Informari si comunicate
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR - Programarea turneelor din Maramureș

Următoarea serie de turnee din Cupa Satelor în Maramureș începe mâine, la Șișești.

detalii...
31-10-2018
”GHEORGHE OLA” - Plimob Sighetu Marmației, locul I în Maramureș

Cu 3 victorii și o înfrângere, sighetenii de la Plimob au câștigat locul I la Interliga de Iarnă - Trofeul ”Gheorghe Ola”, o competiție destinată copiilor născuți în 2009 și mai mici.

detalii...
toate comunicatele

ACS Salina Ocna Şugatag

Localitatea Ocna Şugatag

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori alb - albastru
Teren Salina / Ocna Șugatag
Adresa str. Ilie Lazăr nr. 22, Ocna Șugatag
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Stavăr Burlibașa
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Stavăr Burlibașa
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Daniel Ionuţ 04-03-1995 179219
2 Bîrlea Georgian Ioan 27-10-2001 183578
3 Berci Lucian Florin 25-09-2000 184681
4 Berci Petre Ioan 12-08-1996 181911
5 Berci Vasile Ionuţ 03-01-1994 179223
6 Berinde Ionuţ 28-06-2002 184330
7 Berinde Mihai Bogdan 06-03-2002 184932
8 Beserman Nelu Nicu 03-08-1994 181457
9 Bledea Vasile Marian 30-09-2004 186290
10 Bococi Marius Giuseppe 17-08-2005 186287
11 Borodi Petru 05-09-1997 184536
12 Bozai Vasile Ionuţ 21-07-1996 183353
13 Bud Petru 14-02-2000 183107
14 Bărbos Claudiu Andrei 13-12-1995 178876
15 Chindriş Adelin Grigore 30-03-2005 184327
16 Codrea Aurel Ionuţ 04-04-1987 184655
17 Costin Viorel 28-05-1985 182685
18 Covaci Adrian Ionuţ Cristi 01-09-2003 183770
19 Covaci Sergiu 09-10-2000 18579
20 Dubei Radu Ioan 22-10-1988 178952
21 Șanta Dumitru Ioan 20-04-1995 186876
22 Fechete Claudiu 15-10-1989 176337
23 Feier Adrian Ionuţ Nicuşor 10-03-1994 179218
24 Feier Bogdan Ionuţ 15-11-1998 180242
25 Frățilă Vasile 01-09-2001 185883
26 Frăţilă Gheorghe Petru 24-06-2000 185882
27 Frăţilă Ioan Alexandru 31-07-1998 184537
28 Giurgi Cristian Ionuţ 22-03-1996 183481
29 Giurgi Gheorghe Daniel 04-07-2001 183220
30 Giurgi Vasile Daniel 23-04-2001 182718
31 Godja Daniel 20-06-1997 179214
32 Godja Radu Vlăduţ 13-04-1999 179584
33 Handro Ionel Sebastian 25-05-2004 184371
34 Horvath Ionuț Vasile 17-03-2003 186231
35 Hotea Adrian Marian 05-08-2004 186289
36 Hotea Marian Aurel 24-03-2002 183577
37 Ianko Claudiu Daniel 25-11-1994 181806
38 Ierima Emanuel 24-07-1998 184930
39 Kovacsinszki Adam 13-09-2004 184534
40 Kovacsinszki Lorand 27-05-1994 179561
41 Lăcătuş Cosmin Ionuţ 17-02-1996 179317
42 Maistruc Cătălin Ionuț 14-02-2003 185530
43 Manoilă Andrei 26-04-1997
44 Marinca Viorel 07-06-1981 183057
45 Mariş Ioan Chiras 29-01-2001 183573
46 Miler Raul Bogdan 11-05-1991 179212
47 Moldovan Vasile 30-12-1991 185372
48 Muntean Marian 15-05-1987 185329
49 Muntean Vlăduţ Cătălin Vasile 25-03-2005 184368
50 Nagy Erik Leon 31-07-2002 182543
51 Nemeş Gheorghe Adrian 06-10-1986 184026
52 Opriș Ioan 02-01-1998 180105
53 Paul Ioan 08-11-1986 184596
54 Petcaș Ionuț Vasile 16-09-2000 181603
55 Petrovan Adrian 25-09-1970 11470
56 Pop Dragoş Ionuţ 06-04-2001 184533
57 Pop Ioan 19-12-1996 181602
58 Pop Petrică Florin 24-05-1999 183223
59 Pop Vasile 22-04-1993 179432
60 Popovici Cristian 28-11-1998 184931
61 Rac Claudiu Daniel 21-11-2003 184372
62 Rac Ionuţ Liviu 02-06-1999 181018
63 Szlavik Darius Brandon 20-07-1995 183997
64 Szutor Albert 08-01-1977 177832
65 Tamaș Cătălin Vasile 13-12-2002 186198
66 Tincu Alin Andrei 11-05-1999 180260
67 Trifoi Raul Lucian Andrei 24-02-2003 184328
68 Tămaş Ionuţ Liviu 13-11-1985 184615
69 Varga Laurențiu Raul 24-06-2000 186091
70 Zahoranszky Iosif Alexandru 14-07-1994 179217
71 Şerba Dan Ioan 07-12-2004 184331
72 Şteţi Dănuţ Ionuţ 19-07-1997 184820
73 Ţolu Alexandru 24-09-2003 183576
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-4
Liga 4, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 6-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 0-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe