Meciuri arbitrate
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 17
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 14
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 16
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 13
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 15
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 30 Martie 2024, 14:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 12
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 30 Martie 2024, 14:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 13
Teren: Central / Danes
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Central / Haranglab
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Haranglab
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 11
Teren: Central / Alunis
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Alunis
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Jabenita
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 10
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
U-11 Seria 2., etapa 9
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 8
Teren: Central / Alunis
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Alunis
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 8
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 7
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Conform deciziei Nr. 8/ 24-10-2023 a Comisiei de Disciplina.
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 6
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 3
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
U-15 Seria 1, etapa 2
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
U-11 Seria 2., etapa 1
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
U-15 Seria 2., etapa 1
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 1
Teren: Central / Alunis
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Alunis