Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Scânteia / Scânteia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Scânteia / Scânteia
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Bălțați / Bălțați
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Scânteia / Scânteia
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Scânteia / Scânteia
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: CFR / Pașcani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CFR / Pașcani
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Tineretului / Iasi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Tineretului / Iasi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: CFR / Pașcani
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: CFR / Pașcani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Țuțora / Țuțora
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Țuțora / Țuțora