Sambata, 20-10-2018

1 STA - ACS Electrica Baia Mare 2 Baia Sprie / Baia Sprie Under 13, etapa 6
2 ACS Electrica Baia Mare - AS Comuna Recea Valea Borcutului / Baia Mare Under 13, etapa 6
3 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - STA Solovan / Sighetu Marmației Under 15, etapa 1
4 CSŞ 2 Baia Mare - CS Fărcașa Săsar / Săsar Under 15, etapa 1 10:00
5 CS Sporting Recea 2 - CSO Borşa Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Under 11, etapa 6 11:30
6 AS Comuna Recea - AFC Viitorul Sighetu Marmației Săsar / Săsar Under 11, etapa 6 12:00
7 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - CS Juniorul Coltău Solovan / Sighetu Marmației Under 11, etapa 6 12:00
8 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş - CS Fărcașa Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8 13:00
9 CSO Minerul Baia Sprie - AS Carmen Satulung Baia Sprie / Baia Sprie Liga 5, Seria 2, etapa 7 15:00
10 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş - CS Fărcașa Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș Liga 4, Seria Sud, etapa 8 15:00

Duminica, 21-10-2018

1 ACS Salina Ocna Şugatag - STA Salina / Ocna Șugatag Liga 4, Seria Nord, etapa 8
2 STA - CS FC Suciu de Sus / Liga 4, Seria Sud, etapa 8
3 ACS Salina Ocna Şugatag - STA Salina / Ocna Șugatag Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 8
4 STA - CS FC Suciu de Sus / Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8
5 AS Remeţi - AS Avântul Bârsana Remeți / Remeți Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 8 13:00
6 AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Bradul Vişeu de Sus Bogdan Vodă / Bogdan Vodă Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 8 13:00
7 AS Recolta Săliştea de Sus - AS Zorile Moisei Săliștea de Sus / Săliștea de Sus Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 8 13:00
8 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița - ACS Bradul Groşii Ţibleşului Dumbrăvița / Dumbrăvița Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8 13:00
9 CS Progresul Şomcuta Mare - CS Seini Șomcuta Mare / Șomcuta Mare Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8 13:00
10 CS Viitorul Ulmeni - AS Unirea Şişeşti Ulmeni / Ulmeni Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8 13:00
11 AS Nistru - CS Comuna Satulung Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 8 13:00
12 AS Mireşu Mare - AS PHP Iadăra Mireșu Mare / Mireșu Mare Liga 5, Seria 2, etapa 7 14:00
13 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Iza Dragomireşti Solovan / Sighetu Marmației Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 8 14:00
14 AS Viitorul Copalnic Mănăștur - AS Speranţa Cerneşti Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur Liga 5, Seria 1, etapa 7 15:00
15 AS Gloria Chechiş - AS Faurul Făureşti Chechiș / Chechiș Liga 5, Seria 1, etapa 7 15:00
16 AS Gloria Culcea - AS Măgura Coaş Săcălășeni / Săcălășeni Liga 5, Seria 1, etapa 7 15:00
17 AS Fulgerul Lăschia - AS Cetate Remetea Chioarului Lăschia / Lăschia Liga 5, Seria 1, etapa 7 15:00
18 AS Gloria Sălsig - ACS Satu Nou de Jos Sălsig / Sălsig Liga 5, Seria 2, etapa 7 15:00
19 CS Rapid Satu Nou de Sus - AS Dinamic Grosi Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus Liga 5, Seria 2, etapa 7 15:00
20 AS Remeţi - AS Avântul Bârsana Remeți / Remeți Liga 4, Seria Nord, etapa 8 15:00
21 AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Bradul Vişeu de Sus Bogdan Vodă / Bogdan Vodă Liga 4, Seria Nord, etapa 8 15:00
22 AS Recolta Săliştea de Sus - AS Zorile Moisei Săliștea de Sus / Săliștea de Sus Liga 4, Seria Nord, etapa 8 15:00
23 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița - ACS Bradul Groşii Ţibleşului Dumbrăvița / Dumbrăvița Liga 4, Seria Sud, etapa 8 15:00
24 CS Progresul Şomcuta Mare - CS Seini Șomcuta Mare / Șomcuta Mare Liga 4, Seria Sud, etapa 8 15:00
25 CS Viitorul Ulmeni - AS Unirea Şişeşti Ulmeni / Ulmeni Liga 4, Seria Sud, etapa 8 15:00
26 AS Nistru - CS Comuna Satulung Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Liga 4, Seria Sud, etapa 8 15:00
27 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Iza Dragomireşti Solovan / Sighetu Marmației Liga 4, Seria Nord, etapa 8 16:00

Luni, 22-10-2018

niciun meci

Marti, 23-10-2018

niciun meci

Miercuri, 24-10-2018

1 ACS Bradul Groşii Ţibleşului - CS FC Suciu de Sus Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 7 14:00
2 AS Zorile Moisei - ACS Bradul Vişeu de Sus Moisei / Moisei Cupa Romaniei, etapa 1 15:00
3 ACS Bradul Groşii Ţibleşului - CS FC Suciu de Sus Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului Liga 4, Seria Sud, etapa 7 16:00

Joi, 25-10-2018

niciun meci

Vineri, 26-10-2018

niciun meci
oferta portal echipe