Informari si comunicate
25-04-2017
Informare curs perfectionare antrenori Licenta UEFA PRO, UEFA A, UEFA B

Informare curs perfectionare antrenori Licenta UEFA PRO, UEFA A, UEFA B

detalii...
19-04-2017
HOTARARI CDC DIN 18.04.2017

HOTARARI CDC DIN 18.04.2017

detalii...
12-04-2017
HOTARARI CDC DIN 11.04.2017

HOTARARI CDC DIN 11.04.2017

detalii...
07-04-2017
MOMENT DE RECULEGERE

MOMENT DE RECULEGERE

detalii...
05-04-2017
HOTARARI CDC DIN 04.04.2017

HOTARARI CDC DIN 04.04.2017

detalii...
29-03-2017
HOTARARI CDC DIN 28.03.2017

HOTARARI CDC DIN 28.03.2017

detalii...
22-03-2017
HOTARARI CDC DIN 21.03.2017

HOTARARI CDC DIN 21.03.2017

detalii...
15-03-2017
23-02-2017
ECHIPE PARTICIPANTE LIGA 4, 2016/2017 - SEDINTA 5 MARTIE 2017

ECHIPE PARTICIPANTE LIGA 4, 2016/2017 - SEDINTA 5 MARTIE 2017

detalii...
30-01-2017
toate comunicatele

CSS Slatina

Localitatea Slatina

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 As Milcov 20 18 0 2 80-19 54p +27
2Juventus Slatina20162275-1850p+23
3 Vointa Babiciu 21 16 1 4 58-19 49p +13
4V. Valeni N.Titulescu20151468-2846p+16
5 Vedita Colonesti 20 11 4 5 61-38 37p +4
6Oltul Curtisoara19101838-4231p+4
7 Viitorul Gradinile 20 9 1 10 42-49 28p -5
8ACS Romanati Caracal19721040-4023p-7
9 Petrolul Potcoava 19 6 2 11 33-41 20p -10
10CSS Slatina20611341-6219p-8
11 Avantul Coteana 20 5 2 13 31-44 17p -13
12Oltetul Osica20421428-7014p-16
13 Viitorul Rusanesti 20 2 3 15 16-82 9p -21
14FC Olt Scornicesti20141522-817p-20
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 23
23-04-2017
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 22
19-04-2017
Oltul Curtisoara
Liga a IV-a Etapa 21
12-04-2017
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 19
02-04-2017
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 18
26-03-2017
Oltetul Osica
Liga a IV-a Etapa 17
19-03-2017
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 16
12-03-2017
Juventus Slatina
Liga a IV-a Etapa 15
04-12-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 14
27-11-2016
Viitorul Rusanesti
Liga a IV-a Etapa 13
20-11-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 11
05-11-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 10
30-10-2016
FC Olt Scornicesti
Liga a IV-a Etapa 9
23-10-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 8
16-10-2016
Vointa Babiciu
Liga a IV-a Etapa 7
09-10-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 6
02-10-2016
As Milcov
Liga a IV-a Etapa 4
18-09-2016
Viitorul Gradinile
Liga a IV-a Etapa 3
11-09-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 2
04-09-2016
V. Valeni N.Titulescu
Liga a IV-a Etapa 1
27-08-2016
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 14
07-04-2017
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 13
31-03-2017
Proxima Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 11
17-03-2017
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 10
02-12-2016
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 9
25-11-2016
CSS Corabia
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 8
18-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 6
04-11-2016
CSS Caracal
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 5
28-10-2016
LPS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 4
21-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 3
14-10-2016
Proxima Slatina
JUNIORI B1 (n.2000) Etapa 1
30-09-2016
CSS Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 8
08-04-2017
LPS Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 7
01-04-2017
CSS Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 6
25-03-2017
CSS Caracal
JUNIORI C (n.2002) Etapa 5
29-10-2016
CSS Corabia
JUNIORI C (n.2002) Etapa 4
22-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 3
15-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 2
08-10-2016
ACS Inter Olt Slatina
JUNIORI C (n.2002) Etapa 1
01-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 13
08-04-2017
Constructorul Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 12
01-04-2017
LPS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 11
25-03-2017
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 10
18-03-2017
Victoria Daneasa
JUNIORI D (n.2004) Etapa 9
26-11-2016
Sporting Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 8
19-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 7
12-11-2016
Pitic Sport Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 6
05-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 5
29-10-2016
CSS Caracal
JUNIORI D (n.2004) Etapa 4
22-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 3
15-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 2
08-10-2016
MCA Draganesti
JUNIORI D (n.2004) Etapa 1
01-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 11
05-04-2017
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 9
22-03-2017
Proxima Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 8
15-03-2017
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 7
16-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 6
09-11-2016
LPS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 5
02-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 4
26-10-2016
Athletic 1 Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 2
12-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI E (n.2006) Etapa 1
05-10-2016
Athletic 2 Slatina
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 6
10-11-2016
Athletic Slatina
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 5
03-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 4
27-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 3
20-10-2016
CSS Slatina
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 2
13-10-2016
CSS Corabia
JUNIORI GHE. OLA (n.2007) Etapa 1
06-10-2016
MCA Draganesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe