Program competitional

Liga a IV-a


Etapa 1     01-09-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - AS TURNU SEVERIN    7 - 1
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CSM DIERNA ORȘOVA    7 - 1
3) CS STREHAIA - AS DECEBAL EȘELNIȚA    3 - 1
4) AS INTER SALCIA - CS DUNAREA PRISTOL    2 - 4
5) CS PANDURII CERNEȚI - CS VICTORIA VINJU MARE    7 - 3
6) CS VIITORUL CUJMIR - AS RECOLTA DĂNCEU    0 - 3

Etapa 2     08-09-2018 -


1) CSM DIERNA ORȘOVA - ACS VIITORUL ȘIMIAN    0 - 1
2) AS DECEBAL EȘELNIȚA - AS OBÎRȘIA DE CÂMP    2 - 0
3) CS DUNAREA PRISTOL - CS STREHAIA    2 - 4
4) CS VICTORIA VINJU MARE - AS INTER SALCIA    1 - 0
5) AS RECOLTA DĂNCEU - CS PANDURII CERNEȚI    2 - 3
6) AS TURNU SEVERIN - CS VIITORUL CUJMIR    4 - 4

Etapa 3     15-09-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - AS DECEBAL EȘELNIȚA    3 - 0
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CS DUNAREA PRISTOL     -
3) CS STREHAIA - CS VICTORIA VINJU MARE    6 - 0
4) AS INTER SALCIA - AS RECOLTA DĂNCEU    2 - 3
5) CS PANDURII CERNEȚI - CS VIITORUL CUJMIR    10 - 2
6) CSM DIERNA ORȘOVA - AS TURNU SEVERIN    3 - 2

Etapa 4     22-09-2018 -


1) CS DUNAREA PRISTOL - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS VICTORIA VINJU MARE - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) AS RECOLTA DĂNCEU - CS STREHAIA     -
4) CS VIITORUL CUJMIR - AS INTER SALCIA     -
5) AS TURNU SEVERIN - CS PANDURII CERNEȚI     -
6) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CSM DIERNA ORȘOVA     -

Etapa 5     29-09-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CS VICTORIA VINJU MARE     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - AS RECOLTA DĂNCEU     -
3) CS STREHAIA - CS VIITORUL CUJMIR     -
4) AS INTER SALCIA - CS PANDURII CERNEȚI     -
5) AS DECEBAL EȘELNIȚA - AS TURNU SEVERIN     -
6) CSM DIERNA ORȘOVA - CS DUNAREA PRISTOL     -

Etapa 6     06-10-2018 -


1) AS RECOLTA DĂNCEU - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS VIITORUL CUJMIR - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) CS PANDURII CERNEȚI - CS STREHAIA     -
4) AS TURNU SEVERIN - AS INTER SALCIA     -
5) CS VICTORIA VINJU MARE - CSM DIERNA ORȘOVA     -
6) CS DUNAREA PRISTOL - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -

Etapa 7     13-10-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CS VIITORUL CUJMIR     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CS PANDURII CERNEȚI     -
3) CS STREHAIA - AS INTER SALCIA     -
4) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CS VICTORIA VINJU MARE     -
5) CSM DIERNA ORȘOVA - AS RECOLTA DĂNCEU     -
6) CS DUNAREA PRISTOL - AS TURNU SEVERIN     -

Etapa 8     20-10-2018 -


1) CS PANDURII CERNEȚI - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) AS INTER SALCIA - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) AS TURNU SEVERIN - CS STREHAIA     -
4) CS VIITORUL CUJMIR - CSM DIERNA ORȘOVA     -
5) AS RECOLTA DĂNCEU - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
6) CS VICTORIA VINJU MARE - CS DUNAREA PRISTOL     -

Etapa 9     27-10-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - AS INTER SALCIA     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CS STREHAIA     -
3) CS DUNAREA PRISTOL - AS RECOLTA DĂNCEU     -
4) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CS VIITORUL CUJMIR     -
5) CSM DIERNA ORȘOVA - CS PANDURII CERNEȚI     -
6) AS TURNU SEVERIN - CS VICTORIA VINJU MARE     -

Etapa 10     03-11-2018 -


1) CS STREHAIA - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - AS TURNU SEVERIN     -
3) AS INTER SALCIA - CSM DIERNA ORȘOVA     -
4) CS PANDURII CERNEȚI - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
5) CS VIITORUL CUJMIR - CS DUNAREA PRISTOL     -
6) AS RECOLTA DĂNCEU - CS VICTORIA VINJU MARE     -

Etapa 11     10-11-2018 -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
2) CSM DIERNA ORȘOVA - CS STREHAIA     -
3) AS DECEBAL EȘELNIȚA - AS INTER SALCIA     -
4) CS DUNAREA PRISTOL - CS PANDURII CERNEȚI     -
5) CS VICTORIA VINJU MARE - CS VIITORUL CUJMIR     -
6) AS TURNU SEVERIN - AS RECOLTA DĂNCEU     -

