Informari si comunicate
31-08-2018
AMANAREA CAMPIONAT

In atentia echipelor de fotbal

detalii...
31-07-2018
Curs instruire arbitri

Pregatire, testare fizica si scrisa arbitri

detalii...
02-07-2018
Hotarârea Comitetului Executiv din 02.07.2018

Comitetul Executiv al Asociației Județene de Fotbal, adoptă următoarele decizii:

detalii...
28-06-2018
Baraj Liga a 4-a

Sambata, 30-06-2018, incepand cu ora 17:00 vor avea loc jocurile de baraj pentru stabilirea echipelor promovate in liga a 4-a.

detalii...
11-06-2018
FINALA CUPEI ROMANIEI-FAZA JUDETEANA

Finala Cupei Romaniei-faza judeteana.

detalii...
08-06-2018
PLANIFICAREA JOCURILOR AMANATE SI REPROGRAMATE

LIGA 4-Jocurile: Victoria Tandarei- Spartacus Iazu si Recolta Gh Doja-Victoria Tandarei, Spicul Colilia-Unirea Ion Roata. LIGA 5 SERIA 2-Jocurile: Infratirea Jilavele-Recolta Malu Rosu, Unirea Sarateni- FC Dridu si AS Cosereni-Recolta Barcanesti.

detalii...
24-04-2018
SFERTURI DE FINALA CUPA ROMANIEI 2018

Miercuri-02-05-2018, incepand cu ora 18:00 se vor desfasura Sferturile de Finala din Cupa Romaniei- faza judeteana-astfel:

detalii...
10-04-2018
Cupa Romaniei- Etapa 5

Miercuri-18.04.2018, incepand cu orele 17:00 se va disputa etapa a 5-a din Cupa Romaniei astfel:

detalii...
20-03-2018
09-03-2018
Terenuri de disputare si jocuri amanate.

Axintele, Scanteia, Abatorul II si Ciulnita II.

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. ACF Rapid Fetesti
2. ACS Recolta Gh. Doja
3. ACS Unirea Scanteia
4. AFC Unirea '04 Slobozia
5. Agronomia Balaciu
6. Agronomia Bucu
7. Albesti 08
8. Andrias Andrasesti
9. AS Cazanesti
10. AS FC Inter Stelnica
11. AS FC Movila
12. AS FC Movilita
13. AS FC Traian
14. AS Juventus Boranesti
15. Athletic Valea Macrisului
16. Avantul Grindu
17. Avantul Rovine
18. Baraganul Ciulnita
19. Baraganul Ciulnita II
20. Biruinta Sb. Noua
21. Brosteni
22. C.F. Abatorul Slobozia
23. C.S Victoria Tandarei
24. C.S. Amara
25. C.S.S. Slobozia
26. Cosereni
27. Dinamo Armasesti
28. Dinamo Borduselu
29. Dunarea Giurgeni
30. Essenza Sf. Gheorghe
31. Fair-Play Slobozia Noua
32. FC Dridu
33. Fulgerul Fierbinti
34. Gloria Alexeni
35. Gloria Gura Ialomitei
36. Gloria Ograda
37. Infratirea Jilavele
38. Infratirea Jilavele II
39. Inter Stejaru
40. Libertatea Salcioara
41. MB Stiinta Slobozia
42. Olimpia Radulesti
43. Omega Milosesti
44. Orezu
45. Progresul Sf. Gheorghe
46. Rapid Perieti
47. Real Gimbasani
48. Recolta Barcanesti
49. Recolta 2008 Gh. Lazar
50. Recolta Buesti
51. Recolta Malu Rosu
52. Recolta Saveni
53. Secunda Adancata
54. Spartacus Iazu
55. Spicul Colilia
56. Spicul Marculesti
57. Spicul Milosesti
58. Spicul Vladeni
59. Sport 09 Paltinis
60. Staruinta Brosteni
61. Steaua Borduselu
62. Unirea Fierbinti
63. Unirea Girbovi
64. Unirea Grivita
65. Unirea Ion Roata
66. Unirea M.Kogalniceanu
67. Unirea Manasia
68. Unirea Paltinis
69. Unirea Patru Frati
70. Unirea Sarateni
71. Unirea Valahorum Urziceni
72. Victoria Bordusani
73. Victoria Mt. Buzau
74. Victoria Rosiori
75. Viitorul Axintele
76. Viitorul Moldoveni
77. Viitorul Platonesti
78. Viitorul Rasi
79. Viitorul Valea Ciorii
80. Viticola Agrofam Fetesti
81. Vointa Barbulesti
82. Vointa Brincoveni
83. Vointa Cocora
84. Vointa Maia
85. Vointa Orboesti
86. Vointa Reviga
87. Vointa Tovarasia
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe