Marchiş Traian
Baia Mare
Baia Mare, Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Cupa Romaniei | Liga a IV-a, Seria Nord | Liga a IV-a, Seria Sud | Liga a IV-a, juniori, Seria Nord | Liga a IV-a, juniori, Seria Sud | Liga a V-a, Seria 1 | Liga a V-a, Seria 2 | ||
Bărbuş Marius | 2 | |||||||
Sava Ionuţ | 5 | |||||||
Mureşan Andrei | 5 | |||||||
Mureșan Adrian | 1 | |||||||
Antal Attila | 4 | |||||||
Pârge Vlad | 1 | |||||||
Balaj Daniel | 2 | |||||||
Tiplea Cosmin | 7 | |||||||
Maghear Marius | 6 | |||||||
Tiniş Marius | 4 | |||||||
Lodină Paul | 4 | |||||||
Szekely Zoli | 2 | |||||||
Iosif Dorin | 6 | |||||||
Mihali Florin | 4 | |||||||
Balmoş Radu | 2 | |||||||
Codrea Cristian | 2 | |||||||
Homorodan Stelian | 5 | |||||||
Mureşan Bogdan | 4 | |||||||
Lucaci Cristian | 1 | |||||||
Lar Daniel | 2 | |||||||
Lupuţi Daniel | 3 | |||||||
Pteanc Raul | 1 | |||||||
Mariş Vasile | 1 | |||||||
Pintea Cosmin | 1 | |||||||
Grad Şerban | 1 | |||||||
Dorca Razvan | 1 | |||||||
Marchiş Dana | 1 | |||||||
Pop Ioan | 1 | |||||||
Baghiu Alexandru | 1 | |||||||
Ilies Paul | 1 | |||||||
Szabo Lorand | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Cupa Romaniei | Liga a IV-a, Seria Nord | Liga a IV-a, Seria Sud | Liga a IV-a, juniori, Seria Nord | Liga a IV-a, juniori, Seria Sud | Liga a V-a, Seria 1 | Liga a V-a, Seria 2 | ||
CS Zorile Moisei | 1 | |||||||
CSO Bradul Vişeu | 1 | |||||||
AS Dinamic Grosi | 2 | |||||||
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița | 5 | |||||||
ACS Salina Ocna Şugatag | 2 | |||||||
CS Plimob Sighetu Marmaţiei 1 | 4 | |||||||
ACS Recolta Săliştea de Sus | 2 | |||||||
AS Foresta Câmpulung la Tisa | 2 | |||||||
AS Remeţi | 2 | |||||||
CS Fărcașa | 4 | |||||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 2 | |||||||
CS Progresul Şomcuta Mare | 2 | |||||||
CS Seini | 4 | |||||||
CS Minaur Baia Mare | 4 | |||||||
CS Comuna Satulung | 2 | |||||||
CS FC Suciu de Sus | 2 | |||||||
AFC Şişeşti | 2 | |||||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 2 | |||||||
CS Gloria 1999 Chechiş | 1 | |||||||
CS Athletic Remetea Chioarului | 1 | |||||||
AS Mireşu Mare | 1 | |||||||
AS Solaris Pribileşti | 1 | |||||||
AS PHP Iadăra | 1 | |||||||
AS Nistru | 3 | |||||||
AS Carmen Satulung | 1 | |||||||
AS Topitorul Ferneziu | 1 | |||||||
ACS Satu Nou de Jos | 1 |