Etapa 12     -


1) AS TURNU SEVERIN - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CSM DIERNA ORȘOVA - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CS STREHAIA     -
4) CS DUNAREA PRISTOL - AS INTER SALCIA     -
5) CS VICTORIA VINJU MARE - CS PANDURII CERNEȚI     -
6) AS RECOLTA DĂNCEU - CS VIITORUL CUJMIR     -

Etapa 13     -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CSM DIERNA ORȘOVA     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
3) CS STREHAIA - CS DUNAREA PRISTOL     -
4) AS INTER SALCIA - CS VICTORIA VINJU MARE     -
5) CS PANDURII CERNEȚI - AS RECOLTA DĂNCEU     -
6) CS VIITORUL CUJMIR - AS TURNU SEVERIN     -

Etapa 14     -


1) AS DECEBAL EȘELNIȚA - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS DUNAREA PRISTOL - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) CS VICTORIA VINJU MARE - CS STREHAIA     -
4) AS RECOLTA DĂNCEU - AS INTER SALCIA     -
5) CS VIITORUL CUJMIR - CS PANDURII CERNEȚI     -
6) AS TURNU SEVERIN - CSM DIERNA ORȘOVA     -

Etapa 15     -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CS DUNAREA PRISTOL     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CS VICTORIA VINJU MARE     -
3) CS STREHAIA - AS RECOLTA DĂNCEU     -
4) AS INTER SALCIA - CS VIITORUL CUJMIR     -
5) CS PANDURII CERNEȚI - AS TURNU SEVERIN     -
6) CSM DIERNA ORȘOVA - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -

Etapa 16     -


1) CS VICTORIA VINJU MARE - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) AS RECOLTA DĂNCEU - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) CS VIITORUL CUJMIR - CS STREHAIA     -
4) CS PANDURII CERNEȚI - AS INTER SALCIA     -
5) AS TURNU SEVERIN - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
6) CS DUNAREA PRISTOL - CSM DIERNA ORȘOVA     -

Etapa 17     -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - AS RECOLTA DĂNCEU     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - CS VIITORUL CUJMIR     -
3) CS STREHAIA - CS PANDURII CERNEȚI     -
4) AS INTER SALCIA - AS TURNU SEVERIN     -
5) CSM DIERNA ORȘOVA - CS VICTORIA VINJU MARE     -
6) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CS DUNAREA PRISTOL     -

Etapa 18     -


1) CS VIITORUL CUJMIR - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS PANDURII CERNEȚI - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) AS INTER SALCIA - CS STREHAIA     -
4) CS VICTORIA VINJU MARE - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
5) AS RECOLTA DĂNCEU - CSM DIERNA ORȘOVA     -
6) AS TURNU SEVERIN - CS DUNAREA PRISTOL     -

Etapa 19     -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CS PANDURII CERNEȚI     -
2) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - AS INTER SALCIA     -
3) CS STREHAIA - AS TURNU SEVERIN     -
4) CSM DIERNA ORȘOVA - CS VIITORUL CUJMIR     -
5) AS DECEBAL EȘELNIȚA - AS RECOLTA DĂNCEU     -
6) CS DUNAREA PRISTOL - CS VICTORIA VINJU MARE     -

Etapa 20     -


1) AS INTER SALCIA - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS STREHAIA - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) AS RECOLTA DĂNCEU - CS DUNAREA PRISTOL     -
4) CS VIITORUL CUJMIR - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
5) CS PANDURII CERNEȚI - CSM DIERNA ORȘOVA     -
6) CS VICTORIA VINJU MARE - AS TURNU SEVERIN     -

Etapa 21     -


1) ACS VIITORUL ȘIMIAN - CS STREHAIA     -
2) AS TURNU SEVERIN - AS OBÎRȘIA DE CÂMP     -
3) CSM DIERNA ORȘOVA - AS INTER SALCIA     -
4) AS DECEBAL EȘELNIȚA - CS PANDURII CERNEȚI     -
5) CS DUNAREA PRISTOL - CS VIITORUL CUJMIR     -
6) CS VICTORIA VINJU MARE - AS RECOLTA DĂNCEU     -

Etapa 22     -


1) AS OBÎRȘIA DE CÂMP - ACS VIITORUL ȘIMIAN     -
2) CS STREHAIA - CSM DIERNA ORȘOVA     -
3) AS INTER SALCIA - AS DECEBAL EȘELNIȚA     -
4) CS PANDURII CERNEȚI - CS DUNAREA PRISTOL     -
5) CS VIITORUL CUJMIR - CS VICTORIA VINJU MARE     -
6) AS RECOLTA DĂNCEU - AS TURNU SEVERIN     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe