Informari si comunicate
27-12-2018
Dumnezeu să te odihnească, domnule Kurt Gross!

În urmă cu doar 8 zile, una din personalitățile marcante ale fotbalului ieșean împlinea vârsta de 81 de ani. Jucător de excepție la multiple echipe din România printre care Bacău, Obor, Bistrița, dar și bineînțeles a Iașului

detalii...
06-12-2018
Întrerupere Campionat

Comitetul de Urgență...

detalii...
29-11-2018
Amanare Etapa

Avand in vedere conditiile meteorologice nefavorabile, Comitetul de Urgenta al AJF Iasi, a hotarat ca etapa de campionat si Cupa Romaniei, programata pentru data de 02.12.2018, sa se fie amanata pentru data de 09.12.2018.

detalii...
27-11-2018
Rezultate Licenta C Uefa 2018

Rezultate Licenta C Uefa 2018

detalii...
21-11-2018
Amanare Etapa

Avand in vedere conditiile meteorologice nefavorabile, Comitetul de Urgenta al AJF Iasi, a hotarat ca etapa de campionat si Cupa Romaniei, programata pentru data de 25.11.2018, sa se fie amanata pentru data de 02.12.2018.

detalii...
20-11-2018
Licenta "C" - date de examen

Sambata, 24.11.2018, orele 09:00, candidatii inscrisi pentru obtinerea licentei C

detalii...
22-10-2018
02-10-2018
Curs pentru perfectionare a profesorilor si antrenorilor

Curs pentru perfectionare a profesorilor si antrenorilor

detalii...
18-09-2018
Regulament Cupa Satelor

Regulament Cupa Satelor

detalii...
13-08-2018
Gloria Romanesti va participa in Liga a IV-a

Avand in vedere faptul ca echipa AS Vointa Motca a declinat oferta de a participa in campionatul 2018-2019 in Liga a IV-a...

