Informari si comunicate
09-11-2018
Cursurile pentru Licenta C UEFA

Luni, 12.11.2018, ora 16.00 la LPS Szasz Adalbert Tg Mures

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR

Faza Judeteana a Cupei satelor judetul Mures - Editia I

detalii...
08-11-2018
06-11-2018
ANUNT CALIFICATIV FINAL

EXAMEN DE ADMITERE LICENTA C UEFA

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA ARBITRILOR

DELEGATI LA JOCURI IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA TUTUROR DELEGATILOR ECHIPELOR DE COPII SI JUNIORI

PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
In atentia antrenorilor cu LICENTA C UEFA expirata

Academia de Sport din baza Weekend in data de 05.11.2018, ora 16.00

detalii...
30-10-2018
Comunicat

AJF MURES anunta selectia pentru copii nascuti in anul 2006

detalii...
24-10-2018
24-10-2018
Examenul de reinnoire a licentelor C UEFA

05.11.2018, ora 14.00, la Academia de Sport

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES


A.C.S. M.S.E.   TIRGU MURES

Localitatea Tg.Mures

Informatii generale
Anul infiintarii 2018
Teren Transil sintetic / Tg.Mures
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte FARCZADI ATTILA
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii GABOR TIBERIU
Antrenor FEHER CSABA
Liga a IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 28 24 1 3 88-27 73p +31
2A.C.S. MURESUL LUDUS282143111-3167p+25
3 C.S. JUVENES TG.MURES 28 18 6 4 79-38 60p +18
4A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES28183797-5457p+15
5 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 28 14 3 11 82-67 45p +3
6C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA281431168-5445p+3
7 A.C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 28 13 5 10 72-60 44p +2
8A.S. ATLETIC TIRGU MURES281231374-5939p-3
9 C.S. VIITORUL UNGHENI 28 12 1 15 57-63 37p -5
10F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES281021651-8332p-10
11 A.C.S. SANCRAI NAZNA 28 8 1 19 30-85 25p -17
12A.S. GAZ-METAN DANES28811947-10725p-17
13 A.C.S. MURESUL CUCI 28 7 3 18 47-83 24p -18
14A.S.C. SARMASU 200528581541-7623p-19
15 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 28 3 2 23 36-93 11p -31
Competitii in care participa / a participat
MEMORIALUL GH ENE, 2018-2019
Juniori U 13, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 13, SERIA I, 2018-2019
Juniori U 11, SERIA I, 2018-2019
Juniori U 8, SERIA I, 2018-2019
Juniori U 9, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 15, SERIA I, 2018-2019
Juniori U 11, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 8, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 9, SERIA III, 2018-2019
Interliga, U12, 2018-2019
Interliga, U11, 2018-2019
Interliga, U10, 2018-2019
Interliga, U9, 2018-2019
MEMORIALUL GH OLA, 2018-2019
Liga a IV-a, 2018-2019
Juniori U17, 2017-2018
Liga a IV-a, 2017-2018
Juniori U15, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U13, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U13, Seria a II-a, 2017-2018
Juniori U11, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U11, Seria a II-a, 2017-2018
Juniori U11, Locurile 1-4, 2017-2018
JUNIORI B1-CAMP. 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 7-8, 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 9-12, 2016-2017
CUPA SECUILOR EDITIA A IV-A 2016-2017, CUPA SECUILOR FAZA JUDETEANA, 2016-2017
Cupa Romaniei, 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12, 2016-2017
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa C 2016-2017, 2016-2017
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa C 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA A II-A.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A., 2016-2017
Liga a IV-a, 2016-2017
Liga a IV-a, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori C - Elita, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, 2015-2016
Liga a IV-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori C, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori E seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, Trofeul Gheorghe Ola, 2014-2015
Copii si juniori, PALMARES Juniori E, 2014-2015
LIGA a IV-a, 2013-2014
JUNIORI, "A1", 2013-2014
CUPA ROMANIEI, 2013-2014
JUNIORI, PLAY OUT JUNIORI A1, 2013-2014
CUPA SECUILOR, 2013-2014
Cupa Romaniei, 2012-2013
Juniori, Juniori A, 2012-2013
Liga a IV-a, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Juniori, Juniori A1, 2011-2012
Liga a IV-a, 2011-2012
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ABRAM LORAND SZILAMER 09-12-2002 50960
2 Abram Szabolcs 18-05-2001 49639
3 Acs Norbert Zoltan 20-05-2003 48850
4 Adam Attila Marko 09-11-2007 49211
5 Adorjani Bela Lajos 23-04-2003 47073
6 Agoston Akos 30-01-2006 47910
7 Albert Norbert 24-11-2003 48428
8 Ambrus Nimrod 11-03-2005 50816
9 Appa Szabolcs Daniel 15-11-2011 51476
10 Argya Hunor Csaba 22-03-1996 40932
11 Bako Erik 26-02-2007 50688
12 Bako Botond 16-11-2004 49069
13 BALASZ BENJAMIN 01-11-1995 45273
14 Balasz Szabolcs 05-11-1996 42368
15 Balazs Lajos Norbert 08-03-2003 46301
16 Balint Mark Csaba 22-07-2009 49988
17 Balla Lorand Akos 10-02-2002 44955
18 Balla Zalon 30-07-2003 44956
19 BALOGH ATTILA BARNA 20-11-2011 51475
20 Banda Robert Otto 28-09-2004 49515
21 BANYASZ BENCE BENJAMIN 30-01-2011 51240
22 Bapcsan David Robert 31-08-2005 48429
23 Bara Roland Sandor 12-08-2003 50199
24 Barabas Attila 13-09-1985 49717
25 Barabas Lehel 15-12-1992 42094/49671
26 Barabas Leonard 05-05-2003 50191
27 Barabasi Balazs 18-06-2003 49868
28 Barabasi Botond 26-01-2008 49971
29 Barabasi Robert 14-10-2003 49510
30 BARTHA ZENO 20-02-2011 51472
31 BARTHA LASZLO 16-10-2009 50881
32 BELENYESI BOTOND 28-10-2011 51515
33 Bende David 04-02-2008 50682
34 Bende Erwin 05-06-2005 48735
35 BENEDEK ADAM 17-10-2009 50879
36 BENEDEK JOZSEF 11-09-2008 51488
37 Benke Nandor Botond 18-02-2008 50379
38 Bente Eduard 26-08-2001 49513
39 BERECZKI MARK 07-04-2011 51483
40 Bereczki Almos 20-07-2007 49991
41 Bereczki Gergo 20-07-2007 49987
42 Beres Duha Akos Bence 26-06-2002 45853
43 Berki Geza 26-03-1998 45233
44 Besehyei Elod 27-11-2002 44676
45 BIRO BENETT 09-04-2011 51478
46 Biro Edgar Zalan 29-11-2002 45913
47 Bitai Gellert Zsolt 12-02-2008 51489
48 Boanta Alex Adrian 01-11-2006 49771
49 BOGDAN MIRCEA FLORIN 14-01-1986 35408
50 Borbely Arnold 07-06-2000 49897
51 Borbely Robert 29-03-2000 49562
52 Bota Cristian 18-03-1989 42171
53 Botorea Alexandru Emil 28-11-1993 37873
54 Botos Flavius 16-10-2008 50346
55 BOZAC DOREL FLORIN 14-04-1995 44763
56 Brai Paul 26-08-1987 1967
57 Bucur Ionut-sorel 11-09-1991 38311
58 Bucur Virgil Ovidiu 07-08-1982 32086
59 Bukkosi Bence 05-10-2003 48786
60 Buzas Sabin Gabriel 19-09-2002 45856
61 Chiorean David 16-05-2002 45308
62 Ciula Csongor-gyorgy 17-01-1983 38367
63 COCIS MARK 03-08-2010 51243
64 Cosma Iulian Dan 13-08-2001 49261
65 Costea Ovidiu 29-06-1995 44068
66 Cotarla Alexandru Ioan 08-04-1998 42653
67 Cseh Lorand Lehel 29-05-2006 47912
68 Csergezan David Ioan 11-10-2006 48699
69 Csiki Hunor Endre 16-03-2005 48332
70 Csiszer Daniel 07-10-2006 50266
71 Csizmadia Robert Zsolt 27-03-2003 50483
72 Cucuiet Alexandru 12-05-2001 43902
73 CZUCZUSI ZOLTAN 19-03-1997 45275
74 DAN MIHAI 46523
75 Danciu Nicolae-virgil 05-02-1991 37552
76 Daraban Lucian Ovidiu 17-05-1994 45378
77 David Balazs Botond 30-09-2007 48780
78 David Istvan Norbert 20-06-2005 48781
79 Demeny Hunor 15-07-2005 47911
80 Demeter Daniel 14-09-2005 48966
81 Demeter Tamas 23-04-2000 44808
82 Detesan Dan Emil 26-11-1980 28630
83 Dezsi David 04-02-2009 49208
84 DOBOS ERIK ALEXIS 20-07-2009 50882
85 Dogaru Robert 22-08-2002 44677
86 Domokos Alex 21-03-2004 44736
87 Domokos Bence 12-03-2007 48224
88 DOMOKOS BOTOND 13-12-2010 50932
89 Dosa Csaba 09-06-2004 48851
90 DOSA TAMAS 16-03-2010 51245
91 Dudas Csaba 18-09-2001 47935
92 Dudas Levente 02-02-1993 42746
93 Enyedi Matyas 21-06-2007 48964/47848
94 Erdos Balazs Arnold 02-03-2001 47883
95 Erdos Csongor 09-02-2002 45865
96 Fabian David 18-11-1995 49540
97 Fabian Flavius Bogdan 28-06-2005 50640
98 FABIAN ZALAN ROBERT 05-08-2009 50877
99 FAGARAS TEODOR CALIN 12-08-1995 44764
100 FANCSALI DANIEL 13-05-2001 49895
101 Fanfaret Roland 13-11-1996 41320
102 FARCZADI ATTILA 18-05-1975 42895
103 FARCZADI TAMAS 31-05-2010 51247
104 Farkas Gergo 15-10-2006 50758
105 Farkas Norbert 29-10-1997 45235
106 Farkas Zsolt 26-06-2002 46337
107 Fazakas Csaba 18-03-2008 50385
108 Fazakas Henrik 01-08-2005 48177
109 Fazakas Tamas 24-09-2005 46086
110 Feher Szilard Csaba 14-10-2005 46934
111 Fekete Akos 29-10-2005 47940
112 Fekete Benjamin Daniel 06-06-2003 50481
113 FEKETE MATYAS 30-09-2000 49898
114 FEKETE PAL 47885
115 FEKETICS ZALAN 09-11-2008 51188
116 FERENCZI DAVID SZILVESZTER 21-02-2011 51477
117 Finna Laszlo 18-07-2003 44732
118 Fodor Gyorgy Bela 20-12-2007 50681
119 Fodor Rudolf Bela 06-05-2007 50680
120 FODOR JANOS ISTVAN 22-04-1988 45690
121 FODOR JOZSEF LASZLO 18-07-2009 50464
122 Fodor Norbert Hunor 03-05-2009 49973
123 Fogarasi Gyorgy Lorand 01-06-2003 49071
124 Frunza Remus 10-03-1990 37544
125 Fulop miklos 18-07-1979 48537
126 Gal Sandor 11-10-2000 49900
127 Gal Szabolcs 19-05-1995 42125
128 German Lucian Emilian 18-08-1996 39852
129 Gherman Alex-nicolae 19-03-2002 48222
130 Gocsi Martin 05-11-2002 44954
131 Golya Simon Ramon 06-12-2003 50478
132 Greu Daniel Cristian 23-03-2003 45966
133 Gritto Csaba 17-02-1998 45231
134 Gritto Tinamer 11-07-1996 45229
135 Gyepesi Deak Francisc Levente 12-06-2008 49203
136 Gyorgy Jozsef Attila 23-08-1989 39189
137 Gyorgy Lorand Norbert 12-04-2000 49512
138 Gyulai Flavius Alex 17-01-2001 49969
139 Hajdo Roland Karoly 01-09-1998 43564/A
140 Harhoi Rares 12-10-2003 48195
141 Harko Cziko Abel 26-06-2007 49837
142 HARSANYI SIMON 22-03-2008 50828
143 Helmick Patrick 27-07-2006 49137
144 Henter Kolos 24-02-2009 50883
145 Holom Cornel Vadim Tudor 31-05-2002 49229
146 Iambor Norbert 23-05-2004 48848
147 Iernutan Cristian 04-11-1995 41631
148 Ignat Attila Sandor 05-03-2007 49199
149 IMRE ZOLTAN 21-10-1994 45226
150 IMRE ZSOLT 08-01-1997 45227
151 Imreh Huba 14-01-1998 42295
152 Imreh Roland 14-06-2009 49207
153 Irsai Lorand 13-09-2005 46586
154 Jakab Zoltan 16-08-1995 47036.
155 Jako Hunor 09-10-2007 50477
156 JANOSI RANCZ PETER 30-03-2011 51473
157 Jeremias Krisztian 26-05-2003 45060
158 Joanovics Matyas 06-09-2003 49511
159 Jurcan Cosmin 18-08-1995 46055
160 Kadar Barna 05-02-1994 40541
161 Kadar Csaba Krisztian 06-05-2007 50378
162 Kadar Nimrod Lajos 29-01-2005 49451
163 Kadar Szilard Roland 05-12-2005 50689
164 Kadar, Kusid Kalman 04-02-2008 49177
165 Kakucs David 01-01-2006 49835
166 KALO GEZA-CATALIN 10-06-1987 34827
167 KANYARO NORBERT 02-08-2008 50835
168 KARACSONYA ISTVAN 29-07-1999 45230
169 Kasper Norbert Lehel 08-04-2002 45910
170 Katana Tibor Szilard 26-11-1998 41569
171 Kecskes Kerestely David Attila 13-07-2000 49611
172 Kerekes Robert 02-11-2002 48556
173 KEREKES SZABOLCS 03-05-2007 49561
174 KERESSZEGI PETRAS 06-06-2011 51480
175 Kerestes Bencze Zyon 24-12-2003 45398
176 Keresztes Balazs 19-08-2006 49136
177 Keresztes Bela 05-10-2001 49266
178 Keresztesi Szilard 08-08-1998 49675
179 Keresztesi Zoltan 24-10-1987 40660
180 Kereszturi Lorand 05-10-1988 41245
181 Kertesz Akos 06-03-2009 49212
182 KIBEDI ARNOLD 10-03-1995 40933
183 KILYEN HUNOR 03-01-2011 51485
184 Kis Janos 12-07-2006 47938
185 Kiss Laszlo Krisztian 07-06-2006 47887
186 KISS TIBOR BENJAMIN 06-02-2011 51484
187 Kocsis Zsigmond Attila 15-06-2001 48555
188 KOLCSAR PETER 14-01-2008 51487
189 Kontzey Hunor 20-03-2001 48207
190 Koreh Szilard Zsolt 04-06-2002 48558
191 Koszta Alpar 01-04-2007 50802
192 Kovacs Roland Botond 25-09-2008 51490
193 Kovacs Bela Krisztian 27-05-2009 49992
194 Kovacs David 19-02-2002 45862
195 KOVACS ERNO 12-08-1996 45228
196 KOVACS KRISTOF 30-07-2011 51474
197 Kovacs Szabolcs 14-02-1995 49691
198 Kovesdi Matyas 10-02-2004 48383
199 Kristaly Hunor 03-03-1991 41720
200 Kristof Lorant 01-12-2002 45246
201 Kurjatko Szilard` 03-09-2007 49974
202 Kurucz Barna Botond 16-11-2003 48846
203 Laczko Szilveszter 15-08-2000 45123
204 LAKO JANOS 03-07-1982 51470
205 Laszlo Balasz 13-11-2007 48078
206 LASZLO CSONGOR ZALAN 20-07-2011 51479
207 Laszlo Ferenc Laszlo 22-06-2005 48053
208 LASZLO NIMROD 29-10-2008 50836
209 LASZLO SZABOLCS LORAND 05-09-1995 45236
210 LENGYEL SANDOR 27-04-2010 51386
211 Lengyel Aron 31-05-2007 49146
212 Lengyel Daniel 31-05-2007 49145
213 LENGYEL ISTVAN 01-05-1986 38877
214 LORINCZ ALEXANDRU JOZSEF 17-10-1997 45377
215 Lorincz Balint Attila 19-05-2005 50198
216 Lorincz Csaba Zoltan 17-01-2007 50196
217 Lorincz Norbert 04-12-2003 48785
218 LUCA DRAGOS OVIDIU 06-08-1996 45414
219 Ludusan Marius 29-11-2002 46643
220 Ludusan Marius Cristian 28-07-2004 46626
221 Lukacs Csaba Geza 11-06-2003 48382
222 Lukacs Hunor 22-03-2006 49139
223 Macaveiu Vasile 20-02-2001 45798
224 MAJOR DAVID 24-11-2009 50880
225 MARIAN MILAN 06-06-2011 51486
226 Markus Norbert 15-07-2002 49867
227 MARTON ARON 17-03-2009 51385
228 MARTON ATTILA 20-08-1993 45234
229 Marton Erik David 22-02-2009 49204
230 Marton Mark 05-02-2005 48305
231 Mathe Zsolt 07-12-1994 45035
232 Mera Andrei Loredan 01-11-1994 41379
233 Meszesi Csaba 08-08-2006 50815
234 MEZEI PETER 20-10-2009 51471
235 Mihaly Norbert 12-06-2003 44742
236 Mihaly Zoltan Tamas 17-02-1995 41395
237 Miklos Arpad Hunor 26-02-1999 48627
238 Mille Daniel 23-01-2007 50380
239 Moldovan Liviu-cosmin 21-07-1990 40961
240 Moldovan Norbert Augustin 30-05-2000 49514
241 Moldovan Tamas 08-04-1995 2531
242 Molnar David Daniel 16-01-1999 44861
243 Molnar Ferenc 20-10-1991 18519
244 Molnar Ferenc Lorand 31-08-1997 42935
245 MOLNAR HUBA CSABA 04-07-2000 49896
246 MOLNAR TAMAS BENCE 29-06-2010 51251
247 Mozes Adam 19-10-2008 50082
248 MURESAN NELUTU 10-10-1996 44406
249 MUZSNAI MAGYAROSSY 23-02-2010 51249
250 Nagy Adam 08-11-1998 43565
251 Nagy Aladar 16-08-2001 49333
252 NAGY ARNOLD 17-02-1996 45899
253 Nagy Csaba Laszlo 01-12-2006 49143
254 Nagy Csaba-zsolt 15-09-1982 35104
255 Nagy Hunor Zsolt 04-04-2002 46859
256 Nagy Hunor Zsolt 26-05-2009 49990
257 Nagy Krisztian 07-07-2007 48225
258 NAGY LEHEL 15-01-2010 51250
259 Nagy Norbert Krisztian 10-05-2006 49142
260 NAGY ZENTE 47937
261 NASTE MARIAN 18-02-1995 43192
262 NEAMTIU RAZVAN 15-10-1996 45898
263 Nemes Nagy Botond 08-05-2004 48852
264 Nemes Nagy Robert 08-05-2004 48853
265 Nemet Attila Balazs 05-11-2003 50195
266 Nemet Denisz Mark 10-05-2005 50194
267 Nemet Hunor Barna 22-06-2005 48796
268 Nemet Istvan Daniel 08-12-2003 50201
269 Nemet Lajos Jozsef 03-07-2004 50193
270 NEMET MARTON PAL 08-05-1994 46052
271 Nemet Zoltan 21-01-2008 50203
272 NISTOR SERGIU 1998 11612
273 Novak Nimrod Botond 03-02-2003 45366
274 Oprea Tiberiu Cristian 03-03-2002 49869
275 Orban Raoul Alexandru 18-11-2005 48708
276 Ordogh Attila 12-12-2003 46299
277 Osvath Csongor 19-07-2003 44957
278 Otvos Rajmond 22-03-2006 50639
279 Pal Robert Tamas 03-09-2007 50397
280 Palko Arpad Norbert 05-03-2004 46058
281 Pap Norbert Botond 24-02-2004 48787
282 Pap Szabolcs 18-06-2001 47942
283 Papp Balint Tamas 06-03-2006 49141
284 Papp Daniel 04-05-2005 48784
285 Papp Norbert Szabolcs 14-03-2001 47936
286 Papp Rajmond 25-03-2008 49560
287 PASCAN ALIN SEPTIMIU IOAN 06-07-1984 45237
288 Petras Lajos Martin 18-10-2001 49687
289 PINTICAN ALIN CORNEL 15-01-1988 45537
290 Pora Jozsue 28-10-2006 49138
291 Pora Mark 28-06-2004 48971
292 Porcolab Richard 22-12-2005 47939
293 Potor David Ioan 11-05-2000 43890
294 PUJI BOTOND 37778
295 Puscas Narcis Dorinel 21-02-2002 44670
296 Puskas David Attila 26-11-2007 50386
297 Rachita Radu 14-09-1994 39777
298 RADU CIPRIAN 23-01-1993 46107
299 RAT ODON 28-02-1997 45274
300 Ratiu Octav Mihai 30-09-2004 49559
301 Reman Attila 23-05-2004 49070
302 RENDES SZILARD 1993 40921
303 Rigmanyi Nimrod ERIK 26-01-2009 49975
304 Rigmanyi Zsombor 28-06-2000 47886
305 RISCA ALEXANDRU MIHAI 05-10-1994 45769
306 ROMAN NORBERT 10-08-2018 51518
307 Ruja Rares-iulian 14-10-1997 39850
308 RUJA VLAD MIRCEA 36920
309 SABAU FLAVIUS 10-12-1994 46053
310 Sandor Richard Zsolt 03-09-2003 49233
311 Sarosi Mark 14-07-2006 49836
312 Schaffer Norbert Sandor 13-01-2003 48773
313 Schuller Daniel 18-01-2007 49078
314 Sebestyen Gyula-david 22-12-1991 38247
315 Selyem Balazs 20-01-2010 49972
316 Siklodi Nimrod 28-12-2001 48393
317 Siko Csongor 26-08-2007 50656
318 Siko Istvan Daniel 13-06-2004 46577
319 Silaghi Catalin Adrian 28-02-1996 40739
320 Silion Alexandru 14-07-1996 9241
321 Silvasan Ionut 02-04-2009 49206
322 SIMENFALVI SANDOR BALAZS 01-04-2010 51248
323 Simonfi Szilard Csaba 01-01-2003 48240
324 Sipos Attila Istvan 21-04-1981 49554
325 Sofalvi Gellert Szabolcs 23-08-2008 49989
326 SOFALVI KRISTOF SANDOR 28-07-2011 51481
327 SOMESAN ANDREI 10-01-1996 45897
328 Somodi David Lorand 09-05-2004 50200
329 Somodi Kristian 17-10-2002 48628
330 Soos Norbert 15-10-2004 47941
331 Stark Szilard Botond 14-09-2000 49509
332 Stoica Rares Stelian 25-02-1994 2655
333 Strete Aurel 12-02-1981 34859
334 Suba Gellert Miklos 09-10-2001 48629
335 Sugar Sebastian 11-03-1985 44991
336 Sukei Krisztian 20-02-2006 49140
337 Suto Darius Erik 29-05-2008 50388
338 SZABADOS ATTILA 26-04-2010 51242
339 Szabo Akos 04-02-2006 50686
340 Szabo Akos 22-06-2010 51244
341 Szabo Zalan 17-05-2017 50684
342 Szabo Botond Hunor 21-07-2003 50202
343 Szabo Csaba 26-08-2003 49558
344 SZABO LEVENTE 47880
345 SZABO ORS 02-05-2010 50918
346 Szabo Roland Patrik 21-04-2008 50480
347 Szabo Tamas Milan 29-01-2009 49970
348 Szakacs attila 18-08-2009 50192
349 Szakacs Szabolcs 20-04-2002 44674
350 Szanto Attila 08-08-2009 50476
351 Szanto Szilard 25-09-2000 45146
352 SZASZ ALBERT 47889
353 Szasz Lorand 01-09-2002 48454
354 Szekeli Sebastian 44926
355 Szekeres Botond David 23-08-2002 48557
356 Szekeres Eduard Levente 07-10-2007 50479
357 Szep Martin 11-01-2001 48782
358 Szepessy Elod Laszlo 30-10-2007 49205
359 Szepessy Laszlo 06-08-2002 48219
360 Szeverfi Raul Alexandru 50683
361 Szilagyi Robert 20-09-2005 48783
362 SZOCS BALAZS 13-09-2008 51239
363 Szoverfi Bence 01-11-2007 49144
364 SZOVERFI DANIEL 28-04-2002 50852
365 Szoverfi Istvan Kristian 23-04-2008 50364
366 Tamas Attila 14-01-1996 40738/5441
367 TAMAS BELA 04-07-1995 46054
368 Tamas Robert Levente 03-08-1998 43544
369 TAMAS SZABOLCS HUBA 30-09-2000 49899
370 TEBA NORBERT 47843
371 Timar Milan Peter 22-02-2011 51241
372 TOASO KRISZTIAN LORAND 13-04-2008 50834
373 TORDAI ARMAND ISTVAN 15-01-2010 51246
374 Torok David Zalan 12-04-2001 45857
375 Torok Jozsef 18-02-2002 48384
376 TOROK KRISTOF 03-12-2010 50875
377 Torok Mark 14-11-2006 49751
378 TOROK MARK 13-01-2009 50876
379 Torok Szabolcs 14-01-1994 2524
380 Toth Robert 04-08-2002 45343
381 Toth Erik 17-02-2007 49608
382 TOTH NORBERT 47943
383 Toth Robert 15-02-2002 44666
384 Toth Robert 09-08-2003 46347
385 TOTO MOZES SALAMON 08-07-2006 50874
386 Toto Szilard 23-03-1995 41499
387 TRIF VLAD IONUT 39369
388 Tudoreanu Alex 24-08-2008 50387
389 TURC DENIS 04-08-2008 51189
390 Udvar Andrei 14-05-1986 45485?
391 Ungur Mircea Ciprian 12-10-1989 4459
392 Ungvari Bence Laszlo 25-09-2003 49230
393 Vantu Cristian 24-09-2001 44432
394 VARGA ROBERT 47882
395 Vargha Roland Levente 22-04-2002 45860
396 Vas Robert Attila 29-07-2000 49263
397 Vass David Janos 26-02-2006 50685
398 VEGH ALMOS ORS 14-09-2012 51482
399 Velichea Dan- Viorel 14-08-1994 39862
400 Veres Pavel Georgian Casian 24-10-2202 46057
401 Voda Rares Mihai 12-01-2003 49610
402 WEISZ HUNOR 16-05-2009 50878
403 Zagon Raul Nicolae 23-12-2004 48849
404 ZAHARIA VIOREL VASILE 20-09-1995 40746
405 Zibilianu Daniel Rudolf 31-08-2000 49609
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori U 13, SERIA I Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 10
05-11-2018
A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 6
06-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 5
29-09-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 4
22-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. TORPI MS TG.MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 1
05-09-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 13, SERIA II Etapa 11
11-11-2018
A.C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
Juniori U 13, SERIA II Etapa 10
03-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 9
29-10-2018
CSM TG MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 7
13-10-2018
A.S. VOINTA GANESTI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 6
06-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 5-0
Juniori U 13, SERIA II Etapa 5
29-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 4
23-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 1
01-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 9
11-11-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 7
21-10-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 11, SERIA I Etapa 6
14-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 5
07-10-2018
ACS SPORTING REGHIN
Juniori U 11, SERIA I Etapa 4
29-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 2
16-09-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 11, SERIA I Etapa 1
21-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 9
11-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 8
05-11-2018
CSM TG MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 7
13-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 6
19-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 5
12-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 4
06-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 3
30-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 2
22-09-2018
C.S. IERNUT
Juniori U 11, SERIA II Etapa 1
15-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 9
05-10-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 8
05-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 6
23-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 5
23-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 8, SERIA I Etapa 3
09-09-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 2
09-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA II Etapa 9
07-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA II Etapa 7
07-10-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 8, SERIA II Etapa 6
23-09-2018
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Juniori U 8, SERIA II Etapa 4
23-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA II Etapa 3
09-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA II Etapa 1
16-09-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 9, SERIA II Etapa 9
22-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 8
22-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Observatii: A N U L A T
Juniori U 9, SERIA II Etapa 7
22-09-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 9, SERIA II Etapa 6
16-09-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 5
16-09-2018
CSM TG MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 4
16-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 3
08-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA II Etapa 1
08-09-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 9, SERIA III Etapa 12
06-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 11
06-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 10
06-10-2018
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Juniori U 9, SERIA III Etapa 9
23-09-2018
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 8
23-09-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 9, SERIA III Etapa 7
23-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 6
16-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 5
16-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 4
16-09-2018
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Juniori U 9, SERIA III Etapa 3
09-09-2018
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
Juniori U 9, SERIA III Etapa 2
09-09-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Juniori U 9, SERIA III Etapa 1
09-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 10
05-11-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 8
24-10-2018
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Juniori U 15, SERIA I Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 6
05-10-2018
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Juniori U 15, SERIA I Etapa 5
02-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 4
19-09-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 15, SERIA I Etapa 3
12-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 1
16-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Observatii: A M A N A T
Liga a IV-a Etapa 9
11-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 2-2
Liga a IV-a Etapa 8
04-11-2018
C.S. IERNUT
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 7
27-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 6
21-10-2018
A.C.S. FORTA SANPAUL
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 5
14-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 4
07-10-2018
A.C.S. VIITORUL ALUNIS
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 3
30-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 2
22-09-2018
C.S. MURESUL CHIRILEU
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 1
15-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Pauza: 0-0
MEMORIALUL GH OLA Etapa 1
29-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
MEMORIALUL GH OLA Etapa 1
29-10-2018
C.S.M. AVANTUL REGHIN
MEMORIALUL GH ENE Etapa 5
31-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Observatii: FINALA
MEMORIALUL GH ENE Etapa 3
31-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Observatii: SEMIFINALA II
MEMORIALUL GH ENE Etapa 2
31-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
MEMORIALUL GH ENE Etapa 2
31-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe