Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Vineri, 26 Aprilie 2024, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 26 Aprilie 2024, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 17
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Juniori A - play-off, etapa 2
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Joi, 11 Aprilie 2024, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Joi, 11 Aprilie 2024, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 16
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 16
Teren: Predești / Predești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 15
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 15
Teren: Albești / Albești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 17
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 14
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 16 Martie 2024, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 14
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 16 Martie 2024, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 14
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 13
Teren: Albești / Albești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 17 Decembrie 2023, 08:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 08:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 13:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 13:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 16:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 5-6
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 5-6
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 3-4
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 1-2
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: "Avântul" / Măneciu
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
*Joc întrerupt în minutul 78, la scorul de 16-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: "AFC" / Brebu
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 13
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
*Joc întrerupt în minutul 88, la scorul de 2-7, după ce un jucător al echipei gazdă a lovit arbitrul jocului.
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 13
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Voința / Ciorani
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 12
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 12
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 31 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 10
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 31 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 9
Teren: Albești / Albești
Luni, 30 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 8
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:15
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 7
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Predești / Predești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 5
Teren: Comunal / Bărcănești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Comunal / Bărcănești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 5
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 5
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 5
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 4
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Vineri, 15 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 3
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 15 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:45
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:45
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 3-3.
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 3
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 8 Septembrie 2023, 19:00
D1 (n. 2012), etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 2
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Aricești / Aricești
Joi, 7 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 7 Septembrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 7 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 2
Teren: Albești / Albești
Joi, 7 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Predești / Predești
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 19 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu