Meciuri arbitrate
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 9
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa Romaniei - Etapa 2, etapa 1
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Sanpaul
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
U-12, etapa 11
Teren: Central / Danes
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
U-15 Seria 1, etapa 6
Teren: Central / Danes
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 11
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Arena / Sighisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 14:30
U-17, etapa 3
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Joi, 16 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 10
Teren: Central / Sovata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sovata
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
U-12, etapa 11
Teren: Apollo sintetic / Sg. de Mures
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Apollo sintetic / Sg. de Mures
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 9
Teren: Central / Dedrad
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Dedrad
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 9
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:30
U-11 Seria 2., etapa 8
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
U-15 Seria 2., etapa 8
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
U-17, etapa 7
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Central / GALESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / GALESTI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 8
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 7
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 7
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Central / Delenii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Delenii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 7
Teren: Central / Danes
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 1., etapa 6
Teren: Central / Danes
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Danes
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 6
Teren: Central / Ivanesti
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 6
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 5
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Central / Roteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Roteni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 4
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
U-15 Seria 1, etapa 3
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sanpaul
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
U-12, etapa 4
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Luni, 25 Septembrie 2023, 18:00
U-12, etapa 3
Teren: Central / Danes
Luni, 25 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 3
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Central / Dumbravioara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Dumbravioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 3
Teren: Central / Gornesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Gornesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2
Teren: Central / Hadareni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Hadareni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Central / Magherani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Magherani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
U-11 Seria 3., etapa 1
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Cupa Romaniei - Etapa 1, etapa 1
Teren: Central / Magherani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Magherani