Informari si comunicate AJF
16-08-2017
ADUNAREA GENERALA = 19 august, ora 10.oo

Sambata, 19 august 2017, ora 10.oo asteptam toti membrii afiliati la AJF Ialomita sa participe la Adunarea Generala Ordinara care va avea loc la Casa Fotbalului Ialomitean.

detalii...
13-07-2017
Comunicat arbitrii

Concurd de promovare Liga 3

detalii...
11-07-2017
Anunt pregatire arbitrii

PREGATIRE TEORETICA SI FIZICA ARBITRII INAINTE DE INCEPEREA SEZONULUI 2017=2018

detalii...
11-07-2017
Comunicat curs arbitrii

Pregatire si testare arbitrii

detalii...
29-06-2017
In atentia cluburilor/ asociatiilor cu mai multe echipe

In urma sedintei Comitetului Executiv al FRF din 27.06.2017 s-a hotarat....

detalii...
22-05-2017
Activitatea FRF în domeniul politicilor publice

FRF a fost activă în sectorul politicilor publice sportive încă din 2014, când a devenit membru în grupul de lucru de modificare a Legii Sportului alături de MTS, COSR, federații sportive și personalități din domeniul sportului.

detalii...
16-04-2017
Paste Fericit!

Asociatia Judeteana de Fotbal Ialomita va ureaza sa aveti parte de sarbatori luminate si un Paste fericit alaturi de cei dragi!

detalii...
12-03-2017
Examen categorie arbitrii

Examen categorie arbitrii

detalii...
07-03-2017
PRELUNGIRE PERIOADA TRANSFER

In urma solicitarilor mai multor echipe de fotbal, Comitetul de Urgenta al AJF IALOMITA, intrunit in sedinta din 07.03.2017 a hotarat prelungirea perioadei de transfer pana vineri, 10.03.2017.

detalii...
16-01-2017
Planificarea echipelor pentru vize anuale- 2017

Va rugam sa va prezentati la sediul AJF Ialomita pentru vizele anuale astfel:

detalii...

Cupa Romaniei- Etapa 3


Publicat in data de 06-12-2016, la ora 13:59

 

      Sambata, 10.12.2016, ora 13:00

 

  1. Avantul Grindu- Unirea 2015 Urziceni

  2. Unirea Patru Frati- Viitorul Moldoveni

  3. Recolta Malu Rosu- Infratirea Jilavele

  4. FC Dridu- Juventus Boranesti

  5. Unirea Sarateni- Cosereni

  6. Vointa Reviga- Vointa Cocora

  7. Ciochina- Cazanesti

  8. Gloria Alexeni- Staruinta Brosteni

  9. Albesti '08- Orezu

  10. Recolta Buesti- Spartacus Iazu

  11. FC Movila- Victoria Bordusani

  12. Unirea M.Kogalniceanu- Gloria Ograda

  13. Real Gimbasani- Spicul Marculesti


 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe