Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

1011121314151617181920
Delegari Liga a-IV-a, Seniori - etapa 15     2016-12-03 , 14:00
2016-12-03  
14:00
1-2
Spicul Colilia
Teren: Abatorul / Slobozia
Arbitri Observatori
Piriescu Ionel (Slobozia) Bratu Vasile (Slobozia)
Done Marian Andrei (Slobozia)  
Istrate Mihai (Slobozia)
Detalii joc
 
Nicolae Alexandru (Slobozia)
 
2016-12-03  
14:00
9-0
Fulgerul Fierbinti
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Arbitri Observatori
Trifa Stelian (Slobozia) Barin Dumitru (Urziceni)
Hagiu Mircica (Slobozia)  
Avram Florin (Slobozia)
Detalii joc
 
Bran Stelica (Slobozia)
 
2016-12-03  
14:00
5-3
Secunda Adincata
Teren: ACF Rapid Fetesti
Arbitri Observatori
Stan Tinel (Tandarei) Petrescu Vasile (Slobozia)
Gheorghe Alexandru Cosmin (Tandarei)  
Filipescu Stefan (Slobozia)
Detalii joc
 
Epure Claudiu (Misleanu)
 
2016-12-03  
14:00
2-0
AS FC Traian
Teren: C.S. Amara
Arbitri Observatori
Puscasu Ionela (Ograda) Smau Vasile (Slobozia)
Dragoi Marian (Slobozia)  
Piriescu Cristian (Slobozia)
Detalii joc
 
Loghin Raluca (Slobozia)
 
2016-12-03  
14:00
1-0
Recolta Barcanesti
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Arbitri Observatori
Borangic Adrian (Urziceni) Berbec Ion (Slobozia)
Dragomir Vasilica Serban (Urziceni)  
Maxim Ionut (Garbovi)
Detalii joc
 
 
 
2016-12-03  
14:00
1-1
Vointa Maia
Teren: C.S Victoria Tandarei
Arbitri Observatori
Ojog Claudiu (Fetesti) Aron Rodel (Slobozia)
Ion Lucian (Fetesti)  
Moga Iuliano (Fetesti)
Detalii joc
 
 
 
2016-12-03  
14:00
4-1
Baraganul Ciulnita
Teren: Axintele / Axintele
Arbitri Observatori
Nicolae Gheorghe (Slobozia) Topor Gheorghe (Urziceni)
Militaru Daniel- Madalin (Slobozia)  
Bazac Bogdan (Perieti)
Detalii joc
 
Stanescu Alexandru (Slobozia)
 
2016-12-03  
14:00
3-2
Recolta 2008 Gh. Lazar
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Arbitri Observatori
Zamfir Marian (Urziceni) Rosu Cornel (Slobozia)
Calinescu Dragos- Andrei (Urziceni)  
Bucurica Alexandru (Urziceni)
Detalii joc
 
 
 
Ma abonez la newsletter

Email:

oferta portal echipe