Informari si comunicate
12-10-2018
Odihnește-te în pace, Florin!

Florin Cosmin Sima - jucător legitimat la Bradul Groșii Țibleșului (Liga 4, seria Sud) - a încetat din viață.

detalii...
10-10-2018
CUPA SATELOR - 16 octombrie, ședință cu reprezentanții echipelor

Marți, 16 octombrie, începând cu ora 12.00, la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș (AJFMM) va avea loc o ședință cu reprezentanții echipelor înscrise în Cupa Satelor.

detalii...
08-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Bistrița-Năsăud vs Maramureș 1-4

Cu victorie la Bistrița, așa a încheiat selecționata Maramureșului meciurile din acest an contând pentru a doua ediție a Turneului Speranțelor.

detalii...
04-10-2018
ATENȚIE! Se modifică programul celor două serii din Liga 5

Etapele 6 și 7 din turul Ligii a cincea se devansează cu o săptămână. Astfel, etapa 6 va avea loc în 14 octombrie, pentru ca în 21 octombrie să se dispute etapa 7 - ultima din tur.

detalii...
02-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Cluj vs. Maramureș 4-2

Deplasarea la Cluj Napoca a adus pentru selecționata Maramureșului prima înfrângere din actualul sezon al proiectului Turneul Speranțelor.

detalii...
02-10-2018
LIGA ELITELOR UNDER 15 - Încep meciurile din Play Off și Play Out

La finele acestei săptămâni încep confruntările din Play Off și Play Out contând pentru Liga Elitelor Under 15 în Maramureș.

detalii...
25-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs. Bihor 7-5

A patra partidă din Turneul Speranțelor a adus a patra victorie pentru selecționata Maramureșului. De data aceasta, adversara județului nostru a fost reprezentativa Bihorului.

detalii...
24-09-2018
ATENȚIE! Se schimbă orele de joc

Din acest final de săptămână, orele de joc pentru meciurile din Ligile 4 și 5 se schimbă.

detalii...
18-09-2018
În atenția participanților la Cupa Satelor

Până în 24 septembrie, Asociația Județeană de Fotbal Maramureș (AJFMM) trebuie să trimită Federației Române de Fotbal (FRF) lista echipelor înscrise în ediția I a Cupei Satelor.

detalii...
18-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs Sălaj 5-1

A treia victorie consecutivă a înregistrat-o selecționata Maramureșului în actuala ediție din proiectul Turneul Speranțelor, competiție adresată copiilor născuți în 2005.

detalii...
toate comunicatele

ACS Salina Ocna Şugatag

Localitatea Ocna Şugatag

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori alb - albastru
Teren Salina / Ocna Șugatag
Adresa str. Ilie Lazăr nr. 22, Ocna Șugatag
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Stavăr Burlibașa
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Stavăr Burlibașa
Liga a IV-a, Seria Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Bradul Vişeu de Sus 20 17 3 0 90-11 54p +24
2AS Recolta Săliştea de Sus20141580-4543p+13
3 AS Avântul Bârsana 20 13 2 5 104-50 41p +11
4AS Zorile Moisei20116348-2839p+9
5 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei 20 12 2 6 63-49 38p +8
6AS Remeţi2065942-5423p-7
7 AS Foresta Câmpulung la Tisa 20 6 3 11 37-62 21p -9
8AS Metalul Bogdan Vodă20551034-5820p-10
9 AS Iza Dragomireşti 20 4 5 11 46-65 17p -13
10ACS Salina Ocna Şugatag20441233-5316p-14
11 AS Luceafărul Strâmtura 20 0 0 20 17-119 0p -30
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Daniel Ionuţ 04-03-1995 179219
2 Bîrlea Georgian Ioan 27-10-2001 183578
3 Berci Lucian Florin 25-09-2000 184681
4 Berci Petre Ioan 12-08-1996 181911
5 Berci Vasile Ionuţ 03-01-1994 179223
6 Berinde Ionuţ 28-06-2002 184330
7 Berinde Mihai Bogdan 06-03-2002 184932
8 Beserman Nelu Nicu 03-08-1994 181457
9 Bledea Vasile Marian 30-09-2004 186290
10 Bococi Marius Giuseppe 17-08-2005 186287
11 Borodi Petru 05-09-1997 184536
12 Bozai Vasile Ionuţ 21-07-1996 183353
13 Bud Petru 14-02-2000 183107
14 Bărbos Claudiu Andrei 13-12-1995 178876
15 Chindriş Adelin Grigore 30-03-2005 184327
16 Codrea Aurel Ionuţ 04-04-1987 184655
17 Costin Viorel 28-05-1985 182685
18 Covaci Adrian Ionuţ Cristi 01-09-2003 183770
19 Covaci Sergiu 09-10-2000 18579
20 Dubei Radu Ioan 22-10-1988 178952
21 Fechete Claudiu 15-10-1989 176337
22 Feier Adrian Ionuţ Nicuşor 10-03-1994 179218
23 Feier Bogdan Ionuţ 15-11-1998 180242
24 Frățilă Vasile 01-09-2001 185883
25 Frăţilă Gheorghe Petru 24-06-2000 185882
26 Frăţilă Ioan Alexandru 31-07-1998 184537
27 Giurgi Cristian Ionuţ 22-03-1996 183481
28 Giurgi Gheorghe Daniel 04-07-2001 183220
29 Giurgi Vasile Daniel 23-04-2001 182718
30 Godja Daniel 20-06-1997 179214
31 Godja Radu Vlăduţ 13-04-1999 179584
32 Handro Ionel Sebastian 25-05-2004 184371
33 Horvath Ionuț Vasile 17-03-2003 186231
34 Hotea Adrian Marian 05-08-2004 186289
35 Hotea Marian Aurel 24-03-2002 183577
36 Ierima Emanuel 24-07-1998 184930
37 Kovacsinszki Adam 13-09-2004 184534
38 Kovacsinszki Lorand 27-05-1994 179561
39 Lăcătuş Cosmin Ionuţ 17-02-1996 179317
40 Maistruc Cătălin Ionuț 14-02-2003 185530
41 Manoilă Andrei 26-04-1997
42 Marinca Viorel 07-06-1981 183057
43 Mariş Ioan Chiras 29-01-2001 183573
44 Miler Raul Bogdan 11-05-1991 179212
45 Moldovan Vasile 30-12-1991 185372
46 Muntean Marian 15-05-1987 185329
47 Muntean Vlăduţ Cătălin Vasile 25-03-2005 184368
48 Nagy Erik Leon 31-07-2002 182543
49 Nemeş Gheorghe Adrian 06-10-1986 184026
50 Opriș Ioan 02-01-1998 180105
51 Paul Ioan 08-11-1986 184596
52 Petcaș Ionuț Vasile 16-09-2000 181603
53 Petrovan Adrian 25-09-1970 11470
54 Pop Dragoş Ionuţ 06-04-2001 184533
55 Pop Ioan 19-12-1996 181602
56 Pop Petrică Florin 24-05-1999 183223
57 Pop Vasile 22-04-1993 179432
58 Popovici Cristian 28-11-1998 184931
59 Rac Claudiu Daniel 21-11-2003 184372
60 Rac Ionuţ Liviu 02-06-1999 181018
61 Szlavik Darius Brandon 20-07-1995 183997
62 Szutor Albert 08-01-1977 177832
63 Tamaș Cătălin Vasile 13-12-2002 186198
64 Tincu Alin Andrei 11-05-1999 180260
65 Trifoi Raul Lucian Andrei 24-02-2003 184328
66 Tămaş Ionuţ Liviu 13-11-1985 184615
67 Varga Laurențiu Raul 24-06-2000 186091
68 Zahoranszky Iosif Alexandru 14-07-1994 179217
69 Şerba Dan Ioan 07-12-2004 184331
70 Şteţi Dănuţ Ionuţ 19-07-1997 184820
71 Ţolu Alexandru 24-09-2003 183576
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-4
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 0-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe