 Dragomir Marian 21-12-1994 7602
22 Dragomir Vasilica 15-04-1992 7601
23 Dumitru Georgian 28-05-1997 9624
24 Eavaz Alexandru 09-10-2004 09384
25 Florea Alexandru Marius 01-09-1995 7605
26 Gavrila Ionel 17-05-2003 10531
27 Gheba Georgian Alexandru 23-01-1988 47354
28 Gheorghe Costel Daniel 21-05-1999 10175
29 Ghita Alexandru 09-05-2001 10000
30 Guiu Nicolae- Vasilica 10-08-2001 10495
31 Herea Sterie Robert 07-05-1985 47120
32 Iacob Romica Silviu 27-05-1998 8957
33 Iacob Vasilica Daniel 06-12-1993 7604
34 Ilie Adrian- Stefanel 02-03-2001 10173
35 Ion Antonio- Mihai 28-06-2003 10494
36 Ion Georgian Valentin 05-01-1999 8015
37 Ion Ionut 17-12-1993 7597
38 Ion Marian Florinel 02-01-1995 7600
39 Lazar Viorel- Emilian 01-09-1998 10122
40 Lazarescu Cristian 26-01-1990 25971
41 Lupu Floridor Daniel 20-05-1996 5908
42 Maciuca Bogdan Ionut 25-03-1987 49588
43 Malureanu Marian Daniel 16-02-1995 7606
44 Malureanu Robert- Adrian 30-11-2003 10530
45 Manescu Claudiu Florentin 13-01-1985 1756
46 Marcu Iulian 11-03-1979 49225
47 Mihaila Ciprian Alexandru 19-02-1984 7834
48 Minoiu Valeriu 03-09-2000 10518
49 Moise Gheorghe Viorel 09-02-1999 8956
50 Moise Niculai 17-12-2003 10869
51 Moroianu Ismet- Mihail 12-05-2001 10486
52 Musat Doru 08-08-1989 5909
53 Musat Gabriel- Daniel 30-01-2001 9999
54 Neagu Emil Alexandru 09-07-1995 5465
55 Nitoi Mihai Viorel 29-07-1992 7615
56 Palanet Ionel- Alexandru 04-12-1997 10217
57 Panait Silviu 25-03-1993 49865
58 Papuc Adrian 15-09-1979 46974
59 Parvu Laurentiu- Marian 18-08-1995 6411
60 Pascu Valentin Emil 07-07-1985 46905
61 Paun Florin 11-05-1998 10394
62 Paun Petre Ion 28-03-1992 7603
63 Pentelie Cristian- Daniel 17-10-2005 10492
64 Pentelie Stefan Florian 05-09-1997 8016
65 Petre Iomit- Gabriel 27-04-2003 10532
66 Petre Marian 18-04-1974 46119
67 Petrisor Claudiu 20-07-1997 9625
68 Petrisor Marian 25-10-2004 10490
69 Piciu Daniel- Valentin 22-02-2004 10485
70 Pintilie Viorel 01-01-2001 10476
71 Postelnicu Nelutu- Daniel 12-03-2001 10483
72 Postelnicu Sebastian 31-07-2002 10487
73 Radu Octavian Laurentiu 24-01-1979 444507
74 Schindea Alexandru 09-10-1993 5709
75 Schindea George 15-03-2004 10692
76 Stan Ionut- Florin 13-03-1999 10174
77 Stanciu Lilian- Viorel 16-03-1993 6583
78 Stefanov Marian 20-01-1995 7596
79 Stoian Tudorel 22-08-1982 49443
80 Stoica Gheorghe Gigel 31-10-1970 24273
81 Tanasa Constantin 17-01-1982 46904
82 Tanase Eduard Petronel 04-04-1994 13446
83 Tarcoci Cristian Ionut 20-12-1995 7607
84 Toader Aurel Ionut 06-01-1996 7726
85 Toader Ionut- Laurentiu 19-08-2004 10672
86 Ungureanu Adi- Cristi 03-08-2002 10517
87 Ungureanu Lorel Dorin 30-09-1980 49531
88 Vasile Adrian- Emil 30-12-1997 9833
89 Vasile Gabriel 22-03-1990 49337
90 Vasile George- Valentin 15-07-1998 9834
91 Vasile Laurentiu 02-09-1980 46270
92 Vintila Aurel- Mihai 04-07-1998 9832
93 Vintila Ionut- Gabriel 09-05-2003 10516
94 Vintila Valentin 29-08-1989 1200
95 Vizireanu Marcel- Vasilica 28-12-2002 10491
96 Vlase Gheorghe 12-02-1968 16392
97 Vlase Nicolae 16-10-1970 9827
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 14
26-11-2016
Viitorul Axintele
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 13
19-11-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 11
05-11-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 10
29-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 9
22-10-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 8
15-10-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 7
08-10-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 6
01-10-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 5
24-09-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 4
17-09-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 3
10-09-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 2
03-09-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 1
27-08-2016
Spicul Colilia
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 14
26-11-2016
Viitorul Axintele
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 13
19-11-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 11
05-11-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 10
29-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 9
22-10-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 8
15-10-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 7
08-10-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 6
01-10-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 5
24-09-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 4
17-09-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 3
10-09-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 2
03-09-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 1
27-08-2016
Spicul Colilia
Juniori C Etapa 5
13-11-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Juniori C Etapa 3
30-10-2016
Unirea M.Kogalniceanu
Juniori C Etapa 2
23-10-2016
Recolta 2008 Gh. Lazar
Juniori C Etapa 1
15-10-2016
AFC Unirea '04 Slobozia
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe