Informari si comunicate
27-07-2015
In atentia tuturor membrilor afiliati

Certificat de Identitate Sportiva

detalii...
Categoria AJF
26-07-2015
Testare fizica arbitri

Testare fizica - 09.08.2015

detalii...
Categoria CJA
25-07-2015
Program tinere talente

Selectie arbitri - Program tinere talente 2015-2016

detalii...
Categoria CJA
16-07-2015
SUPERCUPA judetului Mures

IERNUT - 19.08.2015 ora 18.00

detalii...
Categoria AJF
15-07-2015
Vizita medicala arbitri

Program vizite medicale si date contact cabinet medical

detalii...
Categoria CJA
15-07-2015
Inscriere in competitii

Data limita depunere dosare pentru inscrierea in editia de campionat 2015-2016

detalii...
Categoria AJF
14-07-2015
Testare observatori

Consfatuire observatori lot judetean - 04.08.2015

detalii...
Categoria CJA
09-07-2015
Felicitari A.S.A Tirgu Mures

A.F.C. A.S.A. Tirgu Mures a castigat Supercupa Romaniei Timisoreana

detalii...
Categoria AJF
04-07-2015
Felicitari A.S.C.F. Avantul Mihesu de Campie

A.S.C.F. Avantul Mihesu de Campie - CAMPIOANA Cupa Secuilor faza nationala

detalii...
Categoria AJF
04-07-2015
CUPA ROMANEI editia 2015-2016

In atentia echipelor participante in campionatul Ligii a VI-a

detalii...
Categoria AJF
toate comunicatele

C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA


C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA

Localitatea Sovata

Informatii generale
Teren Central / Sovata
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Adam Ervin 8187
2 Almasan Ioan Adrian 48113
3 Amburus Marton 13-11-1995 45627
4 ANGI CSABA-SANDOR 27-01-1979 30505
5 Antal Jozsef 19-08-2002 45014
6 Balint Levente 30-01-1989 35538
7 BARTHA DAVID 30-10-2004 46064
8 Bereczki Endre 25-06-1993 40037
9 BIRTALAN HUNOR 20-05-2002 43468
10 BIRTALAN HUNOR 04-02-2001 45017
11 BODA ATTILA 11-02-2001 45419
12 BOGDAN ANDREI DORIN 14-12-1991 38134
13 Bokor Barna 10-10-2005 46075
14 Bokor Ervin 06-05-1994 43310
15 Bokor Kristof 16-08-2004 46066
16 BOKOR NORBERT 28-02-1996 40840
17 Branda Emilian 01-01-1984 37417
18 Butiu Mihai 29-05-1990 38120
19 Chiorean Dosa Filip 03-12-1993 40033
20 Covaci Bogdan 48043
21 CSOMA ALPAR 22-03-1984 30173
22 Csoma Ferenc 09-07-1977 29252
23 DEAK ISTVAN-ZSOLT 03-06-2002 45284
24 DEMENY JANOS ZSOLT 02-01-1995 40897
25 DEMETER LEVENTE 47079
26 DOBRE BOGDAN 46296
27 Dobric Victor 37079
28 DODO KAROL 1997 42340
29 DOMOKOS LASZLO 25-04-1992 39285
30 DOSA ARPAD 21-02-1990 39548
31 Fazaka Tamas 08-05-1995 40041
32 FULOP SANDOR 42251
33 FULOP ZSOLT 10-01-1994 41048
34 Gaghi Zsolt 25-10-1996 44282
35 GEREB ZSOLT 07-06-1993 40034
36 GERGELY ROBERT 25-08-1994 41740
37 Ghira Rares 2650
38 HALOS ATTILA 46709
39 Hollos David 24-01-2004 46072
40 ILYES ISTVAN TAMAS 11-05-1996 46113
41 IMRE ISTVAN 20-10-1993 10636
42 JANOSI ROLAND-GERGELY 12-06-2002 45013
43 Jeremias Ahoras 4436
44 JEREMIAS ANDRAS 11-05-1984 31130
45 JEREMIAS BARNA 25-08-1988 415
46 Jeremias Krisztian 26-05-2003 45060
47 Jeremias Zoltan 13-02-1976 28730
48 JOJSA PAL 1997 46284
49 KACSO CSABA 21-12-1994 40035
50 KACSO GELLERT 19-12-1991 40399
51 Kacso Karoly-robert 19-08-2001 45019
52 KELEMEN ALPAR 11-11-2002 45022
53 KELEMEN CSONGOR-ISTVAN 03-12-1987 36866
54 KENESI BALASZ ATTILA 29-12-2003 46074
55 Kirilla Levente 35381
56 KISS ZOLTAN 23-02-2004 46069
57 Kolumban Robert 13-08-2002 45012
58 KOSZTA CSABA 26-07-1994 40036
59 KOVACS LEVENTE 08-04-1994 41042
60 Kovacs Sandor 37838
61 Kozma Hunor Zsolt 04-11-1994 41966
62 KRAL SANDOR-CSABA 09-08-1992 38128
63 Kulcsar David 24-04-2002 45020
64 Laszlo Botond 26-05-2004 46071
65 Lengyel Otto 25-02-2002 45015
66 LENGYEL ZSOLT 29-04-1997 45626
67 LORINCZ NORBERT 26-03-2001 45418
68 Lukacs Ervin 46297
69 MAJLA ROBERT 46866
70 MAN MIRCEA DAIAN 31-01-1995 40838
71 MARTON KAROLY 40344
72 Marton Zsolt 12-08-1997 43202
73 MIS GHEORGHE CRISTIAN 14-11-1994 41045
74 MITRA SZILARD 34822
75 MOLNAR ALPAR 12209
76 MOLNAR ZOLTAN ISTVAN 24-12-1974 27397
77 MOLNAR ZSOLT 14-06-2002 45021
78 MOLNUS MIKLOS 23-02-1994 42521
79 NAGI SZABOLCS 19-03-1991 39289
80 Nagy Jeno 15-10-1986 35135
81 NASTE SILVIU 2656
82 NIKOLICS FERENC-HUNOR 03-06-1988 38282
83 NYITRA LASZLO SZABOLCS 15-06-1978 45059
84 OLTEAN CALIN 32584
85 OLTEAN CSONGOR 2001 46294
86 Orban Mark Attila 17-11-2004 46076
87 PAL LORAND 20-11-2001 45023
88 Pal Szabolcs 38124
89 PAL SZILARD 42200
90 PALKO LEHEL 20-11-1994 45417
91 Pap Imre Levente 07-11-1993 44774
92 PETER ARPAD 08-04-1977 29257
93 Pop Andrei Ionut 28-08-1994 41134
94 SACELEAN CIPRIAN 02-10-1979 32960
95 SALAGHIE CALIN SERGIU 10-05-1993 2651
96 Silion Petru 28-02-1989 36770
97 Simo Csaba 08-08-1995 40842
98 Simo Robert 25-09-1993 40129
99 SZABO LEVENTE 20-11-2003 46070
100 SZABO RAJMUND RICHARD 09-12-2003 46065
101 Szasz Bela-szabolcs 27-11-2001 45018
102 SZASZ ISTVAN 14-07-1996 45628
103 Szasz Norbert 08-06-1993 40040
104 SZEKELY BARNA 1991 38135
105 Takacs Arnold Levente 24-10-1996 40841
106 TAKACS SZILARD 47081
107 TAMAS ATTILA 1990 8419
108 TAMAS ATTILA 23-09-1990
109 Tofalvi Roland 23-05-2005 46073
110 TOTH DAVID 18-11-2001 45016
111 UNGVARI BENCE 12212
112 Vass Ferenc 8472
113 VASS ISTVAN 12-07-1990 38129
114 VULTUR ROBERT 08-09-2004 46068
115 ZOLDI LASZLO MATYAS 23-10-1995 41043
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 34
06-06-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 33
03-06-2015
A.S. GAZ-METAN DANES
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 32
21-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 31
16-05-2015
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 30
09-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 29
09-05-2015
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN
Liga a IV-a Etapa 28
30-04-2015
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
Liga a IV-a Etapa 27
25-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 26
22-04-2015
A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 25
20-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 24
11-04-2015
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
Pauza: 2-2
Liga a IV-a Etapa 23
04-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Liga a IV-a Etapa 22
28-03-2015
F.C. GAZ-METAN TG.MURES
Pauza: 4-4
Liga a IV-a Etapa 21
21-03-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 20
14-03-2015
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 19
07-03-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 18
28-02-2015
A.C.S. ARENA SIGHISOARA
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 17
29-11-2014
A.C.S. MURESUL CUCI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 16
22-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-3
Liga a IV-a Etapa 15
15-11-2014
A.S. M.S.E. 08 TG.MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 14
08-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 13
01-11-2014
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 12
25-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 11
17-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-2
Liga a IV-a Etapa 10
11-10-2014
A.S. MURESUL NAZNA
Pauza: 5-0
Liga a IV-a Etapa 9
04-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-2
Liga a IV-a Etapa 8
27-09-2014
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-3
Liga a IV-a Etapa 7
24-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 6
19-09-2014
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA
Pauza: 4-0
Liga a IV-a Etapa 5
12-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 4
10-09-2014
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI
Pauza: 2-2
Liga a IV-a Etapa 3
05-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 2
30-08-2014
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 1
23-08-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 1-1
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 18
10-04-2015
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 17
02-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 16
29-03-2015
A.C.S. ARENA SIGHISOARA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 15
21-03-2015
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 14
13-03-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 13
29-11-2014
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 12
23-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 11
15-11-2014
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 10
08-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 9
31-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 8
25-10-2014
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 7
20-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 6
10-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 5
04-10-2014
C.S.S. SIGHISOARA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 4
27-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 3
24-09-2014
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 2
21-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori D seria I Etapa 1
13-09-2014
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 18
22-03-2015
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 17
15-03-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 16
01-12-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 15
26-11-2014
L.P.S. TG.MURES
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 14
23-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 13
14-11-2014
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 11
12-11-2014
A.S. TRANSIL 2008
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 10
01-11-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 9
26-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 8
19-10-2014
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 7
15-10-2014
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 6
11-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 5
05-10-2014
A.C.S. SPERANTA TG.MURES
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 4
28-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 2
19-09-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, Juniori E seria I Etapa 1
14-09-2014
A.S. ELITA NAZNA
CUPA ROMANIEI Etapa 2
08-10-2014
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 1-0
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 8
16-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 7
09-05-2015
A.C.S. MURESUL LUDUS
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 6
06-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 5
26-04-2015
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 4
19-04-2015
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 3
11-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 2
03-04-2015
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E Etapa 1
28-03-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 6
15-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 5
09-05-2015
A.C.S. SPERANTA TG.MURES
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 4
04-05-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 3
24-04-2015
A.S. SPICUL GHEJA
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 2
18-04-2015
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Copii si juniori, PALMARES 1 Juniori D Etapa 1
29-04-2015
F.C. GAZ-METAN TG.MURES
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Hotel President
Hotel President

Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Consiliul Judetean Mures
Consiliul Judetean Mures

Federaţia Română de Fotbal
Comisia Centrala a Arbitrilor
Sarbatoriti luna aceasta