Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 12
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 11
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 10
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 9
Teren: Central / Sovata
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 9
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 7
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 6
Teren: Central / Alunis
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Alunis
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Dedrad
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / Dedrad
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 5
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 4
Teren: Jabenita / Jabenita
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Jabenita / Jabenita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 3
Teren: Central / Dedrad
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Dedrad
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 3
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
U-11 Seria 3., etapa 2
Teren: Jabenita / Jabenita
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Jabenita / Jabenita
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 2
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 1
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Cupa Romaniei - Etapa 1, etapa 1
Teren: Central / Dumbravioara
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Dumbravioara