Program competitional

Liga a IV-a, Seniori


Etapa 1     19-08-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - CS Știința Miroslava II    6 - 2
2) Viitorul Hârlau - Stejarul Sinești    1 - 0
3) Unirea Ruginoasa - Unirea Mircești    2 - 2
4) CS Stejarul Bârnova - CS Tomești    2 - 1
5) Gloria Românești - ASC Flacăra Erbiceni    2 - 3
6) Moldova Cristești - Unirea Scânteia    2 - 0
7) A.S. Poly 2014 Iași - Victoria Lețcani    0 - 9
8) Gloria Bălțați - CS Ciurea    8 - 0

Etapa 2     26-08-2018 - 12:00


1) Stejarul Sinești - Progresul Deleni    3 - 1
2) Unirea Mircești - Viitorul Hârlau    4 - 0
3) CS Tomești - Unirea Ruginoasa    0 - 3
4) ASC Flacăra Erbiceni - CS Stejarul Bârnova    2 - 0
5) Unirea Scânteia - Gloria Românești    4 - 1
6) Victoria Lețcani - Moldova Cristești    2 - 4
7) CS Ciurea - A.S. Poly 2014 Iași    5 - 1
8) CS Știința Miroslava II - Gloria Bălțați    5 - 2

Etapa 3     02-09-2018 - 12:00


1) CS Știința Miroslava II - Stejarul Sinești    4 - 3
2) Progresul Deleni - Unirea Mircești    0 - 2
3) Viitorul Hârlau - CS Tomești    0 - 3
4) Unirea Ruginoasa - ASC Flacăra Erbiceni    0 - 3
5) CS Stejarul Bârnova - Unirea Scânteia    2 - 0
6) Gloria Românești - Victoria Lețcani    0 - 0
7) Moldova Cristești - CS Ciurea    2 - 0
8) A.S. Poly 2014 Iași - Gloria Bălțați    0 - 5

Etapa 4     09-09-2018 - 12:00


1) Unirea Mircești - Stejarul Sinești    1 - 1
2) CS Tomești - Progresul Deleni    3 - 1
3) ASC Flacăra Erbiceni - Viitorul Hârlau    4 - 1
4) Unirea Scânteia - Unirea Ruginoasa    2 - 2
5) Victoria Lețcani - CS Stejarul Bârnova    0 - 3
6) CS Ciurea - Gloria Românești    5 - 4
7) Gloria Bălțați - Moldova Cristești    2 - 4
8) A.S. Poly 2014 Iași - CS Știința Miroslava II    1 - 9

Etapa 5     16-09-2018 - 12:00


1) CS Știința Miroslava II - Unirea Mircești    1 - 10
2) Stejarul Sinești - CS Tomești    1 - 5
3) Progresul Deleni - ASC Flacăra Erbiceni    2 - 2
4) Viitorul Hârlau - Unirea Scânteia    2 - 2
5) Unirea Ruginoasa - Victoria Lețcani    4 - 1
6) CS Stejarul Bârnova - CS Ciurea    3 - 1
7) Gloria Românești - Gloria Bălțați    1 - 0
8) Moldova Cristești - A.S. Poly 2014 Iași    9 - 1

Etapa 6     23-09-2018 - 12:00


1) Unirea Scânteia - Progresul Deleni    0 - 2
2) Victoria Lețcani - Viitorul Hârlau    3 - 1
3) CS Ciurea - Unirea Ruginoasa    0 - 3
4) Gloria Bălțați - CS Stejarul Bârnova    2 - 0
5) A.S. Poly 2014 Iași - Gloria Românești    4 - 6
6) Moldova Cristești - CS Știința Miroslava II    4 - 0
7) ASC Flacăra Erbiceni - Stejarul Sinești    4 - 0
8) CS Tomești - Unirea Mircești    1 - 4

Etapa 7     30-09-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - Victoria Lețcani    9 - 2
2) Viitorul Hârlau - CS Ciurea    2 - 3
3) Unirea Ruginoasa - Gloria Bălțați    2 - 1
4) CS Stejarul Bârnova - A.S. Poly 2014 Iași    6 - 0
5) Gloria Românești - Moldova Cristești    1 - 1
6) Unirea Mircești - ASC Flacăra Erbiceni    3 - 3
7) Stejarul Sinești - Unirea Scânteia    3 - 4
8) CS Știința Miroslava II - CS Tomești    0 - 3

