Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2016, 10:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 23
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 4 Iunie 2016, 10:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 22 Mai 2016, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord, etapa 21
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 17:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord, etapa 21
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 22 Mai 2016, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Sambata, 14 Mai 2016, 17:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 20
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 17:00
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 15:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 20
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 15:00
Teren: Valea Borcutului / Baia Mare
Duminica, 8 Mai 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 19
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 8 Mai 2016, 17:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 13
Teren: Făurești / Făurești
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Făurești / Făurești
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 14
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 26 Martie 2016, 13:00
Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud, etapa 14
Teren: Seini / Seini
Sambata, 26 Martie 2016, 13:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 12
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 11
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Pribilești / Pribilești
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Pribilești / Pribilești
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud, etapa 8
Teren: /
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 7
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 20 Septembrie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 20 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 4
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 3
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș