Informari si comunicate
16-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Săsar

Al treilea turneu pentru Grupa 2 din cadrul Cupei Satelor în Maramureș a avut loc ieri, în sat Săsar, în organizarea echipei din Săcălășeni.

detalii...
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
toate comunicatele

ACS Plimob Sighetu Marmaţiei

Localitatea Sighetu Marmaţiei

Informatii generale
Anul infiintarii 2009
Culori galben-vișiniu
Teren Solovan / Sighetu Marmației
Adresa Sighetu Marmației, str. Unirii nr. 40
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Vasile Godja
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Hotea
Liga a IV-a, Seria Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Bradul Vişeu de Sus 20 17 3 0 90-11 54p +24
2AS Recolta Săliştea de Sus20141580-4543p+13
3 AS Avântul Bârsana 20 13 2 5 104-50 41p +11
4AS Zorile Moisei20116348-2839p+9
5 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei 20 12 2 6 63-49 38p +8
6AS Remeţi2065942-5423p-7
7 AS Foresta Câmpulung la Tisa 20 6 3 11 37-62 21p -9
8AS Metalul Bogdan Vodă20551034-5820p-10
9 AS Iza Dragomireşti 20 4 5 11 46-65 17p -13
10ACS Salina Ocna Şugatag20441233-5316p-14
11 AS Luceafărul Strâmtura 20 0 0 20 17-119 0p -30
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Arba Ionuț Andrei 28-09-2002 181809
2 Ardelean Darius 06-10-2004 184669
3 Ardelean Marius Lukas 15-10-1998 182980
4 Ardelean Reyvaldo Eugen 29-05-2003 183136
5 Babota Sebastian Egon 16-07-2003 183753
6 Beca Andrei Constantin 05-12-1993 185334
7 Bicuschi Vlad Ioan 14-10-2003 6173
8 Bledea Alexandru Florin 02-11-2003 183128
9 Bledea Gheorghe Sorin 30-05-1999 182638
10 Bococi Florin Nicolae 27-06-1999 181973
11 Boiciuc Cătălin Gheorghe 03-05-2004 184391
12 Boicu Cristian Vasile 17-09-1999 181691
13 Botiș Alexandru Mark 18-02-2002 182355
14 Brândușa Andrei Sorin 05-03-2001 180178
15 Brândușa Antonio Nicolas 25-07-2003 183982
16 Budean Alexandru 03-05-2003 183119
17 Ciocan Claudiu Dănuț 25-01-2004 184667
18 Ciubotaru Sebastian Marius 24-01-2001 183135
19 Cocian Iedan Alexandru Ionuț 07-05-2002 181693
20 Condrat Marcus George 16-11-2004 182600
21 Corneștean Alexandru Vasile 24-01-2004 181681
22 Costache Cătălin 20-02-2001 184250
23 Covaci Alexandru Dănuț 02-10-2001 183856
24 Covaci Mihai Ionuț 15-03-2002 183863
25 Covaci Pavel Vasile 06-05-1998 180261
26 Cozar Denis Vasile 09-12-2003 183120
27 Crasnai Sergiu Andrei 03-02-2003 6175
28 Șimon Alexandru Vasile Patrick 23-08-2001 182451
29 Ștefănoiu Răzvan 05-03-2001 181742
30 Fedorca Michel Alin 22-04-2003 6151
31 Feher Luca Rareș 01-09-2004 6101
32 Gampe Ciprian Andrei 25-11-2000 184395
33 Gavaller Armand Iulian 14-04-1995 178148
34 Gheorghei Cătălin Samuel 20-05-2002 181808
35 Gheorghei Ionuţ Alexandru 25-04-1994 184610
36 Ghindă Gabriel Daniel 01-10-2003 186768
37 Giurgi Darius Mihai 26-02-2002 184394
38 Godja Sebastian Mihai 04-01-1995 178149
39 Grigor Casian 15-03-2000 181023
40 Gyenge Alexandru Cristian 08-03-1999 180169
41 Hofer Raul Teodor 23-07-1998 179582
42 Holocsuk Alexandru Nicolae 15-05-2002 182977
43 Hrițu Toma Vlad 08-10-2001 181679
44 Ilieș Ioan Lucian 27-07-2001 185316
45 Iurcuț Flaviu Claudiu 22-11-2002 182452
46 Kocserha Marian Raimond 14-03-2003 184654
47 Kovacs Cosmin Alexandru 19-03-2004 181838
48 Kreiter Ștefan Mark 15-01-2002 184648'
49 Ladislau Roland 02-02-2000 183206
50 Malearciuc Andrei Vasile 29-03-2002 182302
51 Mariș Ionuț Adrian 04-04-2003 184884
52 Maxim Sebastian Alexandru 02-07-2003 182540
53 Michnea Vasile Alex 26-12-1999 184694
54 Mihai Darius Alexis 15-05-2004 183815
55 Mitrea Allesandro 12-09-2004 6756
56 Mitruscsak Leonardo Robert 15-03-2001 181008
57 Moiş Iasmin Mihăiţă 27-04-2000 180015
58 Moldovan Sergiu Laurenţiu 10-09-1999 180174
59 Moskola Krisztian 25-06-1999 180948
60 Muțiu Cosmin 12-06-2001 181559
61 Mărginean Alexandru Cornel 05-11-2002 186352
62 Nistor Răzvan Florin 26-12-2002 186284
63 Oanță Adrian Iulian 27-07-2001 184998
64 Ofrim Cosmin Andrei 18-06-2002 181688
65 Onea Angel Paul 08-07-2005 184523
66 Pașcu Ionuț Vasile 27-01-1999 180268
67 Pisuc Ionuț Vasile 30-01-2003 183848
68 Pop Ioan Simion 13-03-2003 183008
69 Pop Ionuț Sorin 22-08-2003 183752
70 Pop Marius Ghiţă 10-02-1994 184860
71 Pop Petreanu Adrian Ioan 28-05-1999 180179
72 Pop Teodor Marius 11-07-1994 184775
73 Popan Narcis Stelian 28-03-2003 184871
74 Popșa Davide 04-07-2002 183626
75 Rad Darian Radu 14-05-2000 180013
76 Radu Alexandru Adrian 06-07-1999 181690
77 Rednic Laurențiu Fabian 27-09-2002 181820
78 Rusneac Ioan 02-08-2002 183791
79 Sabadâş Cosmin Gheorghe 10-11-2000 184835
80 Sas Alex Vasile 13-02-2004 186774
81 Sauca Adrian 14-07-2003 186778
82 Scerban Antonio Darius 16-03-2004 183118
83 Smillar Darius Andrei 28-01-2003 181833
84 Smillar Raul Vasile 28-01-2003 181819
85 Soare Denis Adelin 13-08-2003 184393
86 Spătaru Cosmin Aurelian 17-04-2003 183760
87 Stan Tudor Gheorghe 01-06-1996 178864
88 Stasiuc Ioan Cătălin 15-10-2002 181756
89 Stoica Denis Dumitru 25-10-2002 181854
90 Strîmbei Thomas Vlăduț 06-02-2001 181561
91 Teris Eduard Tobias 03-02-2003 183114
92 Tifrac Denis Nicușor 01-08-2003 183805
93 Timiș Toader Adrian 05-05-2001 184645
94 Tomșa Gheorghe Gabriel 16-06-2003 182453
95 Torok Kalman Gabriel 23-05-2003 184647
96 Tot Richard Daniel 12-10-2003 183122
97 Tudic Rareş Iulian 20-07-2000 180949
98 Tămaș Darius Vasile 10-02-2003 183131
99 Tăutan Adrian 03-08-1999 181609
100 Varga Carlos Cătălin 26-11-2001 181971
101 Varga Rareș Andrei 16-07-2004 182303
102 Vereș Nicolas David 09-12-2000 180527
103 Vișovan Gabriel Laurențiu Ștefan 22-07-2002 182596
104 Vlad Cătălin Florin 29-01-2003 183127
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
11-11-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-1
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-4
Liga Elitelor Under 15 Etapa 7
27-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 6
21-09-2018
CSŞ Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 5
15-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 4
13-09-2018
CS Sporting Recea
Liga Elitelor Under 15 Etapa 3
11-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 1
01-09-2018
CS Fărcașa
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 4-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 6-2
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 5-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 4-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 9-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 2-1
Under 11 Etapa 9
10-11-2018
ACS Electrica Baia Mare
Under 11 Etapa 8
03-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 7
27-10-2018
CSO Minerul Baia Sprie
Under 11 Etapa 6
20-10-2018
CS Juniorul Coltău
Under 11 Etapa 5
12-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 4
05-10-2018
CS Mara 2010
Under 11 Etapa 3
30-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 11 Etapa 2
22-09-2018
CS Sporting Recea
Under 13 Etapa 9
08-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 7
27-10-2018
ACS Electrica Baia Mare 2
Under 13 Etapa 6
19-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 5
11-10-2018
CS Sporting Recea
Under 13 Etapa 4
05-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 13 Etapa 3
29-09-2018
AFC Viitorul Sighetu Marmației
Under 13 Etapa 2
22-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Play Off Under 15 Etapa 3
13-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Play Off Under 15 Etapa 2
09-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Play Off Under 15 Etapa 1
04-10-2018
CS Minaur Baia Mare
Under 15 Etapa 7
15-11-2018
CS Minaur Baia Mare
Under 15 Etapa 6
12-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 15 Etapa 5
10-11-2018
CSŞ 2 Baia Mare
Under 15 Etapa 4
03-11-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Under 15 Etapa 3
29-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Under 15 Etapa 2
27-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe