Informari si comunicate
18-09-2018
În atenția participanților la Cupa Satelor

Până în 24 septembrie, Asociația Județeană de Fotbal Maramureș (AJFMM) trebuie să trimită Federației Române de Fotbal (FRF) lista echipelor înscrise în ediția I a Cupei Satelor.

detalii...
18-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs Sălaj 5-1

A treia victorie consecutivă a înregistrat-o selecționata Maramureșului în actuala ediție din proiectul Turneul Speranțelor, competiție adresată copiilor născuți în 2005.

detalii...
18-09-2018
Cursuri pentru obținerea și reînnoirea Licenței C

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș (AJFMM) organizează cursuri atât pentru obținerea licenței UEFA C, cât și pentru prelungirea valabilității cardului de Licență UEFA C.

detalii...
13-09-2018
1 octombrie - data limită de înscriere la ”Ola” și ”Ene”

1 octombrie este data limită pentru înscrierea echipelor în ediția 2018/2019 a trofeelor ”Gheorghe Ola” și ”Gheorghe Ene”.

detalii...
10-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Satu Mare vs. Maramureș 2-3

Selecționata Maramureșului s-a impus cu 3-2 în deplasare în fața reprezentativei similare a județului Satu Mare în a doua etapă din Turneul Speranțelor.

detalii...
05-09-2018
LIGA 4 - Luceafărul Strâmtura s-a retras

Conducerea echipei Luceafărul Strâmtura a comunicat ieri Asociației Județene de Fotbal Maramureș decizia de a se retrage din campionatul Ligii a patra, seria Nord.

detalii...
03-09-2018
ATENȚIE! Vineri, ședință cu reprezentanții cluburilor de copii și juniori

Vineri, 7 septembrie, de la ora 12.00, la sediul AJFMM are loc ședință convocată de Comisia pentru Copii și Juniori.

detalii...
03-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș - Bistrița Năsăud 3-2

În prima etapă a Turneului Speranțelor (ediția a doua), reprezentativa județului Maramureș s-a impus pe propriul teren cu scorul de 3-2 în fața selecționatei similare din Bistrița Năsăud.

detalii...
27-08-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs. Bistrița-Năsăud în 2 septembrie

Duminică, selecționata Maramureșului debutează în a doua ediție a proiectului Turneul Speranțelor. O competiție care se adresează copiilor născuți în 2005.

detalii...
24-08-2018
LICENȚĂ UEFA C - Înscrieri pentru prelungirea valabilității cardului

Cei care doresc să-și prelungească valabilitatea cardului de Licență UEFA C sunt rugați să depună o cerere în acest sens la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș până luni, 24 septembrie.

detalii...
toate comunicatele

AS Remeţi

Localitatea Remeţi

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori galebn - albastru
Teren Remeți / Remeți
Adresa Remeți, str. Tineretului nr. 212
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ioan Ardelean
Secretar
Vicepresedinte Vasile Pasenciuc
Organizator de competitii
Antrenor Mihai Ruslan Brânzanic
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 3 3 0 0 13-1 9p +3
2AS Zorile Moisei330013-29p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 3 2 0 1 11-9 6p +3
4ACS Bradul Vişeu de Sus32016-46p0
5 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei 2 1 0 1 6-6 3p 0
6AS Metalul Bogdan Vodă31025-103p-3
7 AS Iza Dragomireşti 2 0 0 2 2-7 0p 0
8AS Remeţi20020-60p-6
9 ACS Salina Ocna Şugatag 3 0 0 3 3-14 0p -3
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bartos Szabolcs 23-07-1987 177287
2 Batin Horațiu Mihai 02-06-1996 185909
3 Bilaniuc Cristy 14-02-1998 182737
4 Bilusciac Saşa Ionel 26-11-1999 184771
5 Bizău Alin 25-06-1994 185278
6 Bledea Gheorghe Bogdan 21-01-2000 185702
7 Bolbos Mihai Ioan 13-05-2000 186601
8 Braicu Gheorghe 09-08-2002 185869
9 Branzaniuc Denis Alexandru 18-03-1996 180197
10 Brânzanec Alex Ioan 07-10-2001 185871
11 Brânzanec Vasile Lucas 21-02-1998 182742
12 Brânzanic Mihai Ruslan 10-06-1971 178703
13 Cernoviți Lorand Cristian 22-02-1994 182820
14 Ciobanu Costache Alexandru 24-12-1994 183998
15 Colopelnic Vasile Mihai 07-01-2000 183429
16 Coreniuc Florin 16-12-1977 185377
17 Crișan Cristian 04-12-1999 185975
18 Dragoman Vlad Javier 28-05-2004 186605
19 Drăghici Călin 22-09-1994 182819
20 Drăghici Lucian Sergiu 22-09-2000 185976
21 Dumnici Adrian Ionuț 13-08-2004 186603
22 Dumnici Flavius Vasile 24-12-2003 186222
23 Dumnici Mihai 20-05-1994 182752
24 Șomle Gheorghe Adrian 17-02-1988 185497
25 Fărcăşescu Laurenţiu Daniel Vasile 01-01-1999 183507
26 Gheorghei Toader 04-02-1994 182238
27 Goth Gheorghe Cristian 14-12-1994 182479
28 Graptina Lucas Florin 01-06-1998 183892
29 Grigor Alin David 28-06-2002 185872
30 Grigor Tudor 22-09-2001 185870
31 Gyugya Remus Raul 13-11-2002 185974
32 Hereş Cristian Alex 16-03-1992 184034
33 Iaţco Claudiu 31-08-1999 185279
34 Kocserha Fabian Xaveri 21-03-1999 182877
35 Lemac Vasile 24-02-1972 178944
36 Leta Mihai Marian 19-06-1998 183508'
37 Macioca Dan Ivan 21-06-1989 182749
38 Macsim Vasile 01-07-1993 179517
39 Mihnea Cosmin Daniel 08-10-1998 183521
40 Moiş Felician Bogdan 14-05-1992 183986
41 Moldovan Claudiu Toader 01-08-1999 183509
42 Mursa Mihai Marian 23-01-1999 183041
43 Măran Mircea Alexandru 18-05-1989 183674
44 Mărcuş Cristian 01-02-1994 183061
45 Mărcuş Vasile Petru 10-07-1988 182822
46 Nemeth Denis Adrian 23-09-2003 186602
47 Oprişan Cristian Ghiţă 13-02-1998
48 Oros Ionuț Cosmin 04-09-2002 185868
49 Pasenciuc Daniel Ioan 11-09-1986 182821'
50 Pasenciuc Daniel Vasile 14-08-1978 182747
51 Pasenciuc Pavel Dan 04-12-1997 183984
52 Pasenciuc Victor Matei 20-03-1988 183381
53 Pintiuc Ionuț Alexandru 05-01-2002 186604
54 Pop Adrian 24-02-1975 176518
55 Pop Cosmin Alexandru 11-10-1982 179376
56 Pop Gelu Costel 08-01-1985 186269
57 Pop Gheorghe 04-07-1994 182483
58 Pop Gheorghe Radu 22-07-1989 186267
59 Pop Liviu Ioan 23-06-1979 184794
60 Pop Ovidiu 05-05-2001 185496
61 Rezmuveș Adrian 16-06-1990 186223
62 Roman Adelen Dinu 09-07-1999 183947
63 Roman Alen Victor 05-10-1997 184138
64 Rus Claudiu Alexandru 31-07-1999 184379
65 Safar Ciprian Florin 04-07-1986 186271
66 Savu Constantin Gheorghe 21-12-1992 186268
67 Stan Gheorghe Claudiu 10-02-2000 184961
68 Stan Grigore Gabriel 06-06-2000 184773
69 Stan Ioan Daniel 09-09-2001 185703
70 Stan Ioan Toma 10-11-1988 184963
71 Taro Paul Eduard Flaviu 14-07-1998 185280
72 Tatiuc Mihai Petru 24-02-1989 179520
73 Tcaci Ioan Ruslan 27-02-1995 182480
74 Tite Ioan Claudiu 28-10-1991 186270
75 Tiuc Ioan 12-01-2000 184033
76 Tiuc Marius Mihai 27-06-1994 182743
77 Tivadar Rafael Nicolae 02-12-1999 185281
78 Varga Cătălin Florin 09-08-1996 186540
79 Varga Gheorghe Zoltan 24-09-1974 184237
80 Zaiaţ Bogdan Nicolae 23-02-1997 183985
81 Zsiros Marius Paul 30-06-1995 182683
82 Şimăndean Daniel Claudiu 25-08-1987 185335
83 Şofineţi Florin Mihai 04-04-1999 183520
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
AS Remeţi
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-2
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 6-2
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta