Informari si comunicate
16-08-2017
COMUNICAT

CURS DE INSTRUIRE ARBITRI SI OBSERVATORI

detalii...
11-08-2017
Comunicat Comisia de Competitii

In atentia echipelor participante in campionatele organizate de AJF Mures liga a IV-a, liga a V-a, liga a VI-a si juniori

detalii...
11-08-2017
Componenta C.J.A. Mures

Departamente: • Arbitri si observatori • Tehnic si de specialitate

detalii...
09-08-2017
Comunicat Comisia de copii si juniori

FRF și AJF Mureș inițiază selecția pentru formarea reprezentantei județului la nivelul copiilor născuți în anul 2004

detalii...
08-08-2017
Un ultim rămas-bun!

ntreg colectivul AJF Mureș transmite condoleanțe familiei îndoliate a colegului nostru Novak Vicentiu! Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească!

detalii...
07-08-2017
In atentia arbitrilor si observatorilor

Testarea fizica si teoretica a arbitrilor si observatorilor

detalii...
05-08-2017
Examen licenta C

Luni, 07.08.2017, ora 17:00, sediul A.J.F. Mures

detalii...
27-07-2017
25-07-2017
Drum lin spre lumină, Colo!

Cu profundă întristare ne luăm rămas-bun de la domnul colonel Virgil Lăcătușu și transmitem condoleanțele noastre familiei! Dumnezeu să-l odihnească!

detalii...
24-07-2017
Examen licenta C

Sambata, 29.07.2017, ora 10:00, sediul A.J.F. Mures.

detalii...
toate comunicatele

A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES


A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES

Localitatea Tg.Mures

Informatii generale
Teren Transil sintetic / Tg.Mures
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Farczadi Attila
Liga a IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 28 24 1 3 88-27 73p +31
2A.C.S. MURESUL LUDUS282143111-3167p+25
3 C.S. JUVENES TG.MURES 28 18 6 4 79-38 60p +18
4A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES28183797-5457p+15
5 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 28 14 3 11 82-67 45p +3
6C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA281431168-5445p+3
7 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 28 13 5 10 72-60 44p +2
8A.S. ATLETIC TIRGU MURES281231374-5939p-3
9 C.S. VIITORUL UNGHENI 28 12 1 15 57-63 37p -5
10F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES281021651-8332p-10
11 A.S. MURESUL NAZNA 28 8 1 19 30-85 25p -17
12A.S. GAZ-METAN DANES28811947-10725p-17
13 A.C.S. MURESUL CUCI 28 7 3 18 47-83 24p -18
14A.S.C. SARMASU 200528581541-7623p-19
15 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 28 3 2 23 36-93 11p -31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Acs Norbert Zoltan 20-05-2003 48850
2 Adam Attila Marko 09-11-2007 49211
3 Adorjani Bela Lajos 23-04-2003 47073
4 Agoston Akos 30-01-2006 47910
5 Albert Norbert 24-11-2003 48428
6 Bako Botond 16-11-2004 49069
7 BALASZ BENJAMIN 01-11-1995 45273
8 Balasz Szabolcs 05-11-1996 42368
9 Balazs Attila 16-09-1994 46415
10 Balazs Lajos 08-03-2003 46301
11 Balint Mark Csaba 22-07-2009 49988
12 Banda Robert Otto 28-09-2004 49515
13 Bapcsan David Robert 31-08-2005 48429
14 Bara Roland Sandor 12-08-2003 50199
15 Barabas Leonard 05-05-2003 50191
16 Barabasi Balazs 18-06-2003 49868
17 Barabasi Botond 26-01-2008 49971
18 Barabasi Robert 14-10-2003 49510
19 Bente Eduard 26-08-2001 49513
20 Bereczki Almos 20-07-2007 49991
21 Bereczki Gergo 20-07-2007 49987
22 BERKI GEZA 26-03-1998 45233
23 Besehyei Elod 27-11-2002 44676
24 Biro Edgar Zalan 29-11-2002 45913
25 BOGDAN MIRCEA FLORIN 14-01-1986 35408
26 Borbely Arnold 07-06-2000 49897
27 Borbely Robert 29-03-2000 49562
28 BORBELY TAMAS PETER 04-07-2001 50237
29 Bota Cristian 18-03-1989 42171
30 BOZAC DOREL FLORIN 14-04-1995 44763
31 Bucur Ionut-sorel 11-09-1991 38311
32 Bukkosi Bence 05-10-2003 48786
33 Ciula Csongor-gyorgy 17-01-1983 38367
34 Coman Razvan Vasile 01-05-1987 34830
35 Cosma Iulian Dan 13-08-2001 49261
36 COSTEA OVIDIU 29-06-1995 44068
37 Crahmaliuc Marian Remus Delian 18-03-1996 45482
38 Cseh Lorand Lehel 29-05-2006 47912
39 Csergezan David Ioan 11-10-2006 48699
40 Csiki Hunor Endre 16-03-2005 48332
41 CSISZER DANIEL 07-10-2006 50266
42 CSUTOR ANDRAS TONI 30-06-1994 41754
43 CZUCZUSI ZOLTAN 19-03-1997 45275
44 DAN MIHAI 46523
45 Danciu Nicolae-virgil 05-02-1991 37552
46 DARABAN LUCIAN OVIDIU 17-05-1994 45378
47 David Balazs Botond 30-09-2007 48780
48 David Istvan Norbert 20-06-2005 48781
49 Demeny Hunor 15-07-2005 47911
50 Demeter Daniel 14-09-2005 48966
51 Demeter Tamas 23-04-2000 44808
52 Dezsi David 04-02-2009 49208
53 Domokos Alex 21-03-2004 44736
54 Dosa Csaba 09-06-2004 48851
55 Dudas Levente 02-02-1993 42746
56 Erdos Balizs Arnold 02-03-2001 47883
57 Fabian David 18-11-1995 49540
58 FAGARAS TEODOR CALIN 12-08-1995 44764
59 FANFARET ROLAND 13-11-1996 41320
60 FARCZADI ATTILA 18-05-1975 42895
61 FARKAS NORBERT 29-10-1997 45235
62 Farkas Zsolt 26-06-2002 46337
63 Fazakas Henrik 01-08-2005 48177
64 Fazakas Tamas 24-09-2005 46086
65 Feher Szilard Csaba 14-10-2005 46934
66 Fekete Akos 29-10-2005 47940
67 FEKETE PAL 47885
68 Ferenczi Emil 25-11-1995 46794
69 Ferenczy Hunor 01-09-2003 48788
70 FODOR JANOS ISTVAN 22-04-1988 45690
71 Fodor Norbert Hunor 03-05-2009 49973
72 Fogarasi Gyorgy Lorand 01-06-2003 49071
73 FRANCU LUCIAN 15-10-1990 43387
74 Frunza Remus 10-03-1990 37544
75 Fulop miklos 18-07-1979 48537
76 Gal Sandor 11-10-2000 49900
77 Gal Szabolcs 19-05-1995 42125
78 GRITTO CSABA 17-02-1998 45231
79 GRITTO TINAMER 11-07-1996 45229
80 Gyepesi Deak Francisc Levente 12-06-2008 49203
81 Gyorgy Lorand Norbert 12-04-2000 49512
82 Gyulai Flavius Alex 17-01-2001 49969
83 Hajdo Roland Karoly 01-09-1998 43564/A
84 Harhoi Rares 12-10-2003 48195
85 Harko Cziko Abel 26-06-2007 49837
86 Helmick Patrick 27-07-2006 49137
87 Holom Cornel Vadim Tudor 31-05-2002 49229
88 Iambor Norbert 23-05-2004 48848
89 Iernutan Cristian 04-11-1995 41631
90 IMRE ZOLTAN 21-10-1994 45226
91 IMRE ZSOLT 08-01-1997 45227
92 Imreh Huba 14-01-1998 42295
93 Imreh Roland 14-06-2009 49207
94 Irsai Lorand 13-09-2005 46586
95 Joanovics Matyas 06-09-2003 49511
96 Jurcan Cosmin 18-08-1995 46055
97 Kadar Barna 05-02-1994 40541
98 Kadar Nimrod Lajos 29-01-2005 49451
99 Kaffai Gyorgy Szabolcs 28-04-1996 41398
100 Kakucs David 01-01-2006 49835
101 KALO GEZA-CATALIN 10-06-1987 34827
102 Kanyaro Peter 11-03-1994 2347
103 KARACSONYA ISTVAN 29-07-1999 45230
104 Katana Tibor Szilard 26-11-1998 41569
105 Kecskes Kerestely David Attila 13-07-2000 49611
106 Kelemen Zoltan 10-01-2001 48208
107 Kerekes Robert 02-11-2002 48556
108 KEREKES SZABOLCS 03-05-2007 49561
109 Keresztes Bela 05-10-2001 49266
110 KERESZTESI SZILARD 08-08-1998 45225
111 Kereszturi Lorand 05-10-1988 41245
112 Kertesz Akos 06-03-2009 49212
113 KIBEDI ARNOLD 10-03-1995 40933
114 Kis Janos 12-07-2006 47938
115 Kiss Laszlo Krisztian 07-06-2006 47887
116 Kocsis Zsigmond Attila 15-06-2001 48555
117 Kontzey Hunor 20-03-2001 48207
118 Koreh Szilard Zsolt 04-06-2002 48558
119 Kovacs Bela Krisztian 27-05-2009 49992
120 KOVACS ERNO 12-08-1996 45228
121 Kovesdi Matyas 10-02-2004 48383
122 Kristaly Hunor 03-03-1991 41720
123 Kurjatko Szilard` 03-09-2007 49974
124 Kurucz Barna Botond 16-11-2003 48846
125 Laszlo Balasz 13-11-2007 48078
126 Laszlo Ferenc Laszlo 22-06-2005 48053
127 LASZLO SZABOLCS LORAND 05-09-1995 45236
128 Lengyel Aron 31-05-2007 49146
129 Lengyel Daniel 31-05-2007 49145
130 LENGYEL ISTVAN 01-05-1986 38877
131 LORINCZ ALEXANDRU JOZSEF 17-10-1997 45377
132 Lorincz Balint Attila 19-05-2005 50198
133 Lorincz Csaba Zoltan 17-01-2007 50196
134 Lorincz Norbert 04-12-2003 48785
135 LUCA DRAGOS OVIDIU 06-08-1996 45414
136 Lukacs Csaba Geza 11-06-2003 48382
137 Lukacs Hunor 22-03-2006 49139
138 Macaveiu Vasile 20-02-2001 45798
139 MALOS ROLAND LUCIAN 05-08-1995 45376
140 Markus Norbert 15-07-2002 49867
141 MARTON ATTILA 20-08-1993 45234
142 Marton Erik David 22-02-2009 49204
143 Marton Mark 05-02-2005 48305
144 Mathe Zsolt 07-12-1994 45035
145 Mera Andrei Loredan 01-11-1994 41379
146 Mihaly Zoltan 17-02-1995 41395
147 Miklos Arpad Hunor 26-02-1999 48627
148 Moldovan Liviu-cosmin 21-07-1990 40961
149 Moldovan Norbert Augustin 30-05-2000 49514
150 Moldovan Tamas 08-04-1995 2531
151 Molnar David Daniel 16-01-1999 44861
152 Molnar Ferenc Lorand 31-08-1997 42935
153 MURESAN NELUTU 10-10-1996 44406
154 Nagy Aladar 16-08-2001 49333
155 NAGY ARNOLD 17-02-1996 45899
156 Nagy Csaba Laszlo 01-12-2006 49143
157 Nagy Hunor Zsolt 26-05-2009 49990
158 Nagy Mozes Tivadar 28-05-2003 48789
159 Nagy Norbert Krisztian 10-05-2006 49142
160 NAGY ZENTE 47937
161 NASTE MARIAN 18-02-1995 43192
162 NEAMTIU RAZVAN 15-10-1996 45898
163 Nemes Nagy Botond 08-05-2004 48852
164 Nemes Nagy Robert 08-05-2004 48853
165 Nemet Attila Balazs 05-11-2003 50195
166 Nemet Denisz Mark 10-05-2005 50194
167 Nemet Hunor Barna 22-06-2005 48796
168 Nemet Istvan Daniel 08-12-2003 50201
169 Nemet Lajos Jozsef 03-07-2004 50193
170 NEMET MARTON PAL 08-05-1994 46052
171 Nemet Zoltan 21-01-2008 50203
172 NISTOR SERGIU 1998 11612
173 Nistor Tarca Dan Bogdan Raul 15-12-2005 48701
174 Novak Nimrod Botond 03-02-2003 45366
175 Oprea Tiberiu Cristian 03-03-2002 49869
176 Pap Norbert Botond 24-02-2004 48787
177 Pap Szabolcs 18-06-2001 47942
178 Papp Balint Tamas 06-03-2006 49141
179 Papp Daniel 04-05-2005 48784
180 Papp Norbert Szabolcs 14-03-2001 47936
181 Papp Rajmond 25-03-2008 49560
182 PASCAN ALIN SEPTIMIU IOAN 06-07-1984 45237
183 PINTICAN ALIN CORNEL 15-01-1988 45537
184 POPOVICI TAMAS ALPAR 10-06-1990 44323
185 Pora Jozsue 28-10-2006 49138
186 Pora Mark 28-06-2004 48971
187 Porcolab Richard 22-12-2005 47939
188 PUJI BOTOND 37778
189 Rachita Radu 14-09-1994 39777
190 RADU CIPRIAN 23-01-1993 46107
191 RAT ODON 28-02-1997 45274
192 Ratiu Octav Mihai 30-09-2004 49559
193 Reman Attila 23-05-2004 49070
194 RENDES SZILARD 1993 40921
195 Rigmanyi Nimrod Levente 26-01-2009 49975
196 Rigmanyi Zsombor 28-06-2000 47886
197 RISCA ALEXANDRU MIHAI 05-10-1994 45769
198 RUJA VLAD MIRCEA 36920
199 SABAU FLAVIUS 10-12-1994 46053
200 Sandor Richard Zsolt 03-09-2003 49233
201 Sarosi Mark 14-07-2006 49836
202 Schaffer Norbert Sandor 13-01-2003 48773
203 Sebestyen Gyula-david 22-12-1991 38247
204 SeLYEM BALAZS 20-01-2010 49972
205 Siklodi Nimrod 28-12-2001 48393
206 Siko Istvan Daniel 13-06-2004 46577
207 Silion Alexandru 14-07-1996 9241
208 Silvasan Ionut 02-04-2009 49206
209 Simonfi Szilard Csaba 01-01-2003 48240
210 Sipos Attila Istvan 21-04-1981 49554
211 Sofalvi Gellert Szabolcs 23-08-2008 49989
212 SOMESAN ANDREI 10-01-1996 45897
213 Somodi David Lorand 09-05-2004 50200
214 Somodi Kristian 17-10-2002 48628
215 Soos Norbert 15-10-2004 47941
216 Stark Szilard Botond 14-09-2000 49509
217 Stoica Rares Stelian 25-02-1994 2655
218 Suba Gellert Miklos 09-10-2001 48629
219 Sugar Sebastian 11-03-1985 44991
220 Sukei Krisztian 20-02-2006 49140
221 Szabo Botond Hunor 21-07-2003 50202
222 Szabo Csaba 26-08-2003 49558
223 SZABO LEVENTE 47880
224 Szabo Tamas Milan 29-01-2009 49970
225 Szakacs attila 18-08-2009 50192
226 Szanto Szilard 25-09-2000 45146
227 SZASZ ALBERT 47889
228 Szekeli Sebastian 44926
229 Szekeres Botond David 23-08-2002 48557
230 Szep Martin 11-01-2001 48782
231 Szepessy Elod Laszlo 30-10-2007 49205
232 Szepessy Laszlo 06-08-2002 48219
233 Szilagy Arnold 03-05-1993 44503
234 Szilagyi Robert 20-09-2005 48783
235 Szoverfi Bence 01-11-2007 49144
236 Tamas Attila 14-01-1996 40738/5441
237 TAMAS BELA 04-07-1995 46054
238 Tamas Robert Levente 03-08-1998 43544
239 TEBA NORBERT 47843
240 Torok Jozsef 18-02-2002 48384
241 Torok Mark 14-11-2006 49751
242 Torok Szabolcs 14-01-1994 2524
243 Toth Robert 04-08-2002 45343
244 Toth Erik 17-02-2007 49608
245 TOTH NORBERT 47943
246 TRIF VLAD IONUT 39369
247 Tudor Vasile Marius 06-09-1998 43528
248 Udvar Andrei 14-05-1986 45485?
249 Ungvari Bence Laszlo 25-09-2003 49230
250 VARGA ROBERT 47882
251 Vas Robert Attila 29-07-2000 49263
252 Virag Csaba Levente 16-01-2005 50197
253 Voda Rares Mihai 12-01-2003 49610
254 Zagon Raul Nicolae 23-12-2004 48849
255 ZAHARIA VIOREL VASILE 20-09-1995 40746
256 Zibilianu Daniel Rudolf 31-08-2000 49609
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 30
06-06-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-4
Liga a IV-a Etapa 29
01-06-2017
A.C.S. MURESUL CUCI
Pauza: 0-2
Liga a IV-a Etapa 28
27-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-2
Liga a IV-a Etapa 27
19-05-2017
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 26
13-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 25
05-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 3-1
Liga a IV-a Etapa 23
21-04-2017
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 22
19-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 21
26-04-2017
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Observatii: Amanat
Liga a IV-a Etapa 20
08-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-3
Liga a IV-a Etapa 19
31-03-2017
A.S. GAZ-METAN DANES
Pauza: 5-0
Liga a IV-a Etapa 18
29-03-2017
C.S. JUVENES TG.MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 17
25-03-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 16
17-03-2017
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
Pauza: 3-0
Liga a IV-a Etapa 15
24-11-2016
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 14
19-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 13
11-11-2016
F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 12
05-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 11
28-10-2016
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 10
21-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 8
08-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 7
05-10-2016
A.S. MURESUL NAZNA
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 6
01-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 5
23-09-2016
A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 4
17-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-3
Liga a IV-a Etapa 3
14-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 2
09-09-2016
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 1
03-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-0
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 20
28-05-2017
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 19
20-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 18
14-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 17
07-05-2017
A.S.C. SARMASU 2005
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 16
02-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 15
25-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 14
13-04-2017
A.S. MURESUL NAZNA
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 13
09-04-2017
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 12
02-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 11
26-03-2017
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 10
21-11-2016
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 9
12-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 8
06-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 7
30-10-2016
A.S.C. SARMASU 2005
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 6
24-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 5
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 4
A.S. MURESUL NAZNA
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 3
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 2
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017 Etapa 1
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 21
22-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 20
20-04-2017
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 19
08-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 18
31-03-2017
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 17
25-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 16
17-03-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 15
12-03-2017
A.S. MURESUL DEDA
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 13
20-11-2016
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 12
12-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 10
06-11-2016
C.S.M. AVANTUL REGHIN
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 9
29-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 8
23-10-2016
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 7
15-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 6
13-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 5
09-10-2016
F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 4
02-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 2
25-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 1
18-09-2016
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 26
13-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 25
05-05-2017
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 24
02-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 23
25-04-2017
A.S. VIITORUL JABENITA
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 22
22-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 21
19-04-2017
C.S. JUVENES TG.MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 20
10-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 19
07-04-2017
A.S. TRANSIL 2008 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 18
02-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 16
19-03-2017
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 15
12-03-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 14
27-11-2016
A.S. GAZ-METAN DANES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 13
18-11-2016
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 12
16-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 11
09-11-2016
A.C.S. SPORTING REGHIN
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 10
04-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 9
31-10-2016
C.S.M. AVANTUL REGHIN
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 8
19-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 7
15-10-2016
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 6
11-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 5
07-10-2016
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 3
29-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 2
25-09-2016
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 1
18-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 17
03-12-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 16
29-11-2016
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 15
25-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 14
22-11-2016
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 12
11-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 11
09-11-2016
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 10
04-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 8
29-10-2016
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 7
14-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 6
11-10-2016
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 5
07-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 3
27-09-2016
C.S. JUVENES TG.MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 2
23-09-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 1
16-09-2016
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa C 2016-2017 Etapa 3
31-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Observatii: TERENUL 1
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa C 2016-2017 Etapa 2
31-10-2016
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Observatii: TERENUL 2
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa C 2016-2017 Etapa 1
31-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Observatii: TERENUL 2
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa C 2016-2017 Etapa 3
02-11-2016
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa C 2016-2017 Etapa 2
02-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa C 2016-2017 Etapa 1
02-11-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Cupa Romaniei Etapa 6
16-05-2017
C.S. JUVENES TG.MURES
Pauza: 0-2
Cupa Romaniei Etapa 5
03-05-2017
F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES
Pauza: 1-1
Cupa Romaniei Etapa 4
05-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 1-1
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 10
12-05-2017
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 9
06-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 8
04-05-2017
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 7
21-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 6
18-04-2017
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 5
07-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 4
31-03-2017
A.C.S. MURESUL LUDUS
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 3
10-04-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 2
17-03-2017
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12 Etapa 1
15-03-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
CUPA SECUILOR EDITIA A IV-A 2016-2017, CUPA SECUILOR FAZA JUDETEANA Etapa 1
L.P.S. TIRGU MURES
Pauza: 0-4
Observatii: LPS TG- MURES (JUNIORI REPUBLICANI)
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 9-12 Etapa 4
22-05-2017
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 9-12 Etapa 3
17-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Observatii: Locurile 11-12
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 9-12 Etapa 2
14-05-2017
C.S.S. SIGHISOARA
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 9-12 Etapa 1
12-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 7-8 Etapa 2
27-05-2017
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 7-8 Etapa 1
18-05-2017
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Consiliul Judetean Mures
Consiliul Judetean Mures

Sarbatoriti luna aceasta