Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Vineri, 10-04-2020

Niciun meci

Sambata, 11-04-2020

1 FC Ceahlaul Piatra Neamt
ACS Unirea Tamaseni
/ Juniori D (U13), etapa 18 00:00 - - - - -
2 LPS Piatra Neamt
FC Ozana Targu Neamt
/ Juniori D (U13), etapa 18 00:00 - - - - -
3 LPS Roman
LPS II Piatra Neamt
/ Juniori D (U13), etapa 18 00:00 - - - - -
4 CSM Roman
CS FC Pietricica Piatra Neamt
/ Juniori D (U13), etapa 18 00:00 - - - - -
5 CSM Ceahlaul Piatra Neamt
CSS Targu Neamt
/ Juniori D (U13), etapa 18 00:00 - - - - -
6 LPS Piatra Neamt
Bradul Roznov
/ Juniori C (U15), etapa 9 00:00 - - - - -
7 LPS Roman
LPS II Piatra Neamt
/ Juniori C (U15), etapa 9 00:00 - - - - -
8 FC Ozana Targu Neamt
ACS Unirea Tamaseni
/ Juniori C (U15), etapa 9 00:00 - - - - -
9 AS Bradu Borca
CSM Ceahlaul Piatra Neamt
/ Juniori C (U15), etapa 9 00:00 - - - - -

Duminica, 12-04-2020

1 Zorile Urecheni
Bravo Bodesti
Comunal Urecheni / Urecheni Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
2 CS Speranta Raucesti
AS Bradu Borca
Speranta Raucesti / Raucesti Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
3 Energia Pingarati
A.S. Grumazesti
Teren STEJARU / Pingarati Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
4 Flacara Brusturi
ASF Girov
Comunal Brusturi / Brusturi Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
5 Ozana Timisesti
Vointa Dochia
Ozana / Timisesti Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
6 Stejarul Tibucani
Viitorul Podoleni
Comunal Tibucani / Tibucani Liga 4 - Seria A, etapa 18 11:00 - - - - -
7 AS WST Oniceni
Siretul Doljesti
Comunal / Oniceni Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -
8 Stejarul Stanita
Moldova Pildesti
Stanita / Stanita Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -
9 Unirea Trifesti
Moldova Cordun
Comunal / Trifesti Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -
10 Victoria Horia
Cetatea Gidinti
Victoria / Horia Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -
11 Vointa Bozieni
Vulturul Costisa
Bozieni / Bozieni Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -
12 Vointa Ion Creanga
Vointa Valea Ursului
Vointa Ion Creanga / Ion Creanga Liga 4 - Seria B, etapa 18 11:00 - - - - -

Luni, 13-04-2020

Niciun meci

Marti, 14-04-2020

Niciun meci

Miercuri, 15-04-2020

Niciun meci

Joi, 16-04-2020

Niciun meci

Vineri, 17-04-2020

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP