Informari si comunicate
16-08-2017
SELECTIE COPII SI JUNIORI NASCUTI 2004

SELECTIE COPII SI JUNIORI NASCUTI 2004

detalii...
03-08-2017
SELECTIE COPII SI JUNIORI NASCUTI 2004

SELECTIE COPII SI JUNIORI NASCUTI 2004

detalii...
14-07-2017
ADUNARE GENERALA ORDINARA 2017 - CONVOCATOR

ADUNARE GENERALA ORDINARA 2017 - CONVOCATOR

detalii...
05-07-2017
HOTARARI CDC DIN 04.07.2017

HOTARARI CDC DIN 04.07.2017

detalii...
03-07-2017
HOTARARI CDC DIN 27.06.2017

HOTARARI CDC DIN 27.06.2017

detalii...
30-06-2017
HOTARARI CDC DIN 20.06.2017

HOTARARI CDC DIN 20.06.2017

detalii...
28-06-2017
26-06-2017
AJF Olt felicita echipa AS Milcov pentru promovare

AJF Olt felicita echipa AS Milcov pentru promovarea in Liga a III-a. Mult succes!

detalii...
21-06-2017
CUPA ROMANIEI - FINALA - 2017/2018

CUPA ROMANIEI - FINALA - 2017/2018

detalii...
19-06-2017
CSS SLATINA - CALIFICARE TURNEU FINAL JUN.B1 (n.2000)

CSS SLATINA - CALIFICARE TURNEU FINAL JUN.B1 (n.2000)

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. ACS BALS
2. ACS Inter Olt Slatina
3. ACS Romanati Caracal
4. ALRO Slatina
5. Arsenal Milcov
6. AS Bircii
7. AS Iancu Jianu
8. As Milcov
9. AS Nova Bircii
10. AS Perieti
11. As Plesoiu
12. AS Vadastrita
13. AS Voineasa
14. Athletic 1 Slatina
15. Athletic 2 Slatina
16. Athletic Slatina
17. Avantul Coteana
18. Avantul Oporelu
19. Avantul Oporelu
20. Branco Brincoveni
21. Ceramica Oboga
22. Cn Vadastra
23. Columna Traian
24. Constructorul Slatina
25. Corel Vadastrita
26. Cristalul Crusov
27. CSS Caracal
28. CSS Caracal 1
29. CSS Corabia
30. CSS Slatina
31. Dacia Gostavatu
32. Dacia Gostavatu
33. Darjovul Valea Mare
34. Dunarea Corabia
35. Fc Bals
36. FC Bals I
37. FC Bals II
38. Fc Birza
39. FC Mihaesti
40. FC Olt Scornicesti
41. FC Olt Slatina
42. Gloria Bistrita
43. Gloria Deveselu
44. Gloria Visina
45. Inainte Tia Mare
46. Inter Brebeni
47. Inter Markus Slatina
48. Inter2 Brebeni
49. Iris Nicolae Titulescu
50. Juventus Gura Padinii
51. Juventus Slatina
52. LECE Draganesti
53. LPS 1 Slatina
54. LPS Slatina
55. Luceafarul Negreni
56. Luceafarul Studina
57. MCA Draganesti
58. Metal Trans Serbanesti
59. Olimpia Rotunda
60. Olt Osica
61. Oltetul Falcoiu
62. Oltetul Osica
63. Oltul Curtisoara
64. Oltul Draganesti
65. Oltul Giuvarasti
66. Oltul Greci
67. Oltul Izbiceni
68. Oltul Scarisoara
69. Oltul Scornicesti
70. Oltul Slatina
71. Oltul Slatioara
72. Paunii Gradinari
73. Petrolul Potcoava
74. Pitic Sport Slatina
75. Progresul Bals
76. Progresul Corbu
77. Progresul Dobrosloveni
78. Progresul Farcasele
79. Progresul Ganeasa
80. Proxima Pirelli
81. Proxima Slatina
82. Proxima Slatina 1
83. Proxima Slatina 2
84. Rapid Piatra Olt
85. Recolta 2 StoicanestiI
86. Recolta Balteni
87. Recolta Chiteasca
88. Recolta Grojdibodu
89. Recolta Movileni
90. Recolta Serbanesti
91. Recolta Stoicanesti
92. Recolta Urzica
93. Romanati I.J. Caracal
94. Soimii Draghiceni
95. Speranta Sopirlita
96. Spicul Maruntei
97. Sporting Milcov
98. Sporting Slatina
99. Sportul Sprincenata
100. Sportul Vilcele
101. Sportul Visina Noua
102. Sta
103. Sta1
104. Stiinta Cioflanu
105. Stiinta Daneasa
106. Stiinta Draganesti
107. Stiinta2 Daneasa
108. Unirea Barasti
109. Unirea Brastavatu
110. Unirea Piatra Sat
111. Unirea Pirscoveni
112. Unirea Priseaca
113. Unirea Radomiresti
114. Unirea Stoenesti
115. Unirea Turia
116. Unirea Ursa
117. Unirea Vulpeni
118. V. Valeni N.Titulescu
119. Valea Oltului Cilieni
120. Valea Oltului Ipotesti
121. Vasile Ban Cungrea
122. Vedea Valeni
123. Vedita Colonesti
124. Vedita Valeni
125. Victoria Cezieni
126. Victoria Daneasa
127. Victoria Dobrun
128. Victoria Ianca
129. Viitorul Crimpoaia
130. Viitorul Crimpoia
131. Viitorul Gradinile
132. Viitorul Leotesti
133. Viitorul Mihaesti
134. Viitorul Orlea
135. Viitorul Osica de Jos
136. Viitorul Perieti
137. Viitorul Rusanesti
138. Viitorul Vladila
139. Voinicii Tufeni
140. Vointa Babiciu
141. Vointa Jitaru
142. Vointa Margineni
143. Vointa Schitu
144. Vointa Stefan cel Mare
145. Vointa Teslui
146. Vointa Verguleasa
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe