Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori B1 - U17
C5 - Juniori C - U15C6 - Juniori D - U13
C7 - Juniori E - U11C8 - Ghe. Ola - U10
C9 - Ghe. Ene - U9
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
Total
1Trifan Vlad108000000018
2Burla Valentin107000000017
3Aelenei Iosif Ciprian97000000016
4Tomozei Razvan68200000016
5Diaconu Lucian105000000015
6Mihuleac Gabriel114000000015
7Moisa Mihai87000000015
8Roman Cosmin Alexandru95000000014
9Spaiuc Sebastian Gabriel67100000014
10Lungu Valentin103000000013
11Baban Vlad65100000012
12Damian Radu010200000012
13Darabana Rares48000000012
14Iacob Giorgel74100000012
15Mihalcut Andrei56100000012
16Turita Jan39000000012
17Dandu Emanuel110000000011
18Lamatic Catalin010100000011
19Raicu Madalin Costel65000000011
20Bac Ciprian0720000009
21Balasa Mugurel0900000009
22Sofrone Petru Marius0720000009
23Mihalachi Sebastian Gabriel0800000008
24Nistor Radu0710000008
25Balan Claudiu Stefan0700000007
26Ochisanu Cristinel0520000007
27Pistinciuc Cristian0700000007
28Agafitei Alexandru0600000006
29Petrovici Mihai Adrian0310000004
30Sava Bogdan0300000003
31Marian Laurentiu0200000002
32Nechifor Sabin0200000002
33Chislea Catalin Ioan0100000001
34Ciobanu Vlad Nicolae0100000001
35Cornea Tudor Claudiu0100000001
36Filia Andrei0100000001
37Jitaru Valentin0100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe