Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
U-15 Seria 2., etapa 11
Teren: Central / Sovata
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sovata
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Central / Hadareni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Hadareni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 12
Teren: Chimica / Tarnaveni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Chimica / Tarnaveni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 10
Teren: Central / Nazna
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Nazna
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 9
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 7
Teren: Central / Sovata
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
U-11 Seria 2., etapa 6
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
U-15 Seria 2., etapa 6
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Luni, 16 Octombrie 2023, 18:00
U-19, etapa 5
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Luni, 16 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Conform deciziei Nr. 8/24-10-2023 a Comisiei de Disciplina.
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 4
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
U-15 Seria 1, etapa 3
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 3
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
U-15 Seria 1, etapa 2
Teren: Central / Danes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2
Teren: Central / Sanpaul
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sanpaul