Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Bănești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
*Jucătorul Iscru Vlăduț Marian (CSO Comarnic), după primirea celui de-al doilea cartonaș galben și, implicit, a fost eliminat, a adresat cuvinte și expresii jignitoare la adresa arbitrului (minutul 69).
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 12
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Bănești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
*Joc întrerupt în minutul 87, la scorul de 2-0, după ce a fost aruncată o petardă din tribună și l-a lovit pe arbitrul asistent linie 2. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
*Joc întrerupt în minutul 12, la scorul de 2-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 10
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 2-2.
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 7
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Albești / Albești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 5
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Predești / Predești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 3
Teren: Albești / Albești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: CS / Bănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Joc întrerupt în minutul 87, la scorul 5-4. Joc omologat de către Comisia de competiții și disciplină
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Adunati / Adunati
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Sangeru / Sangeru