Informari si comunicate
06-12-2018
Întrerupere Campionat

Comitetul de Urgență...

detalii...
29-11-2018
Amanare Etapa

Avand in vedere conditiile meteorologice nefavorabile, Comitetul de Urgenta al AJF Iasi, a hotarat ca etapa de campionat si Cupa Romaniei, programata pentru data de 02.12.2018, sa se fie amanata pentru data de 09.12.2018.

detalii...
27-11-2018
Rezultate Licenta C Uefa 2018

Rezultate Licenta C Uefa 2018

detalii...
21-11-2018
Amanare Etapa

Avand in vedere conditiile meteorologice nefavorabile, Comitetul de Urgenta al AJF Iasi, a hotarat ca etapa de campionat si Cupa Romaniei, programata pentru data de 25.11.2018, sa se fie amanata pentru data de 02.12.2018.

detalii...
20-11-2018
Licenta "C" - date de examen

Sambata, 24.11.2018, orele 09:00, candidatii inscrisi pentru obtinerea licentei C

detalii...
22-10-2018
02-10-2018
Curs pentru perfectionare a profesorilor si antrenorilor

Curs pentru perfectionare a profesorilor si antrenorilor

detalii...
18-09-2018
Regulament Cupa Satelor

Regulament Cupa Satelor

detalii...
13-08-2018
Gloria Romanesti va participa in Liga a IV-a

Avand in vedere faptul ca echipa AS Vointa Motca a declinat oferta de a participa in campionatul 2018-2019 in Liga a IV-a...

detalii...
17-07-2018
Adunare Generala Extraordinara AJF Iasi

Adunarea Generala Extraordinara a A.J.F. Iasi se va desfasura in data de 04 august 2018, la Stadion "Emil Alexandrescu", incepand cu ora 10:00 . Presedinte A.J.F., Sorin BOCA

