Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

123456789
Delegari Liga 4, Liga 4- Seniori - etapa 4     2018-09-22 , 17:00
2018-09-22  
17:00
-
ACS Recolta Gh. Doja
Teren: C.S. Amara
Arbitri Observatori
Piriescu Ionel (Slobozia) Ionescu Ion (Slobozia)
Petre Georgian (Gimbasani)  
Piriescu Cristian (Slobozia)
Detalii joc
 
Loghin Raluca (Slobozia)
 
2018-09-22  
17:00
-
Vointa Maia
Teren: Axintele / Axintele
Arbitri Observatori
Borangic Adrian (Urziceni) Neacsa Ionel (Urziceni)
Stanciu Alexandru Catalin (Urziceni)  
Stoian Gheorghe (Urziceni)
Detalii joc
 
Barbu Andrei (Moldoveni)
 
2018-09-22  
17:00
-
Recolta Barcanesti
Teren: Abatorul / Slobozia
Arbitri Observatori
Puscasu Ionela (Ograda) Smau Vasile (Slobozia)
Chitoiu Alexandru (Slobozia)  
Iftode Bogdan (Slobozia)
Detalii joc
 
Scurtu Daniel (Slobozia)
 
2018-09-22  
17:00
-
AS FC Urziceni
Teren: Recolta 2008 Gh. Lazar
Arbitri Observatori
Zaharia Tudor Andrei (Slobozia) Milea Anghel (Slobozia)
Militaru Daniel- Madalin (Slobozia)  
Rudaru Valentin- Daniel (Misleanu)
Detalii joc
 
Niculae Alexandru (Slobozia)
 
2018-09-22  
17:00
-
C.S Victoria Tandarei
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Arbitri Observatori
Modrea Valentin (Slobozia) Basarab Mihai (Slobozia)
Dimache Ionut (Bucu)  
Dobre Vasilica- Viorel (Grivita)
Detalii joc
 
Stoian Valentin (Slobozia)
 
2018-09-22  
17:00
-
CSM Fetesti
Teren: Baraganul Ciulnita
Arbitri Observatori
Zamfir Marian (Urziceni) Berbec Ion (Slobozia)
Calinescu Dragos- Andrei (Urziceni)  
Maxim Ionut (Garbovi)
Detalii joc
 
Zamfir Catalina (Urziceni)
 
2018-09-22  
17:00
-
Spartacus Iazu
Teren: Secunda Adancata
Arbitri Observatori
Raduna Ionut- Laurentiu (Slobozia) Poiana Ion (Urziceni)
Stoica Adrian (Slobozia)  
Cojocaru Ionel (Grivita)
Detalii joc
 
Paun Gabriel (Slobozia)
 
2018-09-22  
17:00
-
Unirea Grivita
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Arbitri Observatori
Bazac Marius (Perieti) Aron Rodel (Slobozia)
Hagiu Ionut (Amara)  
Nedelcu Marian (Slobozia)
Detalii joc
 
 
 
Ma abonez la newsletter

Email:

oferta portal echipe