detalii...
toate comunicatele

Steaua Magică Iași

Localitatea Iasi

Informatii generale
Teren Tineretului / Iasi ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Victoria Lețcani 30 27 2 1 114-22 83p +38
2Unirea Mircești302442112-1576p+31
3 Unirea Ruginoasa 30 21 7 2 95-29 70p +25
4ASC Flacăra Erbiceni30186681-4860p+15
5 Unirea Scânteia 30 14 3 13 53-61 45p 0
6CS Tomești301421449-4644p-1
7 Steaua Magică Iași 30 13 4 13 63-61 43p -2
8Gloria Bălțați301331458-5642p0
9 Stejarul Sinești 30 11 6 13 49-55 39p -6
10Viitorul Hârlau301231545-5439p-6
11 Moldova Cristești 30 11 5 14 64-64 38p -7
12CS Stejarul Bârnova301141562-7937p-8
13 CS Ciurea 30 10 2 18 57-89 32p -13
14Viitorul Lungani30642030-8022p-26
15 Voința Moțca 30 4 1 25 35-119 13p -32
16A.S. Gloria Balș30222616-1058p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Acasandrei Dragos - Pavel 4435
2 Acasandrei Iosif - Stefan 28-03-2007 11719
3 Adobroaiei Razvan Stefan 3251
4 Agapi Mario - Florin 07-06-2008 12576
5 Andries Cristian 10-07-2001 11631
6 Andries Matei 06-02-1999 11919
7 Andries Matei - Stefanel 11-05-2009 13582
8 Anghelus Ionut Vlad 30-03-2000 13727
9 Aromanesei Eduard - Gheorghe 09-01-2001 12493
10 Asavei Sorin Narcis Constantin 28-07-2001 9106
11 Balaceanu Vasile 20-12-2001 13726
12 Barladeanu Mario - Andrei 12-11-2005 13723
13 Bosianu Dragos - Constantin 29-04-2007 13583
14 Bosianu Iulian - Ilie 20-07-2004 13584
15 Botoc Stefan - Catalin 11-12-2001 7567
16 Boureanu Robert - Andrei 15-11-2008 12582
17 Calin Dragos Andrei 7299
18 Canschi Stefan 22-02-2006 13682
19 Capraru Bogdan - Constantin 08-05-2000 12124
20 Carare Alexandru Ionut 7194
21 Cheher Paul Razvan 6093
22 Chelaru Alexandru Gabriel 27-02-2002 7880
23 Chiper Nicholas - Andrei 22-08-2005 11725
24 Chiriac Andrei - Vasile 29-11-2002 11167
25 Ciobanu Eduard - George 13-02-2007 13581
26 Ciobanu George 15-04-2007 12578
27 Ciobotaru Raul - Constantin 27-04-2007 11711
28 Ciubotariu Cosmin - Ionut 08-02-2001 13585
29 Cojocarita Stefan - Ciprian 16-12-1998 4409
30 Constandache David - Florin 30-05-2007 12577
31 Corlatianu Madalin - Ioan 03-09-1999 12419'
32 Costin Razvan Traian 20-06-2000 11748
33 Curca George Daniel 31-01-1982 7705
34 Curecheriu Patrik - Remus 29-03-2008 12580
35 Dascalu Mihai - Iulian 20-10-2001 9235
36 David Dario Gabriele 05-08-2007 15056
37 Dragan Sergiu Bogdan 7594
38 Duduman Cosmin - Gabriel 22-07-2005 11721
39 Enache Raul Andrei 19-06-2007 15055
40 Gavriluta Andrei Daniel 02-06-2000 14131
41 Grigoras Ionel Cristian 12-12-1999 6591
42 Grigoras Marian 23-08-2003 13724
43 Haidau Cosmin - Ionut 06-02-2007 11257
44 Hodea Razvan 23-08-2001 12006
45 Ionita Denis - Costin 31-01-2005 13630
46 Ionita Stefan - Narcis 11-07-2007 13629
47 Irimia Albert - Denis 26-09-2008 12579
48 Irimia Gabriel - Madalin 28-02-1996 13685
49 Jerebe Albert Flavian 21-11-2004 13086
50 Larion Florin 24-05-1998 5014
51 Luca Alexandru - Iulian 20-10-2006 11722
52 Luca Stefan 14-08-2005 11712
53 Lucan Neculai - Cosmin 15-09-1999 12319
54 Marincean Stefan 25-12-1998 12086
55 Martinas Paul - Christian 27-12-2005 11714
56 Mastaleru Fabian - Paul 28-06-2006 10267
57 Minea Constantin 21-09-1998 6927
58 Neagu Alin Valentin 04-02-1999 7038
59 Nutu Dimitrie - Robert 20-10-2003 10792
60 Oleanu Rares 25-11-2005 14015
61 Oncica Giovani - George 05-03-2002 11975
62 Onofrei Petru 09-06-2004 13580
63 Pintilie Robert 17-06-2007 12581
64 Popa Constantin-alexandru 11-01-2000 14798
65 Pricop Eric Alexandru 6243
66 Pricop Razvan - Ionut 31-01-2004 10796
67 Pristavu Ady - Cosmin 16-04-1999 13231
68 Prodan Iustin 23-05-2003 11913
69 Puscasu Razvan - Andrei 29-09-1997 4427
70 Sadosche Dorinel 03-03-1997 8967
71 Sava Marian - Andrei 25-01-2000 10318
72 Sava Samuel 05-03-2001 11632
73 Secara Dragos 26-03-1997 4393
74 Serbanoiu Alexandru 31-12-2001 12623
75 Sima Denis Robert 15-10-2000 9548
76 Simionica Petru - Liviu 18-06-1997 7668
77 Siriteanu Razvan - Constantin 02-05-2007 11730
78 Sovea Alexandru-Nicolae 14-11-2001 14799
79 Stavarache Sergiu Alexandru 03-09-2000 14858
80 Stefan Nicholas 26-03-2005 11715
81 Stoica Constantin - Radu 12-05-2006 13586
82 Sumanariu Marian 07-08-1999 10531
83 Tataru Alexandru 27-06-1991 14392
84 Tofan Alex - Andrei 12-10-2003 12048
85 Tofan Dragos Andrei 20-10-2005 13725
86 Tronaru Vlad - Mihai 23-04-2008 12049
87 Tucaliuc Alexandru Daniel 17-06-2001 7240
88 Ungureanu Alexandru 7235
89 Vieru Petru 11-06-2000 13639
90 Vlad Bogdan - Mihai 09-10-2007 11713
91 Vulpe Yannis - Matei 23-07-2008 11733
92 Zaharia Paraschiv 14-10-2000 12552
93 Zurba Alexandru 15-05-1998 7825
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 11
09-11-2018
Steaua Magică Iași
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 4
20-09-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 3
15-09-2018
Steaua Magică Iași
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 2
06-09-2018
Politehnica Iași 2007
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 1
31-08-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 13
29-09-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 11
22-09-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 10
27-09-2018
CSȘ Unirea Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 9
12-10-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 8
04-10-2018
LPS Iași 2005
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 6
01-09-2018
Politehnica Iași 2004
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 4
25-08-2018
Nordika Junior Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 3
05-09-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa B Etapa 1
11-08-2018
Steaua Magică Iași
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 10
13-11-2018
Politehnica Iași 2009
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 7
13-10-2018
Steaua Magică Iași
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 5
29-09-2018
Steaua Magică Iași
Observatii: neprezentare
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 3
15-09-2018
Steaua Magică Iași
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 2
21-09-2018
CS Știinta Miroslava
Juniori E - U11, Grupa B Etapa 1
22-09-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 24
13-11-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 23
28-10-2018
C.S. Școlar Pașcani
Gh. Ola - U10 Etapa 22
03-11-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 21
17-10-2018
L.P.S. Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 20
13-10-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 18
10-10-2018
Poli Moldova Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 17
19-09-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 16
15-09-2018
Didi Junior Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 15
08-09-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 14
28-09-2018
Pumas Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 13
26-06-2018
A.C.S. Atletic Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 11
16-06-2018
C.S.M. Politehnica Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 10
09-06-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 9
02-06-2018
ACS Spartanii Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 8
26-05-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 7
19-05-2018
Nordika Junior Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 5
12-05-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 4
05-05-2018
CS Juniorii Nectar Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 3
28-04-2018
Steaua Magică Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 2
21-04-2018
Sporting Iași
Gh. Ola - U10 Etapa 1
14-04-2018
Steaua Magică Iași
Juniori C - Jud. U15 Etapa 3
08-11-2018
Steaua Magică Iași
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe