Meciuri arbitrate
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 32
Teren: Muncel / Muncel
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Teren: Muncel / Muncel
Duminica, 1 Iunie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Venus / Butea
Duminica, 1 Iunie 2014, 12:00
Teren: Venus / Butea
Duminica, 25 Mai 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 25 Mai 2014, 12:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 18 Mai 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Venus / Butea
Duminica, 18 Mai 2014, 12:00
Teren: Venus / Butea
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 27
Teren: Comunal / Stolniceni-Prajescu
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Teren: Comunal / Stolniceni-Prajescu
Duminica, 4 Mai 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 4 Mai 2014, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Miercuri, 30 Aprilie 2014, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Popricani / Popricani
Miercuri, 30 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Popricani / Popricani
Duminica, 27 Aprilie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Teren Obor / Târgu Frumos
Duminica, 27 Aprilie 2014, 12:00
Teren: Teren Obor / Târgu Frumos
Duminica, 20 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Stadionul Uricani / Miroslava
Duminica, 20 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Stadionul Uricani / Miroslava
Duminica, 13 Aprilie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Lespezi / Lespezi
Duminica, 13 Aprilie 2014, 12:00
Teren: Lespezi / Lespezi
Duminica, 6 Aprilie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Balș / Balș
Duminica, 6 Aprilie 2014, 12:00
Teren: Balș / Balș
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Mircești / Mircești
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
Teren: Mircești / Mircești
Duminica, 23 Martie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 23 Martie 2014, 12:00
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 16 Martie 2014, 10:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 19
Teren: Siretul / Pascani
Duminica, 16 Martie 2014, 10:00
Teren: Siretul / Pascani
Duminica, 9 Martie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 9 Martie 2014, 12:00
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 1 Decembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 1 Decembrie 2013, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 16
Teren: Hărmănești / Hărmănești
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Hărmănești / Hărmănești
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 14
Teren: Podu Iloaiei / Podu Iloaiei
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Podu Iloaiei / Podu Iloaiei
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Holboca Vale / Holboca
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Holboca Vale / Holboca
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Cristești / Cristești
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Cristești / Cristești
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Todirești / Todirești
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Todirești / Todirești
Duminica, 13 Octombrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Balș / Balș
Duminica, 13 Octombrie 2013, 12:00
Teren: Balș / Balș
Sambata, 12 Octombrie 2013, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 10
Teren: Tineretului / Iasi
Sambata, 12 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Tineretului / Iasi
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Ciurea / Ciurea
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Ciurea / Ciurea
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 7
Teren: Comunal / Stolniceni-Prajescu
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Stolniceni-Prajescu
Duminica, 15 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 15 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 8 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Lespezi / Lespezi
Duminica, 8 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Lespezi / Lespezi
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 4
Teren: Movileni / Movileni
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Movileni / Movileni
Miercuri, 28 August 2013, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Stadion Mircea Andrioaiei / Tomești
Miercuri, 28 August 2013, 18:00
Teren: Stadion Mircea Andrioaiei / Tomești
Duminica, 25 August 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 3
Teren: Heleșteni / Heleșteni
Duminica, 25 August 2013, 11:00
Teren: Heleșteni / Heleșteni
Duminica, 18 August 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 18 August 2013, 12:00
Teren: Ruginoasa / Ruginoasa
Duminica, 11 August 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 1
Teren: Românești / Românești
Duminica, 11 August 2013, 11:00
Teren: Românești / Românești