Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 7
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Astra / Ploiești
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei