Informari si comunicate
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR - Programarea turneelor din Maramureș

Următoarea serie de turnee din Cupa Satelor în Maramureș începe mâine, la Șișești.

detalii...
toate comunicatele

AS Zorile Moisei

Localitatea Moisei

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori roșu - negru
Teren Moisei / Moisei
Adresa Moisei, str. Izvorul Negru nr. 275
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ioan Horj
Secretar
Vicepresedinte Ioan Tomoiagă
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Tomoiagă
Antrenor secund Ioan Coman
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Barany Denis Alexandru 20-10-1997 181135
2 Bucurici Vasile 23-01-1994 182951
3 Cioban Viorel 23-07-1986 183508
4 Coman Adrian Grigore 25-10-2002 185516
5 Coman Daniel Ioan 30-04-1991 186026
6 Coman David Laurenţiu 03-07-1998 182804
7 Coman Georgian Simion 19-04-1989 182825
8 Coman Gheorghe 17-02-1992 179715
9 Coman Giorgian Gabriel 31-10-1998 185523
10 Coman Ioan 12-03-1998 184827
11 Coman Ionuț Florin 29-04-2002 186028
12 Coman Ionuț Paul 29-06-2001 185521
13 Coman Lucian Cristian 26-05-2000 185515
14 Coman Nicu Sebastian 06-03-1995 182189
15 Coman Traian Ionuț 01-02-2001 185514
16 Cozmuța Cozmin 16-01-1997 180400
17 Cujner Ionuţ Grigore 09-04-2000 184580
18 Cut Ştefan 05-06-1989 180523
19 Danci Ioan 08-03-2000 186496
20 Danciu Nicolae 27-04-1995 182003
21 Gaiu Cristian 26-01-1997 179623
22 Gavrilcea Gheorghe 02-08-1981 176702
23 Grab Aurel 17-08-2000 182227
24 Hlagi Gabriel Niculiță 22-10-2001 186493
25 Hojda Cristian 22-12-1999 7197
26 Hojda Ionuț Marian 13-08-2001 185520
27 Hojda Liviu Ionuț 10-11-2000 185519
28 Hojda Marius Cătălin 13-06-1999 185513
29 Hojda Marius Fănel 02-11-1997 182346
30 Hojda Paul Vasile 14-08-2003 186497
31 Hojda Simi Daniel 17-12-2002 185517
32 Hojda Vasile 19-05-1993 183365'
33 Holdiș Nicu Adrian 21-03-1998 185491
34 Mazilu Alexandru 15-04-1984 178283
35 Mâț Gabriel Daniel 26-02-2001 185524
36 Mâţ Traian 08-10-1989 181361
37 Mihali Marian Vasile 01-12-2001 184601
38 Pop Ionuţ 20-11-1987 181070
39 Pop Vasile 24-09-1989 186500
40 Popan Ștefan Daniel 19-08-1999 185518
41 Popan Ionel 20-09-1996 L-265
42 Roman Dumitru 12-02-2000 184478
43 Rosuş Petru 22-09-1988 182813'
44 Rus Marius 28-01-2002 184147
45 Timiș Alex Sorin 04-05-2000 182225
46 Timiș Alexandru 16-04-2001 189861
47 Timiș Gabriel Daniel 07-10-2003 186029
48 Timiş Vasile 29-10-1988 183548
49 Tomoiagă Bogdan Nuţu 03-03-1998 184578
50 Tomoiagă Claudiu Cornel 19-06-1999 184576
51 Tomoiagă Ștefan Iulian 03-10-2003 186498
52 Tomoiagă Grigore 31-07-1992 178843
53 Tomoiagă Ionuț Daniel 30-01-2002 185525
54 Tomoiagă Ionuţ Alin 22-06-2000 182805
55 Tomoiagă Marian Grigoraş 06-11-1999 184573
56 Tomoiagă Mihai Iulian 04-09-2003 186499
57 Tomoiagă Traian Ionuţ 23-11-1998 184624
58 Tomoiagă Vasile 09-05-1998 185512
59 Tomoiagă Vasile Daniel 08-04-1986 179795
60 Urda Ioan 24-09-1992 179708
61 Verellen Ian Kris 22-01-2000 182229
62 Şteţcu Robert Gabriel 01-09-2000 182903
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
24-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 1-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
AS Avântul Bârsana
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 1-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-2
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 6-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 1-9
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
AS Avântul Bârsana
Pauza: 4-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 3-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Zorile Moisei
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe