Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a, Seria I
C3 - Liga a-V-a, Seria a-II-aC4 - Liga a-VI-a
C5 - Juniori CC6 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Piriescu Ionel142861132
2Zamfir Marian1601320132
3Nicolae Gheorghe94950229
4Stan Tinel580120227
5Nedelcu Marian06193524
6Nitu Gile94740024
7Zaharia Tudor Andrei1111020024
8Bazac Marius56550223
9Dinu Ionut63460322
10Puscasu Ionela521210020
11Soare Gabriel54540220
12Avram Florin41480219
13Borangic Adrian54440219
14Ojog Claudiu53080319
15Bucurica Alexandru05090317
16Urse Gabriel25520216
17Dragomir Vasilica Serban050100015
18Manea Valentin07260015
19Moga Iuliano43060013
20Stan Vasile Georgian36020112
21Trifa Stelian23311212
22Gheorghe Alexandru Cosmin02053111
23Ion Lucian0205029
24Modrea Valentin7000007
25Ojog Ioan0402017
26Hagiu Mircica0121004
27Dobre Vasilica- Viorel0002002
28Militaru Daniel- Madalin0002002
29Rudaru Valentin- Daniel0002002
30Filipescu Stefan0001001
31Florea Silvian0000101
32Lica Ciprian1000001
33Munteanu Madalin0001001
34Raduna Ionut- Laurentiu0000011
35Stoica Adrian0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe