Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 15
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 12
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 14
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 13
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 12
Teren: Chimica / Tarnaveni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Chimica / Tarnaveni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 11
Teren: Barsana / Zau de Cimpie
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Barsana / Zau de Cimpie
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10
Teren: Central / Grindeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Grindeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 10
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 9
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 8
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 7
Teren: Central / Grindeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / Grindeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 6
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 6
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Grindeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / Grindeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 5
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 4
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 4
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Central / Delenii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Delenii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 3
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2
Teren: Central / Hadareni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Hadareni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca