Informari si comunicate
26-05-2017
PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 4 - JOI 1 IUNIE 2017

PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 4 - JOI 1 IUNIE 2017

detalii...
24-05-2017
MEMORIALUL "EUGEN STANCIU" EDITIA a II a

MEMORIALUL "EUGEN STANCIU" EDITIA a II a

detalii...
24-05-2017
HOTARARI CDC DIN 23.05.2017

HOTARARI CDC DIN 23.05.2017

detalii...
19-05-2017
PROGRAM CUPA ROMANIEI -ETAPA 3 - JOI 25 MAI 2017

PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 3 - JOI 25 MAI 2017

detalii...
17-05-2017
HOTARARI CDC DIN 16.05.2017

HOTARARI CDC DIN 16.05.2017

detalii...
12-05-2017
PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 2 - JOI 18 MAI 2017

PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 2 - JOI 18 MAI 2017

detalii...
10-05-2017
Barajul de promovare in Liga a 3-a

REGULAMENT PRIVIND ORGANIZAREA SI DESFASURAREA JOCURILOR DE BARAJ PENTRU PROMOVAREA IN LIGA a 3a, CAMPIONATUL EDITIEI 2017/2018

detalii...
10-05-2017
HOTARARI CDC DIN 09.05.2017

HOTARARI CDC DIN 09.05.2017

detalii...
03-05-2017
HOTARARI CDC DIN 02.05.2017

HOTARARI CDC DIN 002.05.2017

detalii...
02-05-2017
PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 1 - JOI 11 MAI 2017

PROGRAM CUPA ROMANIEI - ETAPA 1 - JOI 11 MAI 2017

detalii...
toate comunicatele

Petrolul Potcoava

Localitatea Potcoava

Informatii generale
Teren Petrolul / Potcoava ( 100 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 As Milcov 24 22 0 2 104-20 66p +30
2Vointa Babiciu25201484-2761p+22
3 V. Valeni N.Titulescu 24 19 1 4 86-34 58p +22
4Juventus Slatina25162784-4250p+14
5 Vedita Colonesti 24 13 4 7 72-47 43p +7
6Viitorul Gradinile241221052-5438p+2
7 Oltul Curtisoara 24 11 1 12 43-53 34p -2
8Petrolul Potcoava241021249-5032p-4
9 Avantul Coteana 24 8 3 13 40-49 27p -9
10ACS Romanati Caracal24731447-5524p-12
11 CSS Slatina 24 7 1 16 52-74 22p -14
12FC Olt Scornicesti25441738-9616p-20
13 Oltetul Osica 25 4 2 19 37-100 14p -25
14Viitorul Rusanesti24241818-10510p-26
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Amza Ionut 04-10-1984 18233
2 ANDREI ROMICU 29-09-1967 23140
3 ANDREI STEFAN VALERIU 24-12-1994 21956
4 BABOI IONUT 18-03-1996 30775
5 burcea marian 17-04-1984 18416
6 burcea viorel 26-05-1985 18413
7 circiumaru dan florin 31-03-1991 20795
8 circiumaru florin eduard 30-10-1998 28994
9 circiumaru ioan emanuel 16-01-2000 28993
10 cochinescu sebastian alex 27-04-1987 20566
11 florica ionut alin 29-05-1992 285
12 ghiocel ionut sorin 08-12-1999 29889
13 guianu marius pavel 09-08-1989 22092
14 ioncea sorin cristian 14-11-1992 22256
15 istrate stefan vasile 01-01-1994 22050
16 micu alexandru alin 25-10-1996 24020
17 mihai eugen 16-06-1991 22052
18 mihai tiberiu marius 30-10-1994 24287
19 osiceanu florin 24-12-1990 31462
20 popa alexandru marco 28-06-1999 24655
21 stefan andrei robert 26-08-1997 29468
22 stefanescu alexandru andrei 13-05-1997 30018
23 stinga dorin florentin 25-10-1996 29030
24 veselu ovidiu 19-04-1988 24081
25 vina marius nicolae 15-03-1997 31455
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 28
21-05-2017
Vedita Colonesti
Liga a IV-a Etapa 27
14-05-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 26
10-05-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 25
07-05-2017
ACS Romanati Caracal
Liga a IV-a Etapa 24
30-04-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 22
19-04-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 21
12-04-2017
Juventus Slatina
Liga a IV-a Etapa 20
09-04-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 18
26-03-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 17
19-03-2017
Vointa Babiciu
Liga a IV-a Etapa 16
12-03-2017
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 15
04-12-2016
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 14
26-11-2016
V. Valeni N.Titulescu
Liga a IV-a Etapa 13
20-11-2016
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 12
12-11-2016
Avantul Coteana
Liga a IV-a Etapa 11
05-11-2016
CSS Slatina
Liga a IV-a Etapa 10
30-10-2016
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 9
22-10-2016
Oltul Curtisoara
Liga a IV-a Etapa 7
08-10-2016
Oltetul Osica
Liga a IV-a Etapa 6
01-10-2016
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 5
24-09-2016
Viitorul Rusanesti
Liga a IV-a Etapa 3
10-09-2016
FC Olt Scornicesti
Liga a IV-a Etapa 2
04-09-2016
Petrolul Potcoava
Liga a IV-a Etapa 1
27-08-2016
As Milcov
JUNIORI D (n.2004) Etapa 18
20-05-2017
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 17
13-05-2017
Constructorul Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 16
06-05-2017
CSS Caracal
JUNIORI D (n.2004) Etapa 15
29-04-2017
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 14
22-04-2017
LPS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 13
08-04-2017
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 12
01-04-2017
Victoria Daneasa
JUNIORI D (n.2004) Etapa 11
25-03-2017
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 10
18-03-2017
CSS Corabia
JUNIORI D (n.2004) Etapa 9
26-11-2016
Pitic Sport Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 8
19-11-2016
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 7
12-11-2016
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 6
05-11-2016
CSS Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 5
29-10-2016
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 4
22-10-2016
MCA Draganesti
JUNIORI D (n.2004) Etapa 3
15-10-2016
Petrolul Potcoava
JUNIORI D (n.2004) Etapa 2
08-10-2016
Sporting Slatina
JUNIORI D (n.2004) Etapa 1
01-10-2016
Petrolul Potcoava
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe