Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a, Seria I
C3 - Liga a-V-a, Seria a-II-aC4 - Liga a-VI-a
C5 - Juniori CC6 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Piriescu Ionel1821181242
2Zamfir Marian2001720241
3Nicolae Gheorghe1341180440
4Stan Tinel7101150336
5Nitu Gile1251140133
6Bazac Marius58860330
7Zaharia Tudor Andrei1511220030
8Nedelcu Marian071123528
9Soare Gabriel75670328
10Puscasu Ionela731510127
11Borangic Adrian85550326
12Dinu Ionut74570326
13Ojog Claudiu660100426
14Avram Florin515110325
15Bucurica Alexandru060130423
16Dragomir Vasilica Serban080130021
17Trifa Stelian35531320
18Urse Gabriel26620319
19Moga Iuliano44090017
20Manea Valentin07260015
21Gheorghe Alexandru Cosmin02073113
22Ion Lucian04060212
23Stan Vasile Georgian36020112
24Modrea Valentin7000007
25Ojog Ioan0402017
26Hagiu Mircica0132006
27Dobre Vasilica- Viorel0004004
28Dragoi Marian0300003
29Militaru Daniel- Madalin0003003
30Buzea Vasile0110002
31Raduna Ionut- Laurentiu0100012
32Rudaru Valentin- Daniel0002002
33Filipescu Stefan0001001
34Florea Silvian0000101
35Lica Ciprian1000001
36Munteanu Madalin0001001
37Stoica Adrian0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe