Informari si comunicate
18-05-2018
CUPA ROMÂNIEI - Finala seriei Nord se joacă în 22 mai

Finala Cupei României, seria NORD, se dispută în 22 mai.

detalii...
18-05-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Un maramureșean, selectat pentru faza finală

Cosmin Kovacs (Plimob Sighetu Marmației) a fost ales din Maramureș pentru ultima fază de selecție de la Turneul Speranțelor.

detalii...
17-05-2018
Modificări în programul finalului de campionat

AJFMM a decis să opereze modificări în ceea ce privește finalul de campionat al Ligii a patra, atât la Seria Nord, cât și la Sud, precum și în meciurile din Cupa României - faza pe județ.

detalii...
15-05-2018
Somn lin, Cristian Țopescu!

Comentatorul sportiv Cristian Țopescu a plecat azi dintre noi, lăsând mult mai săracă lumea sportului și a jurnalismul sportiv din România.

detalii...
04-05-2018
CAMPIONATUL GIMNAZIILOR - Rezultatele turneului din Cicârlău

În Cicârlău a avut loc al doilea turneu din campionatul adresat echipelor școlare formate din eleve de gimnaziu, competiție lansată în primăvara acestui an de către AJFMM.

detalii...
02-05-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - 3 maramureșeni selectați pentru următoarea etapă

3 maramureșeni sunt selectați pentru următoarea etapă din cadrul Turneului Speranțelor, etapă care va avea loc în 10 mai, la Zalău.

detalii...
30-04-2018
Cupa ”Marea Unire”, câștigată de oaspeți din Franța

Oaspeții din Franța au câștigat Cupa ”Marea Unire” organizată de Comuna Fărcașa și Școala ”Lucian Blaga” din Fărcașa.

detalii...
26-04-2018
ONSS - Faza zonală a liceenilor are loc în Baia Mare

În Baia Mare are loc etapa zonală a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar la fotbal pentru liceeni. Competiția este programată pentru 27 aprilie.

detalii...
25-04-2018
Schimbare de teren pentru 2 echipe de juniori

CSȘ 2 Baia Mare și ACS Fotbal Comuna Recea vor evolua acasă pe terenul de la Colegiul Tehnic ”Aurel Vlaicu”, începând de la finele acestei săptămâni.

detalii...
23-04-2018
CUPA MAREA UNIRE - Echipe din Franța și România, în competiție la Tămaia

Opt echipe vor participa la Cupa ”Marea Unire” care va avea loc în 26 și 27 aprilie în Tămaia.

detalii...
toate comunicatele

CS FC Suciu de Sus

Localitatea Suciu de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2004
Culori alb - albastru
Teren Suciu de Sus / Suciu de Sus
Adresa Suciu de Sus nr. 791
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Teodor Burzo
Secretar Liviu Bozga
Vicepresedinte Bogdan Burzo
Organizator de competitii
Antrenor Dinu Cociș
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 18 16 1 1 99-8 49p +22
2FC Lăpuşul Târgu Lăpuş18133276-1342p+12
3 CS Fărcașa 18 13 2 3 58-31 41p +14
4CS Progresul Şomcuta Mare16123165-2939p+15
5 CS Viitorul Ulmeni 18 9 1 8 35-42 28p +1
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița1873839-3824p-3
7 CS FC Suciu de Sus 18 5 2 11 27-49 17p -10
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului17411226-5113p-11
9 CS Comuna Satulung 17 4 1 12 24-61 13p -11
10AS Unirea Şişeşti18411319-6213p-14
11 CS Seini 18 1 0 17 15-99 3p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Berchiş Sabin 19-10-1987 181168
2 Bodea Mihai Augustin 18-01-1994 186266
3 Bozga Liviu 23-07-1976 176079
4 Bozga Mihai Alexandru 11-10-2002 183074
5 Bozga Mihai Alexandru 22-09-2002 186210
6 Bud Ioan Vasile 07-02-1998 179831
7 Bude Andrei Ionuț 15-02-2000 182383
8 Bude Sergiu Ioan 28-06-2002 181998
9 Burzo Mircea Alin 03-09-2000 181190
10 Cârjă Dorin Vlăduț 18-04-2004 185223
11 Chendeş Daniel Ciprian 02-08-1996 179827
12 Cociş Dinu Grigore 21-06-1982 176071
13 Cosma Ioan 09-07-1994 179833
14 Cosma Ionuț Cătălin 06-01-2002 183327
15 Cozma Cătălin Vlăduț 05-06-2002 185963
16 Cozma Onorel Daniel 18-06-1991 186263
17 Cristea Laurențiu Aurelian 31-01-2001 182725
18 Csepei Alexandru 24-10-1990 180003
19 Deac Cristian Dorel 21-06-1992 177246
20 Gherghel Mihai Valer 05-03-1998 180826
21 Goteciuc Alexandru Cătălin 02-09-1989 178577
22 Grigor Claudiu Cristian 02-04-1987 181337
23 Herman Felician Nicu 13-09-1999 186450
24 Hidigan Andrei 28-05-1996 183302
25 Ianoș Darius Aurel 05-07-2007 185580
26 Istvan Lakatos Ricardo 25-06-2006 185577
27 Marchiș Sebastian Codruț 17-04-2003 186032
28 Miholca Alex Dan 03-06-2002 182385
29 Miholca Mihai Ovidiu 14-07-2004 184076
30 Miholca Raul Cristian 20-04-2000 182151
31 Mureșan Denis Adi Ionuț 12-03-1999 180873
32 Neagu Andrei Florin 02-01-2000 183660
33 Nistea Alexandru Vasile 25-10-1990 186435
34 Nyegrai Cătălin Dan 29-07-1986 174562
35 Pașca Ionuț Mihai 08-08-2001 186075
36 Paşca Vlad Adrian 11-09-1995 183514
37 Pop Cristian Daniel 27-10-2003 183073
38 Pop Eugen 14-05-1973 174090
39 Pop Ionuț 29-03-2002 183075
40 Pop Ionuț Viorel 05-01-2000 181918
41 Pop Mihai 06-07-2006 183535
42 Pop Mihai Ioan 14-05-2000 182153
43 Pop Raul Robert 16-03-2002 182152
44 Pușcaș Emanuel Vasile 25-07-1996 186487
45 Rostaș Alex Viorel 10-11-2001 182723
46 Rostaș Claudiu Leontin 12-03-1991 181333
47 Rostaș Florin Alexandru 21-01-2001 182726
48 Rusu Adrian Ștefan 10-10-1983 185601
49 Sas Cristian Ioan 26-09-2001 186494
50 Seliștean Cătălin 02-04-2006 184077
51 Sima Cristian Daniel 16-02-1978 181336
52 Susa Raul Gabriel 03-11-1995 179488
53 Tarţa Adrian Vasile 30-07-1994 178318
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 4
02-05-2018
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-4
Cupa Romaniei Etapa 3
11-11-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 4-0
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 20
19-05-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 19
13-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 16
28-04-2018
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 12
09-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
28-10-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 2-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 8
14-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
23-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 20
19-05-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 19
13-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 16
28-04-2018
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 12
09-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
28-10-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 8
14-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
23-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-2
Juniori, Under 13 Etapa 15
12-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 14
03-05-2018
CS Sporting Recea
Juniori, Under 13 Etapa 13
23-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 12
20-04-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Juniori, Under 13 Etapa 11
14-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 9
10-11-2017
ASF Kiss Baia Mare
Juniori, Under 13 Etapa 8
03-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 7
27-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 6
20-10-2017
AS Comuna Recea
Juniori, Under 13 Etapa 5
12-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 4
04-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Juniori, Under 13 Etapa 3
30-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 2
22-09-2017
CSŞ 2 Baia Mare
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta