Stancu Constantin
Slobozia
Jud. Prahova Sat. Ogretin, 4 Septembrie 1956
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Ialomita
Slobozia, Strada Sporturilor, Nr.1, Slobozia- Ialomita
Tel: 0243212249
Tel: -
Fax: 0243212249
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | ||
Piriescu Ionel | 1 | |||||
Nitu Gile | 2 | |||||
Piriescu Cristian | 1 | |||||
Bazac Marius | 2 | |||||
Neicu Florin | 4 | |||||
Bucurica Alexandru | 2 | |||||
Dragoi Marian | 2 | |||||
Stan Tinel | 2 | |||||
Cojocaru Ionel | 1 | |||||
Zamfir Marian | 1 | |||||
Barbu Andrei | 1 | |||||
Condu Alexandru | 1 | |||||
Stan Vasile Georgian | 1 | |||||
Goidea Eduard | 1 | |||||
Mihalcea Tanase | 2 | |||||
Raduna Ionut- Laurentiu | 1 | |||||
Neicu Gheorghe | 2 | |||||
Belu Gheorghe | 3 | |||||
Belu Catalin | 2 | |||||
Mirea Cosmin | 4 | |||||
Trifa Stelian | 1 | |||||
Iancu Alin Cristian | 1 | |||||
Bors Robert Andrei | 1 | |||||
Grosu Laurentiu | 1 | |||||
Raducanu Razvan | 1 | |||||
Ojog Claudiu | 2 | |||||
Zabava Catalin | 1 | |||||
Stoica Alexandru | 1 | |||||
Nedelcu Marian | 1 | |||||
Stoian Valentin | 1 | |||||
Condu David | 1 | |||||
Mihailescu Lucian | 1 | |||||
Rotea Cristi Valentin | 1 | |||||
Tudor Cristian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | ||
Unirea Grivita | 1 | |||||
Real Cosambesti | 2 | |||||
CS Amara | 2 | |||||
Albesti 08 | 1 | |||||
Recolta Malu Rosu | 3 | |||||
CF Abatorul Slobozia | 1 | |||||
Vointa Maia | 1 | |||||
FC Movila | 1 | |||||
Dunarea Giurgeni | 1 | |||||
Recolta Saveni | 1 | |||||
Viitorul Valea Ciorii | 2 | |||||
Victoria Bordusani | 1 | |||||
Viitorul Platonesti | 1 | |||||
FC Inter Stelnica | 1 | |||||
Orezu | 1 | |||||
ACS Gheorghe Lazar | 1 | |||||
ACS BC Ciulnita 2023 | 1 | |||||
FC Traian | 2 | |||||
Vointa Reviga | 3 | |||||
Flacara Andrasesti | 1 | |||||
Spicul Milosesti | 1 | |||||
Gloria Alexeni | 1 | |||||
ACS Valea Macrisului | 2 | |||||
Libertatea Salcioara | 1 | |||||
Unirea Garbovi | 1 |