Program competitional

Liga a IV-a, Seria Nord


Etapa 1     28-08-2016 - 16:00


1) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Foresta Câmpulung la Tisa    6 - 2
2) AS Avântul Bârsana - AS Recolta Săliştea de Sus    3 - 1
3) STA - AS Metalul Bogdan Vodă     -
4) AS Iza Dragomireşti - AS Zorile Moisei    6 - 1
5) AS Remeţi - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    2 - 5
6) CSO Borşa - ACS Bradul Vişeu de Sus    0 - 2

Etapa 2     04-09-2016 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - ACS Bradul Vişeu de Sus    1 - 3
2) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - CSO Borşa    13 - 1
3) AS Zorile Moisei - AS Remeţi    3 - 2
4) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Iza Dragomireşti    1 - 2
5) AS Recolta Săliştea de Sus - STA     -
6) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Avântul Bârsana    1 - 5

Etapa 3     11-09-2016 -


1) AS Avântul Bârsana - AS Foresta Câmpulung la Tisa    3 - 0
2) STA - ACS Salina Ocna Şugatag     -
3) AS Iza Dragomireşti - AS Recolta Săliştea de Sus    1 - 3
4) AS Remeţi - AS Metalul Bogdan Vodă    5 - 1
5) CSO Borşa - AS Zorile Moisei    1 - 1
6) ACS Bradul Vişeu de Sus - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    2 - 3

Etapa 4     18-09-2016 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    1 - 2
2) AS Zorile Moisei - ACS Bradul Vişeu de Sus    2 - 1
3) AS Metalul Bogdan Vodă - CSO Borşa    3 - 4
4) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Remeţi    1 - 0
5) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Iza Dragomireşti    1 - 5
6) AS Avântul Bârsana - STA     -

Etapa 5     25-09-2016 -


1) STA - AS Foresta Câmpulung la Tisa     -
2) AS Iza Dragomireşti - AS Avântul Bârsana    1 - 3
3) AS Remeţi - ACS Salina Ocna Şugatag    4 - 4
4) CSO Borşa - AS Recolta Săliştea de Sus    2 - 1
5) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Metalul Bogdan Vodă    4 - 0
6) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Zorile Moisei    4 - 1

Etapa 6     02-10-2016 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Zorile Moisei    1 - 1
2) AS Metalul Bogdan Vodă - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    0 - 1
3) AS Recolta Săliştea de Sus - ACS Bradul Vişeu de Sus    3 - 1
4) ACS Salina Ocna Şugatag - CSO Borşa    3 - 3
5) AS Avântul Bârsana - AS Remeţi    5 - 1
6) STA - AS Iza Dragomireşti     -

Etapa 7     09-10-2016 -


1) AS Iza Dragomireşti - AS Foresta Câmpulung la Tisa    8 - 0
2) AS Remeţi - STA     -
3) CSO Borşa - AS Avântul Bârsana    1 - 15
4) ACS Bradul Vişeu de Sus - ACS Salina Ocna Şugatag    7 - 4
5) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Recolta Săliştea de Sus    1 - 2
6) AS Zorile Moisei - AS Metalul Bogdan Vodă    5 - 1

Etapa 8     16-10-2016 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Metalul Bogdan Vodă    3 - 2
2) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Zorile Moisei    0 - 0
3) ACS Salina Ocna Şugatag - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    1 - 3
4) AS Avântul Bârsana - ACS Bradul Vişeu de Sus    6 - 1
5) STA - CSO Borşa     -
6) AS Iza Dragomireşti - AS Remeţi    8 - 0

Etapa 9     23-10-2016 -


1) AS Remeţi - AS Foresta Câmpulung la Tisa    3 - 1
2) CSO Borşa - AS Iza Dragomireşti    3 - 4
3) ACS Bradul Vişeu de Sus - STA     -
4) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Avântul Bârsana    1 - 7
5) AS Zorile Moisei - ACS Salina Ocna Şugatag    4 - 1
6) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Recolta Săliştea de Sus    1 - 3

Etapa 10     30-10-2016 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Recolta Săliştea de Sus    1 - 3
2) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Metalul Bogdan Vodă    3 - 3
3) AS Avântul Bârsana - AS Zorile Moisei    2 - 2
4) STA - CS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
5) AS Iza Dragomireşti - ACS Bradul Vişeu de Sus    2 - 4
6) AS Remeţi - CSO Borşa    3 - 2

Etapa 11     06-11-2016 -


1) CSO Borşa - AS Foresta Câmpulung la Tisa    4 - 1
2) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Remeţi    3 - 1
3) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Iza Dragomireşti    2 - 5
4) AS Zorile Moisei - STA     -
5) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Avântul Bârsana    1 - 3
6) AS Recolta Săliştea de Sus - ACS Salina Ocna Şugatag    9 - 0

Etapa 12     19-03-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - ACS Salina Ocna Şugatag    0 - 3
2) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Avântul Bârsana    1 - 3
3) AS Metalul Bogdan Vodă - STA     -
4) AS Zorile Moisei - AS Iza Dragomireşti    0 - 2
5) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Remeţi    4 - 0
6) ACS Bradul Vişeu de Sus - CSO Borşa    3 - 1

Etapa 13     26-03-2017 -


1) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Foresta Câmpulung la Tisa    3 - 1
2) CSO Borşa - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    2 - 3
3) AS Remeţi - AS Zorile Moisei    1 - 1
4) AS Iza Dragomireşti - AS Metalul Bogdan Vodă    4 - 1
5) STA - AS Recolta Săliştea de Sus     -
6) AS Avântul Bârsana - ACS Salina Ocna Şugatag    10 - 1

Etapa 14     02-04-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Avântul Bârsana    0 - 1
2) ACS Salina Ocna Şugatag - STA     -
3) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Iza Dragomireşti    0 - 6
4) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Remeţi    4 - 0
5) AS Zorile Moisei - CSO Borşa    4 - 0
6) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - ACS Bradul Vişeu de Sus    2 - 2

Etapa 15     09-04-2017 -


1) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Foresta Câmpulung la Tisa    7 - 2
2) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Zorile Moisei    2 - 1
3) CSO Borşa - AS Metalul Bogdan Vodă    2 - 4
4) AS Remeţi - AS Recolta Săliştea de Sus    3 - 2
5) AS Iza Dragomireşti - ACS Salina Ocna Şugatag    7 - 2
6) STA - AS Avântul Bârsana     -

Etapa 16     23-04-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - STA     -
2) AS Avântul Bârsana - AS Iza Dragomireşti    5 - 3
3) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Remeţi     -
4) AS Recolta Săliştea de Sus - CSO Borşa    7 - 1
5) AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Bradul Vişeu de Sus    1 - 1
6) AS Zorile Moisei - CS Plimob Sighetu Marmaţiei    4 - 1

Etapa 17     30-04-2017 -


1) AS Zorile Moisei - AS Foresta Câmpulung la Tisa     -
2) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - AS Metalul Bogdan Vodă     -
3) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Recolta Săliştea de Sus     -
4) CSO Borşa - ACS Salina Ocna Şugatag     -
5) AS Remeţi - AS Avântul Bârsana     -
6) AS Iza Dragomireşti - STA     -

Etapa 18     07-05-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Iza Dragomireşti     -
2) STA - AS Remeţi     -
3) AS Avântul Bârsana - CSO Borşa     -
4) ACS Salina Ocna Şugatag - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
5) AS Recolta Săliştea de Sus - CS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
6) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Zorile Moisei     -

Etapa 19     14-05-2017 -


1) AS Metalul Bogdan Vodă - AS Foresta Câmpulung la Tisa     -
2) AS Zorile Moisei - AS Recolta Săliştea de Sus     -
3) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - ACS Salina Ocna Şugatag     -
4) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Avântul Bârsana     -
5) CSO Borşa - STA     -
6) AS Remeţi - AS Iza Dragomireşti     -

Etapa 20     21-05-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - AS Remeţi     -
2) AS Iza Dragomireşti - CSO Borşa     -
3) STA - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
4) AS Avântul Bârsana - CS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
5) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Zorile Moisei     -
6) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Metalul Bogdan Vodă     -

Etapa 21     28-05-2017 -


1) AS Recolta Săliştea de Sus - AS Foresta Câmpulung la Tisa     -
2) AS Metalul Bogdan Vodă - ACS Salina Ocna Şugatag     -
3) AS Zorile Moisei - AS Avântul Bârsana     -
4) CS Plimob Sighetu Marmaţiei - STA     -
5) ACS Bradul Vişeu de Sus - AS Iza Dragomireşti     -
6) CSO Borşa - AS Remeţi     -

Etapa 22     04-06-2017 -


1) AS Foresta Câmpulung la Tisa - CSO Borşa     -
2) AS Remeţi - ACS Bradul Vişeu de Sus     -
3) AS Iza Dragomireşti - CS Plimob Sighetu Marmaţiei     -
4) STA - AS Zorile Moisei     -
5) AS Avântul Bârsana - AS Metalul Bogdan Vodă     -
6) ACS Salina Ocna Şugatag - AS Recolta Săliştea de Sus     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta