Program competitional

Liga 4


Etapa 1     09-09-2018 - 11:00


1) CS Ozana Targu Neamt - AS Bradu Borca    1 - 4
2) Energia Pingarati - CS Speranta Raucesti    0 - 4
3) Moldova Cordun - Victoria Horia    1 - 2

Etapa 2     16-09-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - Victoria Horia    5 - 0
2) CS Speranta Raucesti - Moldova Cordun    3 - 1
3) CS Ozana Targu Neamt - Energia Pingarati    5 - 0

Etapa 3     23-09-2018 - 11:00


1) Energia Pingarati - AS Bradu Borca     -
2) Moldova Cordun - CS Ozana Targu Neamt     -
3) Victoria Horia - CS Speranta Raucesti     -

Etapa 4     30-09-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - CS Speranta Raucesti     -
2) CS Ozana Targu Neamt - Victoria Horia     -
3) Energia Pingarati - Moldova Cordun     -

Etapa 5     07-10-2018 - 11:00


1) Moldova Cordun - AS Bradu Borca     -
2) Victoria Horia - Energia Pingarati     -
3) CS Speranta Raucesti - CS Ozana Targu Neamt     -

Etapa 6     14-10-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - CS Ozana Targu Neamt     -
2) CS Speranta Raucesti - Energia Pingarati     -
3) Victoria Horia - Moldova Cordun     -

Etapa 7     21-10-2018 - 11:00


1) Victoria Horia - AS Bradu Borca     -
2) Moldova Cordun - CS Speranta Raucesti     -
3) Energia Pingarati - CS Ozana Targu Neamt     -

Etapa 8     28-10-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - Energia Pingarati     -
2) CS Ozana Targu Neamt - Moldova Cordun     -
3) CS Speranta Raucesti - Victoria Horia     -

Etapa 9     04-11-2018 - 11:00


1) CS Speranta Raucesti - AS Bradu Borca     -
2) Victoria Horia - CS Ozana Targu Neamt     -
3) Moldova Cordun - Energia Pingarati     -

Etapa 10     11-11-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - Moldova Cordun     -
2) Energia Pingarati - Victoria Horia     -
3) CS Ozana Targu Neamt - CS Speranta Raucesti     -

Etapa 11     18-11-2018 - 11:00


1) CS Ozana Targu Neamt - AS Bradu Borca     -
2) Energia Pingarati - CS Speranta Raucesti     -
3) Moldova Cordun - Victoria Horia     -

Etapa 12     25-11-2018 - 11:00


1) AS Bradu Borca - Victoria Horia     -
2) CS Speranta Raucesti - Moldova Cordun     -
3) CS Ozana Targu Neamt - Energia Pingarati     -

Etapa 13     - 11:00


1) Energia Pingarati - AS Bradu Borca     -
2) Moldova Cordun - CS Ozana Targu Neamt     -
3) Victoria Horia - CS Speranta Raucesti     -

Etapa 14     - 11:00


1) AS Bradu Borca - CS Speranta Raucesti     -
2) CS Ozana Targu Neamt - Victoria Horia     -
3) Energia Pingarati - Moldova Cordun     -

Etapa 15     - 11:00


1) Moldova Cordun - AS Bradu Borca     -
2) Victoria Horia - Energia Pingarati     -
3) CS Speranta Raucesti - CS Ozana Targu Neamt     -

Etapa 16     - 11:00


1) AS Bradu Borca - CS Ozana Targu Neamt     -
2) CS Speranta Raucesti - Energia Pingarati     -
3) Victoria Horia - Moldova Cordun     -

Etapa 17     - 11:00


1) Victoria Horia - AS Bradu Borca     -
2) Moldova Cordun - CS Speranta Raucesti     -
3) Energia Pingarati - CS Ozana Targu Neamt     -

Etapa 18     - 11:00


1) AS Bradu Borca - Energia Pingarati     -
2) CS Ozana Targu Neamt - Moldova Cordun     -
3) CS Speranta Raucesti - Victoria Horia     -

Etapa 19     - 11:00


1) CS Speranta Raucesti - AS Bradu Borca     -
2) Victoria Horia - CS Ozana Targu Neamt     -
3) Moldova Cordun - Energia Pingarati     -

Etapa 20     - 11:00


1) AS Bradu Borca - Moldova Cordun     -
2) Energia Pingarati - Victoria Horia     -
3) CS Ozana Targu Neamt - CS Speranta Raucesti     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe