Informari si comunicate
12-07-2016
Hotarare Comitet Executiv AJF Ilfov

Amanare cu 14 zile a Adunarii Generale Ordinare pentru data de 28.07.2016 ora 16:00 in sala de sedinta ICPET .

detalii...
01-06-2016
FOTBAL FEMININ

Legat de proiectul " Fotbal si feminitate " va comunic urmatoarele puncte de reper pe care va rog sa le transmiteti si celorlalti parteneri din proiect : 1. In faza grupelor, asa cum am scris si in ultimul e-mail se organizeaza 3 evenime

detalii...
01-06-2016
PLAY-OFF 2015-2016

REGULAMENT DE ORGANIZARE SI DESFASURARE A TURNEULUI FINAL PLAY – OFF PENTRU DESEMNAREA CAMPIOANEI LIGII A-4-A A AJF ILFOV editia de campionat 2015-2016 CAPITOLUL I A. DISPOZITII GENERALE In organizarea Asocia

detalii...
19-05-2016
HOTARARE COMITET EXECUTIV

COMITETUL EXECUTIV INTRUNIT IN DATA DE 18.05.2016 A LUAT URMATOARELE HOTARARI : 1.In urma adresei facute de CSO Bragadiru privind dreptul de participare la Play-off al echipelor , d-ul Nica Alexandru sustine respectarea hotararii AG din 20.08.2015

detalii...
29-04-2016
AMANAREA ADUNARI GENERALE PENTRU DATA DE 24.05.2016

Intrucat Federatia Romana de Fotbal a stabilit Adunarea Generala Ordinara pe data de 10.05.2016 , data care coincide cu convocarea Adunarii Generale a AJF Ilfov ,Comitetul de Urgenta a hotarat amanarea ei pentru data de 24.05.2016 .

detalii...
28-03-2016
Hotararea Comitetului Executiv din data de 15.03.2016

`Comitetul Executiv intrunit in data de 15.03.2016 a luat hotarari legate de remunerarea arbitrilor si observatorilor la cererea SC FC Voluntari SA si a altor cluburi , amanarea Adunarii Generale pentru data de 10.05.2016 deoarece s-a propus spre ana

detalii...
26-02-2016
Intalnire delegati copii si juniori

Marti 01.03.2016 ora 16:00 la sediul AJF Ilfov, convoaca o intalnire cu delegatii echipelor care au inscrise echipe de copii si juniori in campionatele organizate de AJF Ilfov.

detalii...
10-02-2016
Adunare Generala Ordinara 06.04.2016

AJF Ilfov anunta convocarea Adunarii Generale Ordinare in data de 06.04.2016 , motiv pentru care membrii afiliati care doresc sa introduca subiecte, teme spre dezbatere in vederea imbunatatirii activitatii sau modificari ale Statutului AJF sunt rugat

detalii...
10-02-2016
Retur liga a-4-a

Returul ligii a-4-a va incepe in data de 05.03.2016 seria 1 si 06.03.2016 seria 2.

detalii...
22-01-2016
Candidati la functia de presedinte

Comitetul Executiv al AJF Ilfov intrunit in data de 22.01.2016 a constat depunerea a trei dosare de candidatura la functia de Presedinte al AJF Ilfov apartinand domnilor Craciun Dumitru , Paraschiv Marcel si Oprea Gabriel . Avand in vedere ca doi din

detalii...
toate comunicatele

CSO BRAGADIRU

Localitatea BRAGADIRU

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Rosu - Albastru
Teren ,,Parc ' / BRAGADIRU
Adresa intr. Povernei nr.6 bl. P41 ap.17 Bragadiru
Tel/Fax 0723.749.485
Contact 0214480795
Staff-ul echipei
Presedinte Cimpoeru Vasile
Secretar
Vicepresedinte Caraiman Aurel
Organizator de competitii Poenaru Ion
Antrenor
Antrenor copii Jarca Vasile
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALBU ANTONIO - MIHAIL 05-10-1986 16065
2 APOSTOL ADRIAN - FLORIN 11-07-1995 A-61
3 BADUCU ANDREI - NICOLAE 09-07-1997 B-103
4 BALAS ADRIAN 14-02-1982 15308
5 CAPALAU MIHAI - GABRIEL 15-09-1994 9528
6 CHINA VALENTIN - ALEXANDRU - VIOREL 06-04-1998 C-194
7 CHIRIAC ROBERT - MIHAI 06-10-1997 C-94
8 COCIOC DANIEL - ANDREI 19-05-1992 13457
9 CONSTANTIN ANDREI - CLAUDIU 19-12-1995 C-95
10 CONSTANTIN IONUT 05-03-1988 8352
11 CONSTANTINESCU MARIUS 03-03-1993 22194
12 COSTEA MARIAN - CLAUDIU 14-07-1991 C-91
13 CRAIOVEANU STEFAN - IULIAN 27-05-2000 C-131
14 CRISAN ALEXANDRU - MARIUS 06-11-1999 C-117
15 DIAC NICOLAE - ION - ELVIS 17-10-1983 15400
16 DINU MARIAN - COSTIN 03-05-1985 1319
17 DOOGARU TEODOR - SERGIU 06-08-1997 D-88
18 DUCA CRISTIAN 03-03-1988 5009
19 DUMITRESCU CRISTIAN - FLORENTIN 14-08-1997 D-90
20 DUMITRU CONSTANTIN - FLORIN 15-12-1993 1042
21 DUMITRU MIHAI - FLORIN 07-04-1985 1265
22 DUMITRU VIOREL - GABRIEL 07-10-2000 D-89
23 ENE FLORIN - DAN 26-07-1985 24208
24 FILIP CRISTIAN - DANIEL 18-01-2002 F-39
25 FLEFLE CRISTIAN - ALEXANDRU 22-07-1989 22101
26 GAVRIL STEFAN - IONUT 12-01-1998 G-71
27 GAZDARU IANCU - ANDREI 24-10-1994 G-91
28 GRIGORE SORIN 23-03-1989 9862
29 IAMANDI LEONARD - FLORIN 04-08-1987 159
30 ILIE MARIUS - CORNEL 13-08-1988 1617
31 ILIE MIREL - ANDREI 06-01-1988 I-007
32 IONESCU FLORIN 25-01-1982 13214
33 IONITA CATALIN - IONUT 1992-11-27 I-154
34 IONITA ROSSI - CONSTANTIN 26-04-1994 I-03
35 ISPAS ALEXANDRU 22-11-1993 I-12
36 LAZAR EMANUEL - ROBERTO 1993-12-21 L-20
37 LEFTER GEORGE - BOGDAN 12-01-1996 L-43
38 LINCU STEFAN - LAURENTIU 27-03-1986 30873
39 LUPU MARIUS 13-06-1996 L-22
40 MEHEDINTEANU MARIAN 04-02-1987 1874
41 MIHAI IONUT 08-02-1994 M-81
42 MIHAI IONUT - SORIN 14-11-1997 M-151
43 MOISE GEORGE - GABRIEL 03-03-1993 M-172
44 MUTIS FLORIN - ADRIAN 06-03-1997 M-86
45 NAE ANDREI 25-05-2002 N-87
46 NEACSU MIHAI - COSMIN 06-05-1997 N-90
47 NEAGU ANDREI - DANIEL 16-12-1986 2199
48 NITA MARIUS - IULIAN 25-07-1981 2335
49 OLTEANU COSTEL 05-09-1982 5331
50 PADUREANU ALEXANDRU - MARIN 16-07-1997 P-88
51 PREDA CLAUDIU - GABRIEL 10-11-1997 P-134
52 PREDA MADALIN - ANDREI 21-07-1997 P-99
53 PUTULAN ALEXANDRU - GABRIEL 19-04-2000 P-95
54 RADU CONSTANTIN - TIBERIU 10-04-1991 7743
55 RADU COSMIN - NICOLAE 03-03-1992 9987
56 RADUT ILIE - VALENTIN 23-10-1983 25000
57 SANDU GEORGE - VALENTIN 23-09-1992 S-210
58 STAN ADRIAN - GABRIEL 22-01-1999 S-168
59 STAN ALEXANDRU - IONEL 26-11-1993 S-129
60 STAN VIOREL - DANIEL 07-09-2000 S-169
61 STANCU IANIS - MIHAI 15-11-2001 S-130
62 STATE IONUT 14-07-2000 S-100
63 STEFAN ION 17-05-2001 S-128
64 STEFAN MARIAN - ROBERT 13-06-2001 S-149
65 SYED HASSAN - RAZA 30-05-2001 S-167
66 TANASE FLORIN 24-01-1996 T-67
67 TANASE IULIAN - VASILE 1993-07-22 T-93
68 TAPALAGA DANIEL 29-04-1994 T-41
69 UNGUREANU MIHAI - DRAGOS 10-09-2000 U-09
70 VALACHE VALENTIN 25-08-1972 49038
71 VLADU MARIUS - FLORIN 07-10-1982 21004
72 VOICU VALENTIN - MARIUS 17-02-2001 V-73
73 VREMES ALEXANDRU - GABRIEL 20-09-2000 V-74
74 VULPOIU PAUL - GABRIEL 22-02-1991 V-71
75 ZAMFIR GHEORGHE - FLORIN 13-02-1996 Z-07
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 18
17-04-2016
AS VOINTA SNAGOV
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 17
10-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 16
03-04-2016
AS VULTURII PASAREA
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 15
27-03-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 14
20-03-2016
ACS VIITORUL DOMNESTI
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 13
29-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 12
22-11-2015
ACS FULGERUL CERNICA
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 11
15-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 10
08-11-2015
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 9
01-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 8
25-10-2015
ACS GLORIA POPESTI LEORDENI
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 7
18-10-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 6
11-10-2015
ACS VIITORUL VIDRA
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 5
04-10-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 4
27-09-2015
ACS BERCENI
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 3
20-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 2
13-09-2015
CS CONCORDIA CHIAJNA
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2 Etapa 1
06-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 18
17-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 17
10-04-2016
ACS BERCENI
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 16
03-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 15
27-03-2016
CS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 14
20-03-2016
1 DECEMBRIE
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 13
29-11-2015
AS VOINTA SNAGOV
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 12
22-11-2015
ACS GLORIA POPESTI LEORDENI
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 11
15-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 10
08-11-2015
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 9
01-11-2015
AS GLINA
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 8
25-10-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 7
18-10-2015
ACS VIITORUL DOMNESTI
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 6
11-10-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 5
04-10-2015
1 DECEMBRIE
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 4
27-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 3
20-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 2
13-09-2015
CS CONCORDIA CHIAJNA
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 1
06-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 14
10-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 13
03-04-2016
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 12
03-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 11
15-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 10
08-11-2015
ACS VIITORUL DOMNESTI
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 9
01-11-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 8
25-10-2015
ACS FULGERUL CERNICA
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 7
18-10-2015
CS CONCORDIA CHIAJNA
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 6
11-10-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 5
04-09-2015
AS VOINTA SNAGOV
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 4
27-09-2015
AS CIOROGARLA
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 3
20-09-2015
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 2
13-09-2015
ACS BERCENI
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2 Etapa 1
06-09-2015
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 26
28-05-2016
AS VOINTA BUFTEA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 25
21-05-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 24
14-05-2016
ASC MAGURELE
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 23
07-05-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 22
30-04-2016
AS VOINTA CREVEDIA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 21
23-04-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 19
09-04-2016
ACS PERIS
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 18
02-04-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 17
26-03-2016
SC FC CHITILA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 16
19-03-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 15
12-03-2016
CS DARASTI
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 14
05-03-2016
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 13
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 12
ACS CORNETU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 11
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 10
SC FC VOLUNTARI SA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 9
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 8
ACS CORBEANCA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 6
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 5
AS GLINA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 4
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 3
ACSF ATHLETICO FLOREASCA
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 2
CSO BRAGADIRU
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1 Etapa 1
ACS VIITORUL DOMNESTI
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 1 Etapa 1
30-09-2015
CSO BRAGADIRU
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 2 Etapa 1
21-10-2015
CSO BRAGADIRU
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI SFERTURI DE FINALA 2015-2016 Etapa 1
04-11-2015
SC FC CHITILA
CUPA ROMANIEI, SEMIFINALE Etapa 1
20-04-2016
CS STEFANESTI
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10 Etapa 5
08-05-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10 Etapa 4
30-04-2016
AS VOINTA SNAGOV
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10 Etapa 2
24-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10 Etapa 1
20-04-2016
CS BALOTESTI
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8 Etapa 5
08-05-2016
AS VOINTA SNAGOV
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8 Etapa 4
30-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8 Etapa 3
27-04-2016
ACS CORBEANCA
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8 Etapa 2
23-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8 Etapa 1
20-04-2016
CS TUNARI
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 6
06-05-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 5
30-04-2016
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 4
28-04-2016
CS TUNARI
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 3
26-04-2016
ACS CORBEANCA
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 2
24-04-2016
AS CIOROGARLA
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4 Etapa 1
21-04-2016
CSO BRAGADIRU
CUPA ROMANIEI, FINALA Etapa 1
04-05-2016
AS VIITORUL PETRACHIOAIA
Observatii: Stadion Buftea
LIGA A 4-A , 2015-2016, Play-off liga a-4-a , editia 2015-2016 Etapa 1
08-06-2016
CS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE
LIGA A 4-A , 2015-2016, Play-off liga a-4-a , editia 2015-2016 Etapa 1
11-06-2016
AS VOINTA CREVEDIA
Observatii: Finala Play-off
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe