Miercuri, 15-08-2018

niciun meci

Joi, 16-08-2018

niciun meci

Vineri, 17-08-2018

niciun meci

Sambata, 18-08-2018

1 Viitorul Tg. Frumos - stă Tg.Frumos / Tg.Frumos Juniori C - U15, Grupa A, etapa 2
2 A.C.S. Atletic Iași - CSȘ Pașcani Sintetic - Copou / Iasi Juniori C - U15, Grupa A, etapa 2
3 Unirea Ruginoasa - Poli Moldova Iași Ruginoasa / Ruginoasa Juniori C - U15, Grupa A, etapa 2
4 LPS Iași 2004 - Politehnica Iași 2005 Sintetic - Copou / Iasi Juniori C - U15, Grupa A, etapa 2
5 Nordika Junior Iași - stă / Juniori C - U15, Grupa B, etapa 2
6 Didi Junior Iași - CSȘ Unirea Iași Agronomie / Iasi Juniori C - U15, Grupa B, etapa 2
7 Steaua Magică Iași - Edu Sporting Iași / Juniori C - U15, Grupa B, etapa 2
8 Politehnica Iași 2004 - LPS Iași 2005 / Juniori C - U15, Grupa B, etapa 2

Duminica, 19-08-2018

1 CS Stejarul Bârnova - CS Tomești Stejarul / Barnova Liga a IV-a, Juniori Est, etapa 1 10:00
2 A.S. Poly 2014 Iași - Victoria Lețcani Victoria / Victoria Liga a IV-a, Juniori Est, etapa 1 10:00
3 Viitorul Hârlau - Stejarul Sinești Harlau / Harlau Liga a IV-a, Juniori Vest, etapa 1 10:00
4 Unirea Ruginoasa - Unirea Mircești Ruginoasa / Ruginoasa Liga a IV-a, Juniori Vest, etapa 1 10:00
5 Voința Moțca - Romwatt Hărmănești / Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
6 Avântul Tătăruși - Viitorul 2014 Hălăucești Tatarusi / Tatarusi Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
7 Recolta Conțești - Spicul Heleșteni Contesti / Contesti Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
8 Siretul Stolniceni-Prăjescu - N.G. Topile Comunal / Stolniceni-Prajescu Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
9 CSM II Pașcani - Biruința Miroslovești Siretul / Pascani Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
10 AS Todiresti - Viitorul Muncel Todiresti / Todiresti Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
11 Unirea Al.I.Cuza - A.S.S. Zimbru Boureni Al.I.Cuza / Al.I.Cuza Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
12 Activ Valea Seaca - Viitorul Brăești Comunal / Valea Seaca Liga a V-a, Seria III, etapa 1 11:00
13 Progresul Deleni - CS Știința Miroslava II Deleni / Deleni Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
14 Viitorul Hârlau - Stejarul Sinești Harlau / Harlau Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
15 Unirea Ruginoasa - Unirea Mircești Ruginoasa / Ruginoasa Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
16 CS Stejarul Bârnova - CS Tomești Barnova / Barnova Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
17 Gloria Românești - ASC Flacăra Erbiceni / Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
18 Moldova Cristești - Unirea Scânteia Cristesti / Cristesti Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
19 A.S. Poly 2014 Iași - Victoria Lețcani Victoria / Victoria Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00
20 Gloria Bălțați - CS Ciurea Baltati / Baltati Liga a IV-a, Seniori, etapa 1 12:00

Luni, 20-08-2018

niciun meci

Marti, 21-08-2018

niciun meci
oferta portal echipe