detalii...
toate comunicatele

Unirea Ruginoasa

Localitatea Ruginoasa

Informatii generale
Teren Ruginoasa / Ruginoasa ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 Unirea Ruginoasa 14 10 3 1 41-15 33p +9
2ASC Flacăra Erbiceni14103137-1333p+15
3 Unirea Mircești 14 9 5 0 48-14 32p +14
4Moldova Cristești14102239-1832p+8
5 CS Stejarul Bârnova 14 9 1 4 36-21 28p +4
6CS Tomești1471632-2022p+4
7 Stejarul Sinești 14 6 1 7 37-34 19p +1
8Progresul Deleni1453633-2318p-3
9 Gloria Bălțați 14 5 1 8 27-23 16p -5
10Victoria Lețcani1451838-4016p-2
11 Unirea Scânteia 14 4 4 6 19-29 16p -2
12Viitorul Hârlau1451821-3216p-8
13 CS Ciurea 14 5 1 8 26-42 16p -5
14Gloria Românești1425723-3211p-13
15 CS Știința Miroslava II 14 3 2 9 29-54 11p -10
16A.S. Poly 2014 Iași14001410-860p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexa Vladut Stefan 02-06-1987 6470
2 Amarinei Adrian 31-03-1996 4804
3 Anastasiei Gabriel - Daniel 16-11-1999 12226
4 Anghel Ionel - Florin 21-12-1998 8490
5 Anghelina Gheorghita - Cosmin 09-04-1999 12227
6 Apostol Andrei 16-12-1988 15396
7 Avadani Razvan Marian 01-08-2002 14896
8 Baciu Razvan Ionut 01-08-2000 14935
9 Balcan Silviu - Mihai 22-09-1997 11745
10 Baltag Alex Gheorghe 11-09-1995 7869
11 Baltag Bogdan - Andrei 28-11-1996 10696
12 Bita Florin Alexandru 24-04-1994 5198
13 Bita Silviu - Mihail 10-11-2001 13013
14 Bodoga Ovidiu Stefanel 18-12-2001 14249
15 Bostan Gabriel 29-06-2004 14102
16 Botescu Cezar - Ionut 16-01-1992 4295
17 Bulai Danut Gabriel 22-09-2002 14246
18 Bulai Sebastian - Nicu 24-05-2005 14808
19 Burlacu Cosmin 26-04-2004 12229
20 Calmatiu Andrei Gabriel 07-03-1988 12145
21 Caragea Adrian 06-10-1986 4441
22 Cretu Cristian - Ionut 12-01-2004 13821
23 Davidoaia Constantin - Marius 23-03-1989 939
24 Dinu Gabriel - Alexandru 02-11-1999 9938
25 Dulcianu Eduard Mihai 12-10-1998 6605
26 Dulcianu Marius 05-04-1981 12529
27 Dulhac Mihai - Gabriel 09-11-1978 2214
28 Florea Stefan Ionut 07-01-1998 5507
29 Frij Constantin - Cosmin 09-10-1992 8765
30 Grigore Ciprian Mircea 13-09-1993 11248
31 Hamciuc Andrei Gheorghita 15-02-2000 9937
32 Hamciuc Bogdan - Petru 28-09-1999 9935
33 Hamciuc Madalin 19-01-1994 6237
34 Ilioaia Gabriel Cosmin 17-09-2002 14250
35 Maftei Petrica 11-06-1991 942
36 Magherca Petru - Razvan 09-06-1999 6986
37 Mancas Cosmin - Pavel 25-06-2000 9934
38 Marcu Pavel - Alexandru 23-01-1999 12225
39 Micu Darius - Ionut 29-10-2004 10782
40 Mihalcea Edi - Samuel 26-09-1999 10011
41 Mircia Robert 19-08-2017 5051
42 Miron Ionut Ovidiu 21-11-1982 4802
43 Murariu Petrica 17-10-2017 14247
44 Naciu Ionut Cristian 20-01-1994 11957
45 Nica David Christian 02-07-2007 15101
46 Olteanu Marius - Cosmin 17-05-1999 8497
47 Palaghia Stefan - Silviu 11-12-2005 14809
48 Popoaia Cozmin 17-05-1987 5271
49 Rascu Cristian - Valeriu 13-07-1978 10941
50 Roiu Dragos Daniel 20-03-1997 6608
51 Rotaru Razvan Nicu 29-10-2003 14248
52 Serediuc Andrei-cosmin 01-05-2004 14305
53 Serediuc Costel Stefanel 31-05-2003 14251
54 Stanciu Florin Catalin 02-04-1993 4341
55 Suru Narcis - Razvan 02-08-1998 12228
56 Tibulca Vlad 02-10-1984 2678
57 Tigita Casian Ionut 24-02-2009 15100
58 Toma Narcis 07-12-2005 13004 bis
59 Totoi Hutanu Florin 24-04-2002 14245
60 Tudosca Vasile 12-08-1980 4614
61 Turca Mugurel 09-05-1978 15099
62 Ungureanu Cosmin 25-01-1994 5100
63 Ungureanu Cristian Dumitru 17-09-1980 175
64 Vatamanu Constantin 14-11-1993 4281
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 11
10-11-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 10
03-11-2018
Politehnica Iași 2007
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. Luceafărul Iași
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 8
20-10-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 7
13-10-2018
CS Știința Miroslava 2006
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 6
06-10-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 5
29-09-2018
Forza Junior Costuleni
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 4
20-09-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 3
15-09-2018
ACS Spartanii Iași 2007
Observatii: neprezentare
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 2
08-09-2018
LPS Iași 2006
Juniori D - U13, Grupa B Etapa 1
31-08-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 11
10-10-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 10
15-09-2018
CSȘ Pașcani
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 9
12-09-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 8
25-09-2018
Politehnica Iași 2005
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 4
25-08-2018
Viitorul Tg. Frumos
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 3
20-08-2018
Unirea Ruginoasa
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 2
18-08-2018
Poli Moldova Iași
Juniori C - Elite U15, Grupa A Etapa 1
17-09-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
18-11-2018
Progresul Deleni
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
11-11-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
04-11-2018
CS Știința Miroslava II
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
28-10-2018
CS Stejarul Bârnova
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
21-10-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
14-10-2018
Moldova Cristești
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
07-10-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
30-09-2018
Gloria Bălțați
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
23-09-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
16-09-2018
Victoria Lețcani
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
09-09-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
02-09-2018
ASC Flacăra Erbiceni
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
26-08-2018
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
19-08-2018
Unirea Mircești
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 13
Progresul Deleni
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 12
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 9
Unirea Ruginoasa
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 8
Moldova Cristești
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 6
Gloria Bălțați
Liga a IV-a, Juniori Vest Etapa 1
19-08-2018
Unirea Mircești
Juniori C - Jud. U15 Etapa 3
08-11-2018
Steaua Magică Iași
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe