Program competitional

Liga a IV-a, Sezon regulat


Etapa 1     -


1) CS STREHAIA - AS DIERNA ORȘOVA    2 - 0
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - AS RECOLTA DĂNCEU    3 - 2
3) AS CORCOVA - CS VIITORUL CUJMIR    1 - 0
4) ACS DROBETA - CS DUNAREA PRISTOL    0 - 0

Etapa 2     -


1) AS RECOLTA DĂNCEU - CS STREHAIA    0 - 0
2) CS VIITORUL CUJMIR - AS VIITORUL ȘIMIAN    0 - 2
3) CS DUNAREA PRISTOL - AS CORCOVA    0 - 0
4) AS DIERNA ORȘOVA - ACS DROBETA    2 - 1

Etapa 3     -


1) CS STREHAIA - CS VIITORUL CUJMIR    3 - 0
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - CS DUNAREA PRISTOL    6 - 0
3) AS CORCOVA - ACS DROBETA    1 - 4
4) AS RECOLTA DĂNCEU - AS DIERNA ORȘOVA    5 - 3

Etapa 4     -


1) CS DUNAREA PRISTOL - CS STREHAIA    1 - 3
2) ACS DROBETA - AS VIITORUL ȘIMIAN    1 - 0
3) AS DIERNA ORȘOVA - AS CORCOVA    2 - 0
4) CS VIITORUL CUJMIR - AS RECOLTA DĂNCEU    0 - 0

Etapa 5     -


1) CS STREHAIA - ACS DROBETA    0 - 2
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - AS CORCOVA    2 - 0
3) CS VIITORUL CUJMIR - AS DIERNA ORȘOVA    2 - 1
4) AS RECOLTA DĂNCEU - CS DUNAREA PRISTOL    2 - 2

Etapa 6     -


1) AS CORCOVA - CS STREHAIA    2 - 4
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - AS DIERNA ORȘOVA    3 - 1
3) ACS DROBETA - AS RECOLTA DĂNCEU    1 - 0
4) CS DUNAREA PRISTOL - CS VIITORUL CUJMIR    3 - 0

Etapa 7     -


1) CS STREHAIA - AS VIITORUL ȘIMIAN    1 - 4
2) AS RECOLTA DĂNCEU - AS CORCOVA    3 - 0
3) CS VIITORUL CUJMIR - ACS DROBETA    0 - 3
4) AS DIERNA ORȘOVA - CS DUNAREA PRISTOL    2 - 2

Etapa 8     -


1) AS DIERNA ORȘOVA - CS STREHAIA    0 - 3
2) AS RECOLTA DĂNCEU - AS VIITORUL ȘIMIAN    2 - 3
3) CS VIITORUL CUJMIR - AS CORCOVA    4 - 2
4) CS DUNAREA PRISTOL - ACS DROBETA    1 - 1

Etapa 9     -


1) CS STREHAIA - AS RECOLTA DĂNCEU    3 - 0
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - CS VIITORUL CUJMIR    2 - 0
3) AS CORCOVA - CS DUNAREA PRISTOL    2 - 3
4) ACS DROBETA - AS DIERNA ORȘOVA    2 - 1

Etapa 10     -


1) CS VIITORUL CUJMIR - CS STREHAIA    1 - 1
2) CS DUNAREA PRISTOL - AS VIITORUL ȘIMIAN    2 - 7
3) ACS DROBETA - AS CORCOVA    2 - 1
4) AS DIERNA ORȘOVA - AS RECOLTA DĂNCEU    4 - 3

Etapa 11     -


1) CS STREHAIA - CS DUNAREA PRISTOL    0 - 3
2) AS VIITORUL ȘIMIAN - ACS DROBETA    1 - 0
3) AS CORCOVA - AS DIERNA ORȘOVA    0 - 3
4) AS RECOLTA DĂNCEU - CS VIITORUL CUJMIR    1 - 4

Etapa 12     -


1) ACS DROBETA - CS STREHAIA     -
2) AS CORCOVA - AS VIITORUL ȘIMIAN     -
3) AS DIERNA ORȘOVA - CS VIITORUL CUJMIR     -
4) CS DUNAREA PRISTOL - AS RECOLTA DĂNCEU     -

Etapa 13     -


1) CS STREHAIA - AS CORCOVA     -
2) AS DIERNA ORȘOVA - AS VIITORUL ȘIMIAN     -
3) AS RECOLTA DĂNCEU - ACS DROBETA     -
4) CS VIITORUL CUJMIR - CS DUNAREA PRISTOL     -

Etapa 14     -


1) AS VIITORUL ȘIMIAN - CS STREHAIA     -
2) AS CORCOVA - AS RECOLTA DĂNCEU     -
3) ACS DROBETA - CS VIITORUL CUJMIR     -
4) CS DUNAREA PRISTOL - AS DIERNA ORȘOVA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe