Mihalca Mihai Vasile
Baia Mare
Copalnic Mănăştiur, 3 Ianuarie 1943
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga 4 QuickMobile, Seria Sud | Liga 4 QuickMobile, Seria Nord | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | ||
Oanea Cristian | 4 | ||||
Soponar Răzvan | 2 | ||||
Despa Radu | 2 | ||||
Bărbuş Marius | 2 | ||||
Sava Ionuţ | 3 | ||||
Rusu Ramona | 1 | ||||
Tarba Gheorghe | 1 | ||||
Chiver Sebastian | 1 | ||||
Roatiş Călin | 1 | ||||
Balmoş Radu | 1 | ||||
Lupuţi Daniel | 1 | ||||
Szekely Zoltan jr. | 1 | ||||
Lucaci Cristian | 1 | ||||
Maghear Marius | 1 | ||||
Antal Attila | 3 | ||||
Pârge Vlad | 2 | ||||
Bucur Andrei | 1 | ||||
Lodină Paul | 2 | ||||
Iosif Dorin | 1 | ||||
Necrici Răzvan | 2 | ||||
Mureşan Bogdan | 1 | ||||
Duruş Răzvan | 1 | ||||
Cociş Dinu | 1 | ||||
Marchiş Dana | 2 | ||||
Mezei Adrian | 1 | ||||
Lung Daiana | 3 | ||||
Sitar Gavril | 1 | ||||
Pristavu P. | 1 | ||||
Mihali Florin | 1 | ||||
Rus A. | 1 | ||||
Şuta Adrian | 1 | ||||
David A. | 1 | ||||
Deac Cristian | 1 | ||||
Cosma C. | 2 | ||||
Muresan Tudor | 1 | ||||
Maticu Nicolae | 1 | ||||
Husti Ionuţ | 1 | ||||
Bela Alexandru | 1 | ||||
Erdei G. | 1 | ||||
Peter Bogdan | 1 | ||||
Roman Vlad | 1 | ||||
Pop Ioan | 1 | ||||
Vinţ Vasile | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga 4 QuickMobile, Seria Sud | Liga 4 QuickMobile, Seria Nord | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | ||
AS Dumbravita | 3 | ||||
CS Gloria 1999 Chechiş | 2 | ||||
CS Seini | 2 | ||||
CS Comuna Satulung | 2 | ||||
AS Minerul Cavnic | 1 | ||||
Spicul Ardusat | 2 | ||||
CS Progresul Şomcuta Mare | 1 | ||||
AS Comuna Recea | 1 | ||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 2 | ||||
CS Viitorul Ulmeni | 1 | ||||
AFC Şişeşti | 1 | ||||
ACS Avântul Bârsana | 1 | ||||
AS Remeţi | 1 | ||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 3 | ||||
AS Fulgerul Lăschia | 2 | ||||
ACS Satu Nou de Jos | 2 | ||||
AS Gloria Culcea | 1 | ||||
Steaua Copalnic Mănăştur | 1 | ||||
ACS Speranţa Cerneşti | 1 | ||||
AS Topitorul Ferneziu | 2 | ||||
AS Nistru | 1 | ||||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 2 | ||||
Orizont Lăpuşel | 1 | ||||
Real Săsar | 2 | ||||
ACS Gloria Sălsig | 1 | ||||
AS PHP Iadăra | 1 |