Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 26 Iunie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 26
Teren: Pribilești / Pribilești
Duminica, 26 Iunie 2016, 17:00
Teren: Pribilești / Pribilești
Duminica, 12 Iunie 2016, 17:30
Liga a V-a, Seria 2, etapa 24
Teren: Iadăra / Iadăra
Duminica, 12 Iunie 2016, 17:30
Teren: Iadăra / Iadăra
Duminica, 29 Mai 2016, 16:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 22
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 29 Mai 2016, 16:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 29 Mai 2016, 14:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 22
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 29 Mai 2016, 14:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 22 Mai 2016, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 21
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 17:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord, etapa 21
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 15 Mai 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 20
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 15 Mai 2016, 17:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Scor omologat la masa verde ca urmare a neprezentării echipei ACS Fotbal Comuna Recea II la joc, fără să prezinte documente justificative.
Sambata, 14 Mai 2016, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 20
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 17:00
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 20
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 15:00
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Duminica, 8 Mai 2016, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 19
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2016, 17:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 19
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2016, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 18
Teren: Mogoșești / Mogoșești
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Mogoșești / Mogoșești
Sambata, 23 Aprilie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 18
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 23 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 17
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 17
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 16
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord, etapa 16
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Sambata, 9 Aprilie 2016, 16:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 16
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 9 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 9 Aprilie 2016, 14:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 16
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 9 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 3 Aprilie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 15
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 3 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 14
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord, etapa 14
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 14
Teren: Seini / Seini
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 13
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 11
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 11
Teren: Seini / Seini
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 9
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 9
Teren: Chechiș / Chechiș
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 8
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 8
Teren: /
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 7
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 7
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 5
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 4
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 3
Teren: Bârsana / Bârsana
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Bârsana / Bârsana
Duminica, 30 August 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Duminica, 30 August 2015, 17:00
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Sambata, 29 August 2015, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 2
Teren: Chechiș / Chechiș
Sambata, 29 August 2015, 17:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 12
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Strâmtura / Strâmtura