Informari si comunicate
18-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

Comisia de Disciplina AJF C-S

detalii...
Categoria AJF
18-09-2014
Reprogramari Liga a IV-a

Partidele amanate din etapele I-a si a IV-a se vor disputa miercuri, 24.09.2014, de la ora 17:00.

detalii...
Categoria AJF
18-09-2014
IN ATENTIA OBSERVATORILOR !

Rapoartele de la jocurile din etapa a IV-a vor fi transmise pana joi 18.09.2014 ora 14.00

detalii...
Categoria CJA
18-09-2014
IN ATENTIA OBSERVATORILOR !

Marti 23.09.2014 sedinta de analiza

detalii...
Categoria CJA
11-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

A.S. Hercules Baile Herculane - A.S. Minerul Anina

detalii...
Categoria AJF
11-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

CS Moldova Noua - A.C.S. Nera Bozovici

detalii...
Categoria AJF
11-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

A.S. Croatia Clocotici - A.S. Minerul Dognecea

detalii...
Categoria AJF
11-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

A.C.S. Otelu Rosu - A.S. Berzasca

detalii...
Categoria AJF
11-09-2014
Comisia de Disciplina AJF C-S

A.S. AD Mediam Mehadia - A.S. Agmonia Zavoi

detalii...
Categoria AJF
11-09-2014
Categoria AJF
toate comunicatele

Va invitam sa vizitati pagina noastra, creata din dorinta de a veni in sprijinul celor interesati, cu informatii despre Asociatia Judeteana de Fotbal, despre Comisia Judeteana de Arbitri, competitii, clasamente, precum si alte informatii organizate pe sectiunile site-ului nostru. Speram ca informatiile gestionate si furnizate de noi va sunt utile si se ridica la nivelul asteptarilor dumneavoastra!

Ultimele rezultate Liga a IV - a, Seniori
Data: 2014-09-20  
Ora 14:00
C.S. Muncitorul Reşiţa
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Vointa Răcăşdia
Data: 2014-09-20  
Ora 16:00
A.S. Metalul Bocşa
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.C.S. Oţelu Roşu
Data: 2014-09-20  
Ora 17:00
A.S. Voinţa Lupac
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Rapid Buchin
Clasament - Liga a IV - a, Seniori
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S.M. Şcolar Reşiţa 4 3 1 0 16-3 10p +1
2A.S. Oraviţa430111-79p+3
3 A.C.S. Nera Bozovici 4 3 0 1 8-4 9p +3
4A.S. Berzasca530210-79p0
5 C.S. Muncitorul Reşiţa 5 2 2 1 11-8 8p +2
6A.S. Voinţa Lupac321013-37p+4
7 A.C.S. Oţelu Roşu 5 2 0 3 14-8 6p 0
8A.S. AD Mediam Mehadia32015-36p+3
9 A.S. Semenicul Văliug 4 2 0 2 7-12 6p 0
10A.S. Minerul Anina41215-35p-1
11 A.S. Agmonia Zăvoi 5 1 2 2 10-9 5p -4
12F.C.S. Bistra Glimboca41125-64p-2
13 A.S. Metalul Bocşa 5 1 1 3 7-9 4p -2
14A.S. Rapid Buchin31113-54p+1
15 A.S. Hercules Băile Herculane 4 1 0 3 2-11 3p -6
16A.S. Vointa Răcăşdia41034-153p-3
17 C.S. Moldova Nouă 4 0 1 3 0-18 1p -5
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe