Program competitional

Liga 4, Seria Nord


Etapa 1     02-09-2018 -


1) AS Avântul Bârsana - AS Iza Dragomireşti    3 - 0
2) AS Remeţi - ACS Bradul Vişeu de Sus    0 - 1
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - STA     -
4) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Zorile Moisei    1 - 3
5) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Recolta Săliştea de Sus    2 - 4

Etapa 2     09-09-2018 -


1) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Iza Dragomireşti    4 - 2
2) STA - AS Remeţi     -
3) AS Zorile Moisei - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei    5 - 1
4) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Metalul Bogdan Vodă    6 - 2
5) AS Avântul Bârsana - ACS Salina Ocna Şugatag    8 - 0

Etapa 3     16-09-2018 -


1) AS Iza Dragomireşti - STA     -
2) AS Remeţi - AS Zorile Moisei    0 - 5
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Recolta Săliştea de Sus    5 - 1
4) AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Salina Ocna Şugatag    2 - 1
5) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Avântul Bârsana    1 - 2

Etapa 4     23-09-2018 -


1) AS Zorile Moisei - AS Iza Dragomireşti    3 - 1
2) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Remeţi    6 - 1
3) ACS Salina Ocna Şugatag - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei    1 - 5
4) AS Avântul Bârsana - AS Metalul Bogdan Vodă    6 - 0
5) STA - ACS Bradul Vişeu de Sus     -

Etapa 5     30-09-2018 -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Recolta Săliştea de Sus    0 - 3
2) AS Remeţi - ACS Salina Ocna Şugatag    6 - 0
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Metalul Bogdan Vodă    13 - 0
4) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Zorile Moisei    2 - 3
5) STA - AS Avântul Bârsana     -

Etapa 6     07-10-2018 -


1) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Iza Dragomireşti    2 - 2
2) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Remeţi    0 - 3
3) AS Avântul Bârsana - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei    6 - 1
4) AS Recolta Săliştea de Sus - ACS Bradul Vişeu de Sus    4 - 0
5) AS Zorile Moisei - STA     -

Etapa 7     14-10-2018 -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Metalul Bogdan Vodă    3 - 4
2) AS Remeţi - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei    1 - 3
3) ACS Bradul Vişeu de Sus - ACS Salina Ocna Şugatag    1 - 6
4) STA - AS Recolta Săliştea de Sus     -
5) AS Zorile Moisei - AS Avântul Bârsana    1 - 2

Etapa 8     21-10-2018 -


1) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Iza Dragomireşti    10 - 2
2) AS Remeţi - AS Avântul Bârsana    1 - 3
3) AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Bradul Vişeu de Sus    3 - 2
4) ACS Salina Ocna Şugatag - STA     -
5) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Zorile Moisei    3 - 1

Etapa 9     28-10-2018 -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Remeţi    6 - 2
2) ACS Bradul Vişeu de Sus - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei    5 - 2
3) STA - AS Metalul Bogdan Vodă     -
4) AS Zorile Moisei - ACS Salina Ocna Şugatag    3 - 1
5) AS Avântul Bârsana - AS Recolta Săliştea de Sus    5 - 1

Etapa 10     04-11-2018 -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Avântul Bârsana    3 - 4
2) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Remeţi    1 - 0
3) STA - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
4) AS Zorile Moisei - AS Metalul Bogdan Vodă    7 - 2
5) AS Recolta Săliştea de Sus - ACS Salina Ocna Şugatag    3 - 1

Etapa 11     -


1) AS Iza Dragomireşti - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
2) AS Remeţi - STA     -
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Zorile Moisei     -
4) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Recolta Săliştea de Sus     -
5) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Avântul Bârsana     -

Etapa 12     -


1) STA - AS Iza Dragomireşti     -
2) AS Zorile Moisei - AS Remeţi     -
3) AS Recolta Săliştea de Sus - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
4) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Metalul Bogdan Vodă     -
5) AS Avântul Bârsana - ACS Bradul Vişeu de Sus     -

Etapa 13     -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Zorile Moisei     -
2) AS Remeţi - AS Recolta Săliştea de Sus     -
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - ACS Salina Ocna Şugatag     -
4) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Avântul Bârsana     -
5) ACS Bradul Vişeu de Sus - STA     -

Etapa 14     -


1) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Iza Dragomireşti     -
2) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Remeţi     -
3) AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
4) AS Zorile Moisei - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
5) AS Avântul Bârsana - STA     -

Etapa 15     -


1) AS Iza Dragomireşti - ACS Salina Ocna Şugatag     -
2) AS Remeţi - AS Metalul Bogdan Vodă     -
3) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Avântul Bârsana     -
4) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Recolta Săliştea de Sus     -
5) STA - AS Zorile Moisei     -

Etapa 16     -


1) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Iza Dragomireşti     -
2) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Remeţi     -
3) ACS Salina Ocna Şugatag - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
4) AS Recolta Săliştea de Sus - STA     -
5) AS Avântul Bârsana - AS Zorile Moisei     -

Etapa 17     -


1) AS Iza Dragomireşti - ACS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
2) AS Avântul Bârsana - AS Remeţi     -
3) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Metalul Bogdan Vodă     -
4) STA - ACS Salina Ocna Şugatag     -
5) AS Zorile Moisei - AS Recolta Săliştea de Sus     -

Etapa 18     -


1) AS Remeţi - AS Iza Dragomireşti     -
2) ACS Plimob Sighetu Marmaţiei - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
3) AS Metalul Bogdan Vodă - STA     -
4) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Zorile Moisei     -
5) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Avântul Bârsana     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe