Berbec Ion
Slobozia
Jud.BZ Com. Amaru, 29 Octombrie 1960
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Ialomita
Slobozia, Strada Sporturilor, Nr.1, Slobozia- Ialomita
Tel: 0243212249
Tel: -
Fax: 0243212249
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Liga 4 seria Vest 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | PLAY OFF 2024 juniori | ||
Stefan Michail | 2 | |||||||
Stoian Valentin | 3 | |||||||
Belu Catalin | 4 | |||||||
Bors Ionut | 1 | |||||||
Cojocaru Ionel | 2 | |||||||
Zaharia Tudor Andrei | 1 | |||||||
Nitu Gile | 1 | |||||||
Nedelcu Marian | 3 | |||||||
Goidea Eduard | 2 | |||||||
Piriescu Ionel | 2 | |||||||
Tudor Cristian | 1 | |||||||
Mihalcea Tanase | 1 | |||||||
Trifa Stelian | 2 | |||||||
Nita George | 1 | |||||||
Stoica Alexandru | 3 | |||||||
Dragomir Vasilica Serban | 1 | |||||||
Grosu Laurentiu | 1 | |||||||
Damaschin Dorinel | 1 | |||||||
Rudaru Valentin- Daniel | 3 | |||||||
Belu Gheorghe | 2 | |||||||
Raduna Ionut- Laurentiu | 2 | |||||||
Voicu Antonio | 1 | |||||||
Rotea Cristi Valentin | 1 | |||||||
Condu Alexandru | 1 | |||||||
Mirea Cosmin | 1 | |||||||
Bazac Marius | 2 | |||||||
Stan Andrei | 1 | |||||||
Negrea Stefan | 2 | |||||||
Iancu Alin Cristian | 1 | |||||||
Hagiu Ionut Adrian | 2 | |||||||
Mihailescu Lucian | 1 | |||||||
Zamfir Marian | 1 | |||||||
Maxim Ionut | 1 | |||||||
Zamfir Catalina | 1 | |||||||
Neicu Gheorghe | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Liga 4 seria Vest 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | PLAY OFF 2024 juniori | ||
CF Abatorul Slobozia | 1 | |||||||
Real Cosambesti | 1 | |||||||
Victoria Rosiori | 1 | |||||||
Unirea Ion Roata | 2 | |||||||
FC 2018 Rovine | 1 | |||||||
Viitorul Axintele | 1 | |||||||
Unirea Grivita | 1 | |||||||
Gloria Gura Ialomitei | 2 | |||||||
FC Inter Stelnica | 1 | |||||||
Viitorul Valea Ciorii | 1 | |||||||
Gloria Ograda | 1 | |||||||
Victoria Bordusani | 2 | |||||||
Unirea M.Kogalniceanu | 1 | |||||||
Ialomita Suditi | 2 | |||||||
ACS Recolta Gheorghe Doja | 2 | |||||||
Vointa Reviga | 2 | |||||||
ACS BC Ciulnita 2023 | 1 | |||||||
CS Amara II | 1 | |||||||
Rapid Perieti | 2 | |||||||
ACS Gheorghe Lazar | 1 | |||||||
FC Traian | 1 | |||||||
Cazanesti | 1 | |||||||
Orezu | 1 | |||||||
Victoria II Mt.Buzau | 1 | |||||||
Vointa Maia | 1 | |||||||
Gloria Alexeni | 1 | |||||||
Recolta Malu Rosu | 1 | |||||||
CS Amara | 1 | |||||||
CLUB SPORTIV AXINTELE | 1 |