Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a, Seria I
C3 - Liga a-V-a, Seria a-II-aC4 - Liga a-VI-a
C5 - Juniori CC6 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Piriescu Ionel28220101364
2Nicolae Gheorghe22518120663
3Zamfir Marian3002630463
4Nitu Gile1981950556
5Stan Tinel10163201353
6Zaharia Tudor Andrei2322020249
7Bazac Marius81113100345
8Puscasu Ionela1162230143
9Nedelcu Marian0122203542
10Ojog Claudiu11100160441
11Trifa Stelian898101339
12Avram Florin618191338
13Dragomir Vasilica Serban0151200036
14Bucurica Alexandru0110200435
15Borangic Adrian107660433
16Soare Gabriel76670329
17Urse Gabriel56840427
18Dinu Ionut74570326
19Moga Iuliano480110023
20Ion Lucian060100218
21Modrea Valentin140100217
22Stan Vasile Georgian310030117
23Manea Valentin07260015
24Gheorghe Alexandru Cosmin02083114
25Hagiu Mircica021020014
26Dobre Vasilica- Viorel011110013
27Ojog Ioan05040110
28Buzea Vasile2131018
29Militaru Daniel- Madalin0005308
30Dragoi Marian0600006
31Filipescu Stefan0003205
32Raduna Ionut- Laurentiu0300014
33Munteanu Madalin0003003
34Lica Ciprian2000002
35Oprea Cristian0000202
36Rudaru Valentin- Daniel0002002
37Stoica Adrian0000202
38Florea Silvian0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe