Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Sambata, 16 Iunie 2018, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 21
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Sambata, 16 Iunie 2018, 16:00
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 7
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Duminica, 3 Iunie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 3 Iunie 2018, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Miercuri, 30 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 30 Mai 2018, 17:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 30 Mai 2018, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 22
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 30 Mai 2018, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Meci întrerupt în minutul 48, gazdele au rămas în 6 jucători.
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 21
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Sambata, 19 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 20
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 19 Mai 2018, 17:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 19 Mai 2018, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 20
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 19 Mai 2018, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Meci întrerupt în minutul 10, oaspeţii au rămas în 6 jucători
Marti, 15 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Marti, 15 Mai 2018, 16:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 13 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 13 Mai 2018, 17:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 13 Mai 2018, 14:30
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 19
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 13 Mai 2018, 14:30
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Satulung / Satulung
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:00
Teren: Satulung / Satulung
scor omologat la "masa verde"
Miercuri, 9 Mai 2018, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 18
Teren: Satulung / Satulung
Miercuri, 9 Mai 2018, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Sambata, 5 Mai 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 15
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 5 Mai 2018, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Miercuri, 2 Mai 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Miercuri, 2 Mai 2018, 17:00
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Duminica, 29 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 29 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 29 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 16
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 29 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Seini / Seini
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 28 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 16
Teren: Seini / Seini
Sambata, 28 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Seini / Seini
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Remeți / Remeți
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Remeți / Remeți
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 12
Teren: Remeți / Remeți
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 22 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 22 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 15
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Moisei / Moisei
Sambata, 14 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 14 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 14 Aprilie 2018, 12:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 14
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 14 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 7 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 7 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 13
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Moisei / Moisei
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Mocira / Mocira
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Mocira / Mocira
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 7
Teren: Mocira / Mocira
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Mocira / Mocira
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Scor omologat la ”masa verde”.
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 11
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 22 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 22 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 9
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 22 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 8
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 8
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 30 Septembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 6
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 30 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 24 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 5
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 24 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Iadăra / Iadăra
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Iadăra / Iadăra
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 16 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 4
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 16 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Sambata, 9 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 3
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Sambata, 9 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 2
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Remeți / Remeți