Etapa 8     07-10-2018 - 12:00


1) CS Ciurea - Progresul Deleni    2 - 1
2) Gloria Bălțați - Viitorul Hârlau    0 - 1
3) A.S. Poly 2014 Iași - Unirea Ruginoasa    0 - 8
4) Moldova Cristești - CS Stejarul Bârnova    4 - 2
5) Gloria Românești - CS Știința Miroslava II    1 - 1
6) Victoria Lețcani - Stejarul Sinești    3 - 7
7) Unirea Scânteia - Unirea Mircești    1 - 1
8) ASC Flacăra Erbiceni - CS Tomești    1 - 0

Etapa 9     14-10-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - Gloria Bălțați    0 - 1
2) Viitorul Hârlau - A.S. Poly 2014 Iași    4 - 0
3) Unirea Ruginoasa - Moldova Cristești    2 - 0
4) CS Stejarul Bârnova - Gloria Românești    2 - 1
5) CS Tomești - Unirea Scânteia    2 - 0
6) Unirea Mircești - Victoria Lețcani    5 - 2
7) Stejarul Sinești - CS Ciurea    2 - 1
8) CS Știința Miroslava II - ASC Flacăra Erbiceni    0 - 3

Etapa 10     21-10-2018 - 12:00


1) A.S. Poly 2014 Iași - Progresul Deleni    1 - 4
2) Moldova Cristești - Viitorul Hârlau    1 - 0
3) Gloria Românești - Unirea Ruginoasa    1 - 1
4) CS Stejarul Bârnova - CS Știința Miroslava II    4 - 3
5) Gloria Bălțați - Stejarul Sinești    1 - 3
6) CS Ciurea - Unirea Mircești    1 - 4
7) Victoria Lețcani - CS Tomești    0 - 3
8) Unirea Scânteia - ASC Flacăra Erbiceni    0 - 3

Etapa 11     28-10-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - Moldova Cristești    3 - 0
2) Viitorul Hârlau - Gloria Românești    4 - 3
3) Unirea Ruginoasa - CS Stejarul Bârnova    3 - 1
4) CS Știința Miroslava II - Unirea Scânteia    2 - 2
5) Stejarul Sinești - A.S. Poly 2014 Iași    5 - 1
6) Unirea Mircești - Gloria Bălțați    4 - 1
7) CS Tomești - CS Ciurea    1 - 1
8) ASC Flacăra Erbiceni - Victoria Lețcani    2 - 0

Etapa 12     04-11-2018 - 12:00


1) Unirea Ruginoasa - CS Știința Miroslava II    6 - 1
2) CS Stejarul Bârnova - Viitorul Hârlau    6 - 0
3) Gloria Românești - Progresul Deleni    1 - 1
4) Moldova Cristești - Stejarul Sinești    3 - 2
5) A.S. Poly 2014 Iași - Unirea Mircești    0 - 5
6) Gloria Bălțați - CS Tomești    2 - 0
7) CS Ciurea - ASC Flacăra Erbiceni    4 - 3
8) Victoria Lețcani - Unirea Scânteia    5 - 0

Etapa 13     11-11-2018 - 12:00


1) Viitorul Hârlau - Unirea Ruginoasa    1 - 2
2) Progresul Deleni - CS Stejarul Bârnova    1 - 1
3) Stejarul Sinești - Gloria Românești    4 - 1
4) Unirea Mircești - Moldova Cristești    1 - 1
5) CS Tomești - A.S. Poly 2014 Iași    8 - 1
6) ASC Flacăra Erbiceni - Gloria Bălțați    1 - 1
7) Unirea Scânteia - CS Ciurea    2 - 1
8) CS Știința Miroslava II - Victoria Lețcani    0 - 5

Etapa 14     18-11-2018 - 12:00


1) Viitorul Hârlau - CS Știința Miroslava II     -
2) Unirea Ruginoasa - Progresul Deleni     -
3) CS Stejarul Bârnova - Stejarul Sinești     -
4) Gloria Românești - Unirea Mircești     -
5) Moldova Cristești - CS Tomești     -
6) A.S. Poly 2014 Iași - ASC Flacăra Erbiceni     -
7) Gloria Bălțați - Unirea Scânteia     -
8) CS Ciurea - Victoria Lețcani     -

Etapa 15     25-11-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - Viitorul Hârlau     -
2) Stejarul Sinești - Unirea Ruginoasa     -
3) Unirea Mircești - CS Stejarul Bârnova     -
4) CS Tomești - Gloria Românești     -
5) ASC Flacăra Erbiceni - Moldova Cristești     -
6) Unirea Scânteia - A.S. Poly 2014 Iași     -
7) Victoria Lețcani - Gloria Bălțați     -
8) CS Știința Miroslava II - CS Ciurea     -

Etapa 16     02-12-2018 - 12:00


1) CS Știința Miroslava II - Progresul Deleni     -
2) Stejarul Sinești - Viitorul Hârlau     -
3) Unirea Mircești - Unirea Ruginoasa     -
4) CS Tomești - CS Stejarul Bârnova     -
5) ASC Flacăra Erbiceni - Gloria Românești     -
6) Unirea Scânteia - Moldova Cristești     -
7) Victoria Lețcani - A.S. Poly 2014 Iași     -
8) CS Ciurea - Gloria Bălțați     -

Etapa 17     09-12-2018 - 12:00


1) Progresul Deleni - Stejarul Sinești     -
2) Viitorul Hârlau - Unirea Mircești     -
3) Unirea Ruginoasa - CS Tomești     -
4) CS Stejarul Bârnova - ASC Flacăra Erbiceni     -
5) Gloria Românești - Unirea Scânteia     -
6) Moldova Cristești - Victoria Lețcani     -
7) A.S. Poly 2014 Iași - CS Ciurea     -
8) Gloria Bălțați - CS Știința Miroslava II     -

Etapa 18     -


1) Stejarul Sinești - CS Știința Miroslava II     -
2) Unirea Mircești - Progresul Deleni     -
3) CS Tomești - Viitorul Hârlau     -
4) ASC Flacăra Erbiceni - Unirea Ruginoasa     -
5) Unirea Scânteia - CS Stejarul Bârnova     -
6) Victoria Lețcani - Gloria Românești     -
7) CS Ciurea - Moldova Cristești     -
8) Gloria Bălțați - A.S. Poly 2014 Iași     -

Etapa 19     -


1) Stejarul Sinești - Unirea Mircești     -
2) Progresul Deleni - CS Tomești     -
3) Viitorul Hârlau - ASC Flacăra Erbiceni     -
4) Unirea Ruginoasa - Unirea Scânteia     -
5) CS Stejarul Bârnova - Victoria Lețcani     -
6) Gloria Românești - CS Ciurea     -
7) Moldova Cristești - Gloria Bălțați     -
8) CS Știința Miroslava II - A.S. Poly 2014 Iași     -

Etapa 20     -


1) Unirea Mircești - CS Știința Miroslava II     -
2) CS Tomești - Stejarul Sinești     -
3) ASC Flacăra Erbiceni - Progresul Deleni     -
4) Unirea Scânteia - Viitorul Hârlau     -
5) Victoria Lețcani - Unirea Ruginoasa     -
6) CS Ciurea - CS Stejarul Bârnova     -
7) Gloria Bălțați - Gloria Românești     -
8) A.S. Poly 2014 Iași - Moldova Cristești     -

Etapa 21     -


1) Progresul Deleni - Unirea Scânteia     -
2) Viitorul Hârlau - Victoria Lețcani     -
3) Unirea Ruginoasa - CS Ciurea     -
4) CS Stejarul Bârnova - Gloria Bălțați     -
5) Gloria Românești - A.S. Poly 2014 Iași     -
6) CS Știința Miroslava II - Moldova Cristești     -
7) Stejarul Sinești - ASC Flacăra Erbiceni     -
8) Unirea Mircești - CS Tomești     -

Etapa 22     -


1) Victoria Lețcani - Progresul Deleni     -
2) CS Ciurea - Viitorul Hârlau     -
3) Gloria Bălțați - Unirea Ruginoasa     -
4) A.S. Poly 2014 Iași - CS Stejarul Bârnova     -
5) Moldova Cristești - Gloria Românești     -
6) ASC Flacăra Erbiceni - Unirea Mircești     -
7) Unirea Scânteia - Stejarul Sinești     -
8) CS Tomești - CS Știința Miroslava II     -

Etapa 23     -


1) Progresul Deleni - CS Ciurea     -
2) Viitorul Hârlau - Gloria Bălțați     -
3) Unirea Ruginoasa - A.S. Poly 2014 Iași     -
4) CS Stejarul Bârnova - Moldova Cristești     -
5) CS Știința Miroslava II - Gloria Românești     -
6) Stejarul Sinești - Victoria Lețcani     -
7) Unirea Mircești - Unirea Scânteia     -
8) CS Tomești - ASC Flacăra Erbiceni     -

Etapa 24     -


1) Gloria Bălțați - Progresul Deleni     -
2) A.S. Poly 2014 Iași - Viitorul Hârlau     -
3) Moldova Cristești - Unirea Ruginoasa     -
4) Gloria Românești - CS Stejarul Bârnova     -
5) Unirea Scânteia - CS Tomești     -
6) Victoria Lețcani - Unirea Mircești     -
7) CS Ciurea - Stejarul Sinești     -
8) ASC Flacăra Erbiceni - CS Știința Miroslava II     -

Etapa 25     -


1) Progresul Deleni - A.S. Poly 2014 Iași     -
2) Viitorul Hârlau - Moldova Cristești     -
3) Unirea Ruginoasa - Gloria Românești     -
4) CS Știința Miroslava II - CS Stejarul Bârnova     -
5) Stejarul Sinești - Gloria Bălțați     -
6) Unirea Mircești - CS Ciurea     -
7) CS Tomești - Victoria Lețcani     -
8) ASC Flacăra Erbiceni - Unirea Scânteia     -

Etapa 26     -


1) Moldova Cristești - Progresul Deleni     -
2) Gloria Românești - Viitorul Hârlau     -
3) CS Stejarul Bârnova - Unirea Ruginoasa     -
4) Unirea Scânteia - CS Știința Miroslava II     -
5) A.S. Poly 2014 Iași - Stejarul Sinești     -
6) Gloria Bălțați - Unirea Mircești     -
7) CS Ciurea - CS Tomești     -
8) Victoria Lețcani - ASC Flacăra Erbiceni     -

Etapa 27     -


1) CS Știința Miroslava II - Unirea Ruginoasa     -
2) Viitorul Hârlau - CS Stejarul Bârnova     -
3) Progresul Deleni - Gloria Românești     -
4) Stejarul Sinești - Moldova Cristești     -
5) Unirea Mircești - A.S. Poly 2014 Iași     -
6) CS Tomești - Gloria Bălțați     -
7) ASC Flacăra Erbiceni - CS Ciurea     -
8) Unirea Scânteia - Victoria Lețcani     -

Etapa 28     -


1) Unirea Ruginoasa - Viitorul Hârlau     -
2) CS Stejarul Bârnova - Progresul Deleni     -
3) Gloria Românești - Stejarul Sinești     -
4) Moldova Cristești - Unirea Mircești     -
5) A.S. Poly 2014 Iași - CS Tomești     -
6) Gloria Bălțați - ASC Flacăra Erbiceni     -
7) CS Ciurea - Unirea Scânteia     -
8) Victoria Lețcani - CS Știința Miroslava II     -

Etapa 29     -


1) CS Știința Miroslava II - Viitorul Hârlau     -
2) Progresul Deleni - Unirea Ruginoasa     -
3) Stejarul Sinești - CS Stejarul Bârnova     -
4) Unirea Mircești - Gloria Românești     -
5) CS Tomești - Moldova Cristești     -
6) ASC Flacăra Erbiceni - A.S. Poly 2014 Iași     -
7) Unirea Scânteia - Gloria Bălțați     -
8) Victoria Lețcani - CS Ciurea     -

Etapa 30     -


1) Viitorul Hârlau - Progresul Deleni     -
2) Unirea Ruginoasa - Stejarul Sinești     -
3) CS Stejarul Bârnova - Unirea Mircești     -
4) Gloria Românești - CS Tomești     -
5) Moldova Cristești - ASC Flacăra Erbiceni     -
6) A.S. Poly 2014 Iași - Unirea Scânteia     -
7) Gloria Bălțați - Victoria Lețcani     -
8) CS Ciurea - CS Știința Miroslava II     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe