Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a, Seria I
C3 - Liga a-V-a, Seria a-II-aC4 - Liga a-VI-a
C5 - Juniori CC6 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Piriescu Ionel22215101353
2Zamfir Marian2402130351
3Nicolae Gheorghe1651490448
4Stan Tinel8142190346
5Nitu Gile1661640244
6Bazac Marius7101180339
7Zaharia Tudor Andrei1911620139
8Nedelcu Marian092163535
9Ojog Claudiu880140434
10Puscasu Ionela1041720134
11Borangic Adrian107660433
12Avram Florin615161332
13Dragomir Vasilica Serban0121170030
14Trifa Stelian58581330
15Soare Gabriel76670329
16Bucurica Alexandru080160428
17Dinu Ionut74570326
18Urse Gabriel46730424
19Moga Iuliano460100020
20Ion Lucian06090217
21Manea Valentin07260015
22Stan Vasile Georgian38030115
23Gheorghe Alexandru Cosmin02073113
24Modrea Valentin90000110
25Hagiu Mircica0162009
26Ojog Ioan0503019
27Dobre Vasilica- Viorel0017008
28Buzea Vasile2121017
29Militaru Daniel- Madalin0004206
30Dragoi Marian0500005
31Raduna Ionut- Laurentiu0200013
32Filipescu Stefan0002002
33Lica Ciprian2000002
34Munteanu Madalin0002002
35Rudaru Valentin- Daniel0002002
36Florea Silvian0000101
37Oprea Cristian0000101
38Stoica Adrian0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe