Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori B1 - U17
C5 - Juniori C - U15C6 - Juniori D - U13
C7 - Juniori E - U11C8 - Gh. Ola - U10 ediția 2017
C9 - Gh. Ola - U10 ediția 2018C10 - Gh. Ene - U9 ediția 2017
C11 - Gh. Ene - U9 ediția 2018
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1Trifan Vlad151420000000031
2Aelenei Iosif Ciprian151120000000028
3Diaconu Lucian171010000000028
4Mihuleac Gabriel151030000000028
5Moisa Mihai151030000000028
6Burla Valentin131210000000026
7Roman Cosmin Alexandru16910000000026
8Spaiuc Sebastian Gabriel121310000000026
9Tomozei Razvan81530000000026
10Lungu Valentin13820000000023
11Baban Vlad111010000000022
12Iacob Giorgel101010000000021
13Turita Jan61300000000019
14Darabana Rares41310000000018
15Lamatic Catalin01710000000018
16Mihalcut Andrei7920000000018
17Damian Radu01520000000017
18Dandu Emanuel21500000000017
19Raicu Madalin Costel7800000000015
20Sofrone Petru Marius01220000000014
21Balan Claudiu Stefan01200000000012
22Mihalachi Sebastian Gabriel01100000000011
23Pistinciuc Cristian01100000000011
24Bac Ciprian0820000000010
25Balasa Mugurel090000000009
26Nistor Radu081000000009
27Agafitei Alexandru070000000007
28Ochisanu Cristinel052000000007
29Anitoaei Ionel040000000004
30Cotea Constantin040000000004
31Petrovici Mihai Adrian031000000004
32Ciobanu Vlad Nicolae120000000003
33Sava Bogdan030000000003
34Marian Laurentiu020000000002
35Nechifor Sabin020000000002
36Puscasu Ana011000000002
37Chislea Catalin Ioan010000000001
38Cornea Tudor Claudiu010000000001
39Filia Andrei010000000001
40Hanceariuc Bogdan100000000001
41Jitaru Valentin